Version 1.20

  • Rozpoczynający wątek Killerek999
  • Data rozpoczęcia

Co myślisz o tej aktualizacji?

  • Bardzo Dobra

    Głosy: 403 89,8%
  • Nie Podoba Mi Się

    Głosy: 46 10,2%

  • W sumie głosujących
    449
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Co się dziwicie, forty są po to, żeby zatrzymać wysokolevelowych graczy przy grze. Inno musi ich zatrzymać, żeby kasa za wykupywanie premium ciągle płynęła. Zwykła strategia marketingowa - po co dawać jakieś nowości dla słabych graczy, skoro oni i tak nie wykupują KP?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co się dziwicie, forty są po to, żeby zatrzymać wysokolevelowych graczy przy grze. Inno musi ich zatrzymać, żeby kasa za wykupywanie premium ciągle płynęła. Zwykła strategia marketingowa - po co dawać jakieś nowości dla słabych graczy, skoro oni i tak nie wykupują KP?

Może coś w tym jest... Choć osobiście żywię nadzieję, że ta gra nie stanie się nudną grą "tylko żeby coś zarobić".
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widzę, że odezwała się prawdziwa natura Polaka. Źle jak nie ma, a jak jest to jeszcze gorzej. Nieważne co wprowadzą zawsze będziecie narzekać niczym żul, któremu da się 2 zł, a on zarząda pięciu. Kiedy nic się nie robi to narzekacie, a jeżeli pojawia się taka 1.18 poświęcona głównie nowym i niedoświadczonym graczom to jesteście źli, że mało dla wysokich poziomów. Teraz są PLOTKI o fortach i znowu narzekania, iż nie robią nic dla niskich. Musicie zmienić swoje podejście.
 

DeletedUser994

Gość
Gość
Co się dziwicie, forty są po to, żeby zatrzymać wysokolevelowych graczy przy grze. Inno musi ich zatrzymać, żeby kasa za wykupywanie premium ciągle płynęła. Zwykła strategia marketingowa - po co dawać jakieś nowości dla słabych graczy, skoro oni i tak nie wykupują KP?

A to ciekawe... bo ja akurat kupowałem premium bardziej na początku gry... WTEDY brakuje energii, WTEDY brakuje kasy, WTEDY brakuje szczęścia by zdobyć przedmioty... więc nie siej demagogii i nie doszukuj się wszędzie teorii spiskowych... :mad:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja się nie doszukuję żadnych teorii - po prostu tak myślę. Podoba mi się pomysł z fortami i tyle. Mnie na pewno zatrzyma przy grze.

Może faktycznie mój poprzedni post był trochę nieprzemyślany, ale taki impuls dostałem, żeby go napisać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
wiec na przyszlosc mysl zanim napiszesz :)

teoria ze gracze slabi nie kupuja premium jest smieszna po prostu - to ze ktos zaczal gre pozniej, czyli jest kilkanascie/dziesiat poziomow w plecy od czolowki nie oznacza ze jest slabszym graczem.
a nawet jakby byl, to po prostu moze sobie kupi premium dla zwyklej wygody.

Widzę, że odezwała się prawdziwa natura Polaka. [...]

idealny komentarz, z ust mi to wyjales ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jedynie chciałbym aby to było na już istniejących światach bo mi się nie chce od nowa grać
 

DeletedUser

Gość
Gość
mi się pomysł podoba bo będą wojny między miastami na które dużo graczy czeka
 

DeletedUser10487

Gość
Gość
super

Super ten Fort ...słyszałem że ma być ograniczona ilość przedmiotów w plecaku więc po to chyba w forcie magazyn
fort_rendering.jpg
 

DeletedUser

Gość
Gość
I tu sie mylisz kolego.W magazynie ma być składnia broni itp.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tylko nie ograniczenia eq. Ja chcę dwa konie w plecaku :p Podoba mi się pomysł, fajny
 

DeletedUser10714

Gość
Gość
jak będą ograniczenia ekwipunku to ja odchodzę jestem kolekcjonerem niczego nie sprzedaje no oprócz poprzedniego tygodnia wtedy wszystko sprzedałem
 

DeletedUser

Gość
Gość
lepiej by było jak by było więcej fortów (dla każdego wymaksowanego miasta).
no bo co jak w sektorze jest np. 5 miast z jednej koalicji i wszyscy chcą fort?

i z tymi ograniczeniami to by było do kitu. ja powiedzmy mam 30 ubrań do różnych prac, i by mi to wywaliło. za dużo realizmu zniszczy każdą grę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
to już zależy od niemców - oni się sprzeciwią, my nic nie zmienimy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
szczegolnie jak teraz wprowadzili dwa koniki do setow :)
jezdzi sie na klusaku, ale czasem sie 'zaklada' osiolka, zeby mieć +1siły
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla mnie gracz ktorzy placza ze silne miasta przechwyca forty to po prostu zal. Jezeli jakies miasto jets silne to znaczyze sie staralo a nie plakalo i dla tego posiada taka pozycje. Pozatym pare malych miast moze polaczyc sily przyzdobyciu forty przeciez dokladnie bylo napisane ( tlumacze z ang) ze podczas ataku bedzie mozna sie opowiedziec po jednej ze stron i dotyczy to wszystkich graczy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie straszcie mnie tym ograniczeniem w plecaku .....
Poza tym to chyba bujda Przeciez wprowadzili komplety setowe to gdzie to wszystko trzymac ?
Moze 2gi juczny kon? i tak mam 2 jeden klusak dla szybkosci i mustang do kompletu indianskiego a bedzie potrzebny tez osiol do meksykanskiego Miejsca w jukach nie braknie
 
Status
Zamknięty.
Do góry