Version 1.20

  • Rozpoczynający wątek Killerek999
  • Data rozpoczęcia

Co myślisz o tej aktualizacji?

  • Bardzo Dobra

    Głosy: 403 89,8%
  • Nie Podoba Mi Się

    Głosy: 46 10,2%

  • W sumie głosujących
    449
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Nie straszcie mnie tym ograniczeniem w plecaku .....
Poza tym to chyba bujda Przeciez wprowadzili komplety setowe to gdzie to wszystko trzymac ?
Moze 2gi juczny kon? i tak mam 2 jeden klusak dla szybkosci i mustang do kompletu indianskiego a bedzie potrzebny tez osiol do meksykanskiego Miejsca w jukach nie braknie

Taz uwazamze ograniczenie miejca w plecaku to glupota wiecej problemow to zrobi niz dobrego gdyz ktos bedzie musial wymyslec cos gdzie bedzie mozna trzymac tony innych itemow
 

DeletedUser7565

Gość
Gość
Racia

Taz uwazamze ograniczenie miejca w plecaku to glupota wiecej problemow to zrobi niz dobrego gdyz ktos bedzie musial wymyslec cos gdzie bedzie mozna trzymac tony innych itemow

100% racji to jedna wielka glupota :eek:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wszystko może być... TYLKO PLECAK NIECH ZOSTANIE TAKI JAKI JEST!!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ograniczenie jest dobre, i trzymanie itemów w schowku, magazynie, widzieliście żeby ktoś nosił przy sobie 100 rzeczy? i lazło zanim 10 koni :)
Jak sprzedam zawartość plecaka to będę miał 44000$ aż tyle się tego nazbierało :D
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
A ja uważam, że ograniczenie to nie jest wcale żadna głupota, gdyż tworzy grę bardziej realną. Kto powiedział, że gra ma być prosta? Gra ma być jak najbardziej realistyczna, przecież tego większość chce, nieprawda?
 

DeletedUser

Gość
Gość
sprawe plecaka ciezko bedzie rozwiazac w dobry sposob - proponowalbym jakis wiekszy schowek w miescie, moze uzalezniony od poziomu ratusza, ew bud mieszkalnych, badz po prostu punktow miasta. wtedy przy sobie moznaby bylo nosic mniejsze ilosci rzeczy...
jak widze czasem ekwipunek moich kumpli... po 20 ubran na kazdy slot, o produktach nie wspomnie, to jednak mysle ze przyda sie jakiekolwiek ograniczenie.

druga sprawa to handel, ktory ma tyle zwolennikow co przeciwnikow. ja zgodze sie jedynie wtedy, gdy administracja wezmie sie powaznie za multikonta - na razie polecieli tylko po haslach prawdopodobnie, bo zdarza mi sie widziec dosc podobne nicki :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
to ograniczenie to wg mnie czysta glupota jak bylo by wprowadzone to pieniadze stracily by dla mnie ses teraz juz mam problem z wymysleniem co by tu sobie kupic przydatnego a z ograniczeniem to nie dosc ze nie wiem co by mi sie z ekwipunkiem stalo to gra byla by nudniejsza bo tylko expienie by mi pozostalo nawet nie sprawdzal bym co jest nowego w raportach bo przeciez nie mail bym szansy na nowy przedmiot z prac a pieniedzmi moglbym sie tylko podcierac

ps "proponowalbym jakis wiekszy schowek w miescie, moze uzalezniony od poziomu ratusza" a co jak opuszczasz miasto z itemami sie stanie??
 

DeletedUser994

Gość
Gość
pieniadze stracily by dla mnie ses teraz juz mam problem z wymysleniem co by tu sobie kupic przydatnego

To gratuluję... albo nieznajomości gry, albo słabego miasta... ja mając obecnie 90lvl (i sporo przedmiotów, także tych najdroższych, na wyposażeniu) wciąż mam plany zakupowe, do realizacji których potrzebuję ok. 100tys $... :cool:
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
To gratuluję... albo nieznajomości gry, albo słabego miasta... ja mając obecnie 90lvl (i sporo przedmiotów, także tych najdroższych, na wyposażeniu) wciąż mam plany zakupowe, do realizacji których potrzebuję ok. 100tys $... :cool:

True :p, ale co z tego, że potrzebujesz 100 tys na zakupy, jak i tak nie mógłbyś mieć tych wszystkich przedmiotów?(Ograniczenie)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po pierwsze, ten temat jest o aktualce 1.20. A na 95% w tej aktualce nie będzie wprowadzone ograniczenie ładowności plecaka.

To o czym mówicie to mgliste plany dev-teamu, które raczej nie zostaną szybko wprowadzone. Więcej o nich tu: http://forum.the-west.net/showthread.php?t=10464

End of Transmission!
 

DeletedUser10308

Gość
Gość
rumour to po angielsku plotka pogłoska jest o tym kilka tematów opcja szukaj nie boli nie gryzie i nie połyka w całości:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dokładnie rzecz biorąc, to te specjalne bronie są teoretycznie w grze, ale nikt ich nie widział :) A te bronie długie zostaną prawdopodobnie wprowadzone przy 1.20, żeby było czym zdobywać forty.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja właśnie buduję forty xD

al to będzie super aktualizacja no, ale kiedy oto jest pytanie
 

DeletedUser994

Gość
Gość
Nie podniecajcie się tak :p
To póki co wciąż są wyłącznie plany, do wdrożenia tego w życie (dopiero wtedy okaże się w jakiej ostatecznie postaci) jeszcze daleka droga...
 

DeletedUser12361

Gość
Gość
Grafa stara jest dobra za to pomysl fortu jest ok
 

DeletedUser

Gość
Gość
sądze że nie walnąna raz takiej radykalnej zmiany ...a jeżeli to poczekamy z 9 miechów :)
poza tym ..o ile sie nie myle ...widziałem propozycje fortu na forum ..i to dość dawno ...czy to nie jest Polski koncept ????????????
 
Status
Zamknięty.
Do góry