Weststats czy Echo the west? Co lepsze?

  • Rozpoczynający wątek lepruz
  • Data rozpoczęcia

Co wolicie?

  • Weststats

    Głosy: 486 87,3%
  • Echo the west

    Głosy: 130 23,3%
  • Nie wiem

    Głosy: 51 9,2%

  • W sumie głosujących
    557
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
West Stats jest bardzo fajny,ale nie mogę się tam zalogować,bo nie przyjmują tam litery "Ł" :&:,lecz poza tym mam tam sporo funkcji dla niezarejestrowanych:eek:kul:.
 

DeletedUser9579

Gość
Gość
mi osobiście bardzie pomaga WestStats ale mam mały problem a mianowicie na Echo the West jest pokazane że w rajdzie(decyzja 1)po napadzie na pociąg jest transport więźniów a na WestStats strażnik więzienia.Zaczynam robić to zadanie i nie wiem czy go skończę,proszę o szybką odpowiedź z góry dziękuje
 

DeletedUser

Gość
Gość
I tak najlepsza jest stronka tw-db.info

Wyprzedza dwie wyżej wymienione o wiele...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla wielu graczy (także dla mnie) jedna i druga strona jest bardzo przydatna, nie warto porównywać tych stron.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z tych dwóch to Weststats, ponieważ tamtejsze kalkulatory pomagają mi od dawien dawna.
Tw-db.info ma fajny system segregowania itemów ze wzgl. Na bonusy np. strzelanie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z tych dwóch to Weststats, ponieważ tamtejsze kalkulatory pomagają mi od dawien dawna.
Tw-db.info ma fajny system segregowania itemów ze wzgl. Na bonusy np. strzelanie.

Zgadzam się z tobą, lecz nie można stosunkowo nazwać najlepszą stroną tylko dlatego co wymieniłeś.
 

DeletedUser995

Gość
Gość
The west stats uaktualniła kalkulatory o bonusy pasów i spodni i są wzięte pod uwagę nowe pracę. Co do db info, jest przeważnie nie dostępna
 

DeletedUser

Gość
Gość
weststats.com - co mam robić i co kupić w grze
echothewest - coś lekkiego do czytania :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Weststats zawiera różnolite narzędzia a Eho tylko info o grze
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wybieram weststats.com. Jest to strona bardziej rozbudowana, przydatna, niestety ma kilka błędów oraz nie jest w pełni przetłumaczona na język polski. Po za tym weststats.com oferuje stworzenie oferty sklepów, co jest zdecydowanie świetną funkcją.
święte słowa, zapomniałeś o itemkach na prace
 

DeletedUser23220

Gość
Gość
Jak informacje o przedmiotach- weststats
Jak reszta- Echo the west
 

DeletedUser10994

Gość
Gość
Echo jest bardzo przyjazne i zawiera, a na pewno zawierało wiele ciekawych informacji poza samymi narzędziami, WestStats jest zaś bardzo zaawansowanym narzędziem dającym
możliwość importowania statystyk, a także posiadającym rozmaite i przydatne kalkulatory. Zaznaczam oba.

Ten komentarz mówi prawie wszystko:
-różnica jest taka że echo jest spod logo IG ,a west stats już NIE(też wybieram oba!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja wolę West Stats.
Jest tam więcej informacji niż w ETW.
 
Status
Zamknięty.
Do góry