Więzienie w forcie - ulepszona wersja

  • Rozpoczynający wątek Aleden
  • Data rozpoczęcia

Podoba ci się?

  • Tak!

    Głosy: 247 51,5%
  • Nie. [podaj dlaczego]

    Głosy: 119 24,8%
  • Treba ulepszyć.

    Głosy: 82 17,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 32 6,7%

  • W sumie głosujących
    480
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jeszcze można by dodać, że żeby wyjść z więzienia, trzeba by robić prace społeczne, tj. zbieranie drutu kolczastego, desek, bawełny i dawanie do magazynu.

Człowieku, to jest dziki zachód. :) Przy pierwszej lepszej okazji zwiewasz.
Nie wiem, może nie zrozumiałem sensu tego tematu, ale mam trafić do więzienia na tydzień, nic nie robić i malować kreski na ścianie? :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł ciekawy można by tam znaleść jakieś gwożdzie itp.
 
Były już pomysły z więzieniami.Tamte nie przeszły.Twój jest inny bo taki gość byłby w forcie zatrzymany.Moim zdaniem wystarczy że tracimy HP i energię a i kasę jeżeli jej nie zabezpieczymy w banku.Jestem na nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Raczej na tak, ale nie każdemu by się to spodobało. Jeśli ktoś np. idzie na bitwę poexpić i nic więcej (zdecydowanie tego nie popieram), to jest większe prawdopodobieństwo, że nie przyjdzie na bitwę i bardzo dobrze. Dla mnie bitwy to sposób na zdobycie expa, ale nie tylko. Nie chciałbym zostawać na jakikolwiek czas w jakiejś celi i wykonywać marne prace. Mimo to głosuję na tak.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na tak
ale według mnie powinien to być budynek w forcie z każdym levelem większe szanse na złapanie do paki
do więzienia łapano by omdlałych z przegranej strony
np.atakujący pokonali wszystkich obrońców zdobywają fort i zbierają ileśtam procent omdlałych dowięźenia (ze strony obrońców)
 

DeletedUser6922

Gość
Gość
Pomysł jest bardzo dobry i mogłoby to wprowadzić trochę ryzyka w walkach. Takie coś mogłoby też być zrobione w mieście np. jak ktoś jest w twoim mieście (wróg) omdlisz go to masz 10% szans na zaciągniecie go do więzienia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Według mnie pomysł jest do zrealizowania po kilku poprawkach i większym 'Info' o Więzieniu (mam na myśli dokładniejsze opisanie całego systemu więziennego).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Można jeszcze 3 miesięczną sankcje wprowadzić przed zapadnięciem wyroku.
Nie. nie. nie
Mam konto premium z którego nie mogę wyciągnąć 100% tego co mi oferuje usługa za którą płace ! bo 24h musze czekać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Można by było zrobic zadanie np: ucieczka z więzienia i kosztowałoby to 50 energii a szanse ucieczki to 50% albo że dowódca fortu jeśli by chciał mógłby wypuścić przyciskiem wszystkich więżniów albo część :D :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie.
Gracze, którzy nie mają ochotę trafić do więzienia, nie będą z taką chęcią poświęcać się na bitwach.
Dodatkowo za często możnaby się tam dostać.
Podam na moim przykładzie:
mam 190 bitew za sobą czyli przy tych nawet 25% byłbym w więzieniu ok 48 razy czy 1,5 miesiąca na TW w plecy (5PD za skrobanie w porównaniu do średnich 700 pkt z bitwy to mało). Dodatkowo najprawdopodobnie na następny dzień nie zązyłbym na kolejną bitwę
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nom... pomysł z więzieniem nie jest głupi, ale należałoby zmienić kilka kosmetycznych spraw :) moim zdaniem aby gra była fajniejsza więzienie nie mogłoby być w forcie. Może na przykład w podziemiach (Lochach) oczywiście że jedzenie i inne pierdoły trzeba by było samemu znaleźć w podziemiach oczywiście drogę ucieczki również gra nabrała by realizmu chociaż malutkiego w kilku % co do podziemi może jakieś małe stworki pająki itp. które można by było atakować aby przeżyć i jakieś "PD" zdobyć może jakąś skrzynie ze złotem, albo z Tygodniowym Premium to nie byłoby głupie i w ogóle to Poza tematem premium mogłoby mniej kosztować np. 50% mniej... a nie jakieś 20zl + (vat)

P.S
czekam na odpowiedzi czy się podoba :)

Stworki pająki lochy to nie margonem był już taki temat który niewypalił dożywocie xd ale ten też niewypalił jak dlamnie
 

DeletedUser

Gość
Gość
A co jeśli kpisz premium? Przepadają twoje pieniądze to zniechęci wielu graczy do gry oraz fakt że przez 24h nie możesz nic zrobić i udzie bijący się o topkę nie będą chodzić na forty. Na nie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Trochę nie przemyślane.
Duży fort obrona wygrwa po obu stronach był kąplet.
Średnio wypada 60 więźniów to 1,5 miasta. To ogromny cios dla koalicji.
Wtedy byłoby o 19:00 obrona a o 22:00 atak jeśli obrona się uda to atak będzie łatwy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie czytałem wszystkich postów, więc mogę kogoś powtórzyć.
Jestem przeciwny, dla mnie i dla wielu innych graczy liczą się głównie forty, bitwy są codziennie,gdybym miał chodzić na bitwy trzy lub cztery razy w tygodniu to trochę denerwujące byłoby to.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Świetny pomysł.Proponuje dodanie możliwości ucieczki z więzienia.Jednym słowem...Tak!!!
 

DeletedUser20037

Gość
Gość
Pomysł do bani ;d
Jak ktoś chce pobawić sie w forcie i tyle ? przegra i co idzie do więzienia ? bez sensu. I tak tego nie wprowadzą więc bedzie dobrze :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm świetny pomysł nie ma co, mimo że nie mam postaci fortowej to wiem, że gdybym ją miał i takie coś by weszło to zaraz bym sobie poszukał innej gry. Załóżmy, że ktoś gra tylko na fortach i często przegrywa to co? Ma siedzieć dzięki temu w ciągu miesiąca np. 15 dni w więzieniu? Oj coś mi się mocno wydaję, że ci co głosowali na tak albo na forty nie chodzą albo chodzą raz na długi, bardzo długi czas. Oczywiście wiadomo, że ten pomysł eee to coś nie wejdzie więc nie ma się czym martwić. Nie wiem ile jest graczy fortowców ale jestem pewny, że gdyby takie coś weszło to około 70 procent graczy by zrobiło nową postać, a około 20 odeszło by z gry, zostali by tylko ci wytrwali lub tacy co to lubią sobie zagrać raz na tydzień, a resztę dni sobie posiedzieć bezczynnie.
 

DeletedUser27308

Gość
Gość
Fajny pomysł tylko jeszcze jak by koledzy mogli cię wykupić np po 5 k a te 5 k idzie dla fortu ;;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na tak fajnie by było

jest bitwa o fort obrońcy wygrywają biorą omdlałych do paki, i jest jeden gada przez chat wiezienny i tam jeńcy gadają i jest 2 chat w którym jest strażnik by pilnował cały tydzień a teraz prace
rysowanie na ścianach 1 kreska 5PD Strażnik widzi jak rysujesz i krzyczy nie rysuj
grzebanie po celi - losowy przedmiot zabierasz strażnikowi broń i dostajesz bron
ucieczka - uciekasz i wołasz do swoich jeńców wolność i uciekasz do miasta
ta są prace dla jencow ale bedzie ucieczka i zrobi to jakas osoba i zacznie kopac to wszyscy autamatycznie sa przeniesieni do sowich miast
 
Status
Zamknięty.
Do góry