Więzienie w forcie - ulepszona wersja

  • Rozpoczynający wątek Aleden
  • Data rozpoczęcia

Podoba ci się?

  • Tak!

    Głosy: 247 51,5%
  • Nie. [podaj dlaczego]

    Głosy: 119 24,8%
  • Treba ulepszyć.

    Głosy: 82 17,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 32 6,7%

  • W sumie głosujących
    480
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ulepszyłem pomysł z tego tematu:
http://forum.the-west.pl/showthread.php?t=24899
Mianowicie:
Podczas walki o fort, jeśli omdlejemy, to jest szansa 50%, że przeciwnicy "wrzucą cię do więzienia".W tym czasie możesz jeść i pić [energia i życie ci się odnawiają], rysować po ścianach [1 kreska = 5PD], grzebać po celi [możliwość znalezienia jakiegoś taniego przedmiotu/broni itp.].
Kiedy się wychodzi z więzienia?Wtedy, gdy przez 24h [czyli 12x2h] będziesz jadł i pił.Można w nim siedzieć nawet tydzień, po prostu ważne jest by jeść i pić przez tyle godzin.
Amen.

// połączono - Vilgee

Może 25%?
A więzienie było by w forcie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ok tylko w jakim miejscu w forcie?
Ale jestem na tak
 

DeletedUser

Gość
Gość
I twoi ludzie mogli by cię odbić atakują ten fort w którym jesteś uwięziony...

NA tak
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeszcze można by dodać, że żeby wyjść z więzienia, trzeba by robić prace społeczne, tj. zbieranie drutu kolczastego, desek, bawełny i dawanie do magazynu.
______
A ci co dali nie, to może by się wypowiedzieli w temacie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
myślę,że tak. Tylko co trzeba jeść? Dają jedzenie za darmo z magazynu? :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Taa, ale jak by się rysowało, byłaby praca "Rysuj po ścianach"? I "Grzebanie w celi"? Ciekawe, kto coś by znalazł w celi 10x10m

Do poprawy.

Na pewno nie wprowadzą. dodaj projekt graficzny. The West to nie RPG. W TW zamiast mapki pokazywałoby się gigantyczne więzienie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł super. Tylko dwa pytania. Ile osób maks mieściłoby się w tym więzieniu, gdzie by było?
 

DeletedUser

Gość
Gość
@Dexter
-Jedzenie brało by się z nikąd ;p Czy wszystko w TW jest realne?
@Joe
-Hm... no nie wiem w szczelinie ściany, w łóżku? xD
-Nom, pokazywała by ci się tylko jedna cela
@UP
-Nie ma ograniczenia, po prostu byoby ileś tam % szans na to, że omdlali znaleźli by się w więzieniu
-Było by w forcie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na nie. Dlaczego? Po prostu nie podoba mi się. Uważam, że nie powinno być żadnych "ograniczeń wolności" gracza (poza banami oczywiście, ale to co innego). Poza tym jakby to wyglądało: Logujesz się i wyskakuje ci wielki obrazek więzienia, bez mapy, panelu bocznego itp. Niezbyt fajnie by to wyglądało.

Jeszcze jedno: Od kiedy jest tak, że gdy jesz i pijesz wypuszczają cię z więzienia? Starajmy się wprowadzać więcej realizmu do gry a nie jakieś bzdury.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Działa to jeśli atakujący przegrają
Buduje się
Małe forty - 4poziomy
Średnie forty - 5poziomów
Duże forty - 6poziomów
Każdy poziom daje +10% SZANS

Żeby wyjść musi załatwić prace społeczne ustalone przez Dowódce fortu
Jeśli Praca jest długa a gracz regularnie je wykonuje (min. 8h dziennie) wychodzi po tygodniu
 

DeletedUser

Gość
Gość
a nie lepiej brać do więzienia graczy którzy
przegrali ale przeżyli ?
 

DeletedUser10712

Gość
Gość
według mnie pomysł fajny a mogłoby by być to więzienie tam gdzie miałbyć sklep w forcie ale i tak sklepu nie wprowadzą to jest wolne miejsce (tam koło budynku głównego po lewej stronie)
 

DeletedUser

Gość
Gość
W TW zamiast mapki pokazywałoby się gigantyczne więzienie?

Nie koniecznie. Tak jak przy wykonywanych pracach twoja postać w danym forcie (jeśli więzienie było by w forcie). Np. Bez możliwości poruszania się po mapie, czyli wykonywania jakichkolwiek innych prac poza danym fortem.

a nie lepiej brać do więzienia graczy którzy przegrali ale przeżyli ?

A może jednych i drugich?
A jeśli atakujący przegrali obronę czy szli by wtedy do więzienia tych atakujących?



Sam pomysł więzienia podoba mi się, pomysł aby atakujący dany fort napastnicy ponosili jakieś większe konsekwencje jest OK, ale jest wiele ale...

Żeby wyjść musi załatwić prace społeczne ustalone przez Dowódce fortu

Ojej to już by było trudne do wprowadzenia do gry przez programistów i nasuwało by to wiele problemów... Lepiej od górnie jakieś prace.

Jeśli Praca jest długa a gracz regularnie je wykonuje (min. 8h dziennie) wychodzi po tygodniu

Ojeje to jednak zbyt Dużee restrykcje dla gracza. Nie możliwe do wprowadzenia bo zniechęciłoby naprawdę wielu graczy... Coś łagodniejszego bo to jednak byłoby zbyt dużym ograniczeniem!

Do Poprawki - jakaś grafika, bardziej wyszczególnione pomysły... itp
 

DeletedUser10712

Gość
Gość
No powinny być mniejsze ograniczenia bo 1 tydzień to...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł bardzo fajny i jestem na TAK. Ale to rysowanie po ścianach to można by sobie nabijać,że hoho. Może,np. I kreska i 5pd. na pół godz. ?
 

DeletedUser11849

Gość
Gość
Może zmniejszyć szanse na trafienie do paki ;) 50% to troszkę za dużo. Pomysł ciekawy
 

DeletedUser6254

Gość
Gość
Według mnie pomysł nie najgorszy,aczkolwiek jest kilka błędów,które należało by poprawić ,np. mnie jakoś nie urzekły te prace ,można by je zastąpić kamieniołomem lub wycinką lasów ,albo jeszcze inną pracą ,gdzie produktem będzie jakiś przedmiot potrzebny do rozbudowy fortu.Po wypuszczeniu z więzienia taki gracz powinien być pozbawiony punktów życia i energii ,bo przecież nikt nie traktuje wroga jak króla ,nieprzyjaciela trzeba przesłuchać ,by wydusił z siebie ważne informację ,jak będzie sprawiał opór ,to przylać parę razy ,bo taka właśnie jest rzeczywistość i po takim szykanowaniu wątpię żeby czuł się na siłach ,był jak pełen wigoru młodzieniec ,tak więc wychodziłby bez życia i energii . No i to by było na tyle z mojej strony ,dziękuję za wysłuchanie mojej propozycji.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam :)

Nom... pomysł z więzieniem nie jest głupi, ale należałoby zmienić kilka kosmetycznych spraw :) moim zdaniem aby gra była fajniejsza więzienie nie mogłoby być w forcie. Może na przykład w podziemiach (Lochach) oczywiście że jedzenie i inne pierdoły trzeba by było samemu znaleźć w podziemiach oczywiście drogę ucieczki również gra nabrała by realizmu chociaż malutkiego w kilku % co do podziemi może jakieś małe stworki pająki itp. które można by było atakować aby przeżyć i jakieś "PD" zdobyć może jakąś skrzynie ze złotem, albo z Tygodniowym Premium to nie byłoby głupie i w ogóle to Poza tematem premium mogłoby mniej kosztować np. 50% mniej... a nie jakieś 20zl + (vat)

P.S
czekam na odpowiedzi czy się podoba :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nom... pomysł z więzieniem nie jest głupi, ale należałoby zmienić kilka kosmetycznych spraw :) moim zdaniem aby gra była fajniejsza więzienie nie mogłoby być w forcie. Może na przykład w podziemiach (Lochach) oczywiście że jedzenie i inne pierdoły trzeba by było samemu znaleźć w podziemiach oczywiście drogę ucieczki również gra nabrała by realizmu chociaż malutkiego w kilku % co do podziemi może jakieś małe stworki pająki itp. które można by było atakować aby przeżyć i jakieś "PD" zdobyć może jakąś skrzynie ze złotem, albo z Tygodniowym Premium to nie byłoby głupie i w ogóle to Poza tematem premium mogłoby mniej kosztować np. 50% mniej... a nie jakieś 20zl + (vat)

P.S
czekam na odpowiedzi czy się podoba :)

Trochę przesadziłeś kolego ;)


Według mnie pomysł nie najgorszy,aczkolwiek jest kilka błędów,które należało by poprawić ,np. mnie jakoś nie urzekły te prace ,można by je zastąpić kamieniołomem lub wycinką lasów ,albo jeszcze inną pracą ,gdzie produktem będzie jakiś przedmiot potrzebny do rozbudowy fortu.Po wypuszczeniu z więzienia taki gracz powinien być pozbawiony punktów życia i energii ,bo przecież nikt nie traktuje wroga jak króla ,nieprzyjaciela trzeba przesłuchać ,by wydusił z siebie ważne informację ,jak będzie sprawiał opór ,to przylać parę razy ,bo taka właśnie jest rzeczywistość i po takim szykanowaniu wątpię żeby czuł się na siłach ,był jak pełen wigoru młodzieniec ,tak więc wychodziłby bez życia i energii . No i to by było na tyle z mojej strony ,dziękuję za wysłuchanie mojej propozycji.

Usprawnienie pomysłu dobre, moim zdaniem. Na pewno bez energii a co do ilości pkt życia to może losowo... A jeśli byłby pozbawiony całkowicie tego i tego to jakaś blokada aby nikt go w tym czasie nie mógł zaatakować i omdleć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry