Weststats czy Echo the west? Co lepsze?

  • Rozpoczynający wątek lepruz
  • Data rozpoczęcia

Co wolicie?

  • Weststats

    Głosy: 486 87,3%
  • Echo the west

    Głosy: 130 23,3%
  • Nie wiem

    Głosy: 51 9,2%

  • W sumie głosujących
    557
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem czy było, jeśli tak to skasujcie, ale co wolicie Weststats czy Echo the west? Ja osobiście wolę Weststats.

PS. Dałem kilka możliwości głosu jeśli ktoś korzysta i z Echo the west i z Weststats.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Echo jest bardzo przyjazne i zawiera, a na pewno zawierało wiele ciekawych informacji poza samymi narzędziami, WestStats jest zaś bardzo zaawansowanym narzędziem dającym
możliwość importowania statystyk, a także posiadającym rozmaite i przydatne kalkulatory. Zaznaczam oba.
 

DeletedUser

Gość
Gość
oczywiście że weststats, przyznam się że na echo zajrzałem tylko 2 razy, gdy chciałem zobaczyć twórczości graczy ;) na weststats zaglądam kilka razy dziennie
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
WestStats moim zdaniem jako narzędzie dla graczy jest lepsze - wszelkie kalkulatory właśnie tam znaleźć można i wszystkim polecam.

Jeśli chodzi o Echo, to również można znaleźć wiele ciekawych informacji, stronka bardzo przydatna i fajnie zrobiona oraz - przede wszystkim - polska. Brakuje mi tylko artykułów, które we wcześniejszej wersji czytałem najchętniej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Echo po ostatnich zmianach jest o wiele lepsze niż wcześniej, ale mimo to wolę weststats ze względu na możliwość sprawdzenia najlepszych przedmiotów do prac, kalkulator itp; i pokazują co kryje się pod znakami zapytania w questach. No i ci z weststats zawsze wiedzą pierwsi o jakichś nowych przedmiotach czy questach. O strzelbach wiedzieli długo przed aktualizacją.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wybieram weststats.com. Jest to strona bardziej rozbudowana, przydatna, niestety ma kilka błędów oraz nie jest w pełni przetłumaczona na język polski. Po za tym weststats.com oferuje stworzenie oferty sklepów, co jest zdecydowanie świetną funkcją.
 

DeletedUser

Gość
Gość
echo wg mnie było lepsze przedtem. poprawiono tylko grafikę, a reszta poszła w dół. jest to jednak (jak już ktoś wspomniał) polska produkcja i to nawet naszego Teamu. myślę jednak że to weststats jest lepsze. przemawia za nim m. in. to że jest tam kalkulator, bez którego bym nie dał rady. ciekawe jest to, że najeżdżając na item (nie wszędzie) pokazuję się okienko jak w TW. ciekawostką e Echo jest ten zbiór gafik, który i tak już wygasa. w ws tego brakuje (w innych v. językowych to jest-nie wszystkich). zagłosuję na oba :)
 

DeletedUser8523

Gość
Gość
Westats jest jak dla mnie lepsze, gdy chce zobaczyć konkretnie informacje o pracach i przedmiotach.
Na ETW wchodzę jak chcę poczytać artykuły i ogólnie jest fajniej zrobione.

Jednak WESTSTATS
 

DeletedUser

Gość
Gość
Weststats tam są kalkulatory a ja tylko po to wchodze
 

DeletedUser10152

Gość
Gość
Bardzo lubię stronkę weststats.com, bo ma dużo fajnych opcji, z których często korzystam. Echo The-West też lubię, ale szkoda, że nie ma już tych artykułów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
westats lepszy
na westatsie są prawie wszystkie itemki, szlacheckie bronie, ukryte zadania,medale, wszystkie info o zestawch setowych(prócz śpiocha) ,najlepsze przedmioty do prac i inne
 

DeletedUser

Gość
Gość
moim zdaniem weststats o niebo lepszy od ETW ... szybciej mozna znalezc to co sie szuka wiecej info o itemach niz na echo . wybieram WESTSTATS
 

DeletedUser

Gość
Gość
West Stats.Więcej informacji,ukryte bronie itd.Na echo the west wcale nie wchodze choć też jest ciekawą stroną,ale mimo wszystko wybieram west stats.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Weststats, ponieważ ma więcej opcji, lecz dla graczy początkujących lepsze echo the west z ABC-klimat lepszy ;)
 

DeletedUser10888

Gość
Gość
zaznaczyłem weststats , ale jest to dziwna stronka , ponieważ wyświetliła mi się np tak losowa porada : Losowa porada: Mamy nadzieję, że nie siedzisz tu cały czas odświeżając tę stronę.albo taka : Losowa porada: Jeżeli jesteś członkiem miasta nie zapominaj o wpłatach do kasy miejskiej.

ale na weststats jest pełno ważnych informacjii
 

DeletedUser

Gość
Gość
Popieram oba warianty.
I na tej i na tej stronce znajdziemy coś dla siebie, każdą informację.
przydatne i pouczające.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście że weststats jedyny plus Echa The West jest taki że jest wszystko przetłumaczone na polski... ale z drugiej strony co nam przeszkadza angielski
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiesz...
Niektórym może przeszkadzać niektórym nie.
Kwestia osobowości.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem tych stron nie można porównywać.

Echo to dzieło polskiego TWT, zawierające artykuły, FAQ, opowiadania itd. Coś w formie gazety.

Weststats to stronka zawierająca kalkulatory, statystyki i informacje.

Zaznaczyłem opcję Weststats, bo jest bardziej przydatne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry