Weststats czy Echo the west? Co lepsze?

  • Rozpoczynający wątek lepruz
  • Data rozpoczęcia

Co wolicie?

  • Weststats

    Głosy: 486 87,3%
  • Echo the west

    Głosy: 130 23,3%
  • Nie wiem

    Głosy: 51 9,2%

  • W sumie głosujących
    557
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
weststats jest najlepsze. jak szukasz czegoś do kupienia to wygodnie jest wejść na tą stronkę kilka sekund i wiesz co i gdzie. nie da się kupić przedmiotów z dwóch ostatnich lev. bez weststats, to oficjalna strona gdzie można znależć ofertę sklepów. ale.. mają to zmienić
 

DeletedUser

Gość
Gość
To są jakby 2 różne projekty, stawiające na dwie różne rzeczy, echo the west jest bardziej lokalne i to jest taka "gazetka" opisująca co się dzieje w the west polskim, a weststats jest bardziej globalne, można tam zobaczyć jak poprowadzić postać na najlepsze prace itd.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla mnie WestStats jest lepsze...Bo jak np.w zadaniu za 5 jagód dostanę znak zapytania,to na WestStats widać,co na prawdę tam będzie:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Podobnie jak wielu innych graczy, którzy się tu wypowiedzieli sądzę, że nie można bezpośrednio porównywać obu stron.

Jeśli ktoś jest doświadczonym graczem i chce poszukać czegoś dot. zadania/pracy/sklepów itp. to weststats jest praktycznie jedynym wyborem ze względu na "specjalistyczne" możliwości.

Echo The West jest dobre dla początkujących graczy (np. ze względu na FAQ) oraz na podstawowym poziomie jako źródło wiedzy. Różni się jednak tym, że oprócz samych informacji można znaleść materiały tworzone przez samych graczy (np. publikacje, grafika).

Sam korzystam praktycznie tylko z Weststats, ale jak mam chwilę, chętnie przeglądam Echo The West ;)
 

DeletedUser19255

Gość
Gość
A ja uzywam obydwu bo ? westats kalkulator prac itp a echo the west fajnie sa zadania poukladane zeby spradzic co dalej czeka nasza postac ;) i maja wajne artukuly :)
 

DeletedUser17715

Gość
Gość
W 100% weststats ! Można tam znaleźć wszystko co kowbojowi potrzebne ;)np.
-Kalkulatory
-najlepsze itemy do prac
-statystyki wszystkich itemów
-możliwość sprawdzenia w jakich praca występuje dany skill i wiele wiele więcej ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na Weststats jest trochę burdelu ale jednak tam przebywam więcej.
 

DeletedUser19682

Gość
Gość
Ja weststats ponieważ(taki prosty przykład):
Gdy Najedziemy na zestawy>>>pokazują nam się ciuchy do wybranego zestawu >>> jak najedziemy na którykolwiek ciuch z zestawu to pokażą nam się o nim informację !
 

DeletedUser

Gość
Gość
Raczej Weststats choć... Echo też jest przydatne, warto zaglądać na obie stronki. Zaznaczam Weststats
 

DeletedUser

Gość
Gość
jedno i drugie wbrew pozorom echo the west też ma informacje które daje Weststats zaznaczyłem echo the west ma według mnie ciekawsze materiały i ładniejszą grafikę warto zerknąć na dwie strony
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja wolę Weststats bo mnie jest ono bardziej przydatne ale Echo The West też nie jest złe nie powiem kilka razy zaglądałem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Obie są fajne , Echo the west to polska strona , zaznaczyłem WS ale Echo też spoko
 

DeletedUser

Gość
Gość
Weststats jest bardziej rozbudowaną stroną, lecz ja z natury wolę to co polskie;)
Dlatego zaznaczam w sondzie obie opcje.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Weststats jest o wiele lepsze m in. dzięki konwerterom.
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Ja jestem wyjątkiem i stawiam na echo,jest przyjemniejsze dla oka
 

DeletedUser19899

Gość
Gość
Echo the west - przyjemne dla oka .
WestStats - więcej przydatnych rzeczy niż na echo the west
Zaznaczyłem WestStats
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zdecydowanie WestStats. Fajne kalkulatory i przejrzystość.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Według mnie lepszy jest west stats, bo dla mnie jest dokładniejszy. Lecz do echo the west nie mam nic do zarzucenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry