Wielkanocna rozgrywka - tylko dla pojedynkowiczów ?!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23560
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser23560

Gość
Gość
Udało Wam się pokonać bandytę bez postaci typowo ustawionej na pojedynki ? Coś czuję że ciężko będzie ich pokonać nie będąc żołnierzem. Konkurs tylko dla pewnej grupy osób ;/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na jednym ze światów mam pusty ekwipunek, wszystko wpakowane w siłę i hp, ubrałem jedynie zardzewiały floret i koszulę weterana. Nie miałem najmniejszego problemu z wygraniem.
 

DeletedUser30088

Gość
Gość
Ja postaciami full hp w ciuchach pod forty nie mam problemu z pokonaniem tych NPC, jednak nie obyło się bez kilku porażek.
 

DeletedUser16834

Gość
Gość
Poczytaj temat dyskusji o wielkanocnej rozgrywce. Roman Paweł z ~400 pkt w uniku i celowaniu przegrał dosyć drastycznie:) Myślę, że te NPC to są lustrzane odbicia naszych postaci z jakimś tam swoim equ.
 

DeletedUser23560

Gość
Gość
W pojedynku wypadł mi "Napój małej mądrości" O co chodzi z tym napojem ?
Tak fachowo napisane że nie rozumiem ::DD:

6670b51273cf276f.jpg
 

DeletedUser26589

Gość
Gość
Faktycznie są pewne trudności co do wygrania pojedynku z wielkanocnej rozgrywki.
Dla mnie jest jeszcze o tyle nieciekawie, że jestem full Unik a wiecie co to oznacza, raz na rok w ataku coś wygram z nimi tak widzę.
Ale cóż trzeba strzelać - pif paf ::D:::D: (a tak się czuję w poj. z nimi)
 

DeletedUser23560

Gość
Gość
Za bryłki kupiłem następną walkę i nikt w nikogo nie w trafił ale jakimś cudem przeciwnik wygrał. Teraz to już odechciało mi się grać. Zero ran, a przegrałem. Ten konkurs to jeden wielki BUG. Szkoda bryłek.

d685e2b97bf9f64a.jpg
 

DeletedUser26589

Gość
Gość
Za bryłki kupiłem następną walkę i nikt w nikogo nie w trafił ale jakimś cudem przeciwnik wygrał. Teraz to już odechciało mi się grać. Zero ran, a przegrałem. Ten konkurs to jeden wielki BUG. Szkoda bryłek.

d685e2b97bf9f64a.jpg

Wygrał przeciwnik dlatego, że Ty atakowałeś.
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Hehehe, paradoks tej loterii polega na tym że im ktoś ma lepszą postać pojedynkową tym trudniej mu wygrać. Ja postacią zupełnie nieprzygotowaną do pojedynków wygrywam nawet wtedy gdy zapomnę się przebrać po pracy :) Inną, bardziej pojedynkową idzie jak krew z nosa. Im bardziej ją wzmacniam tym gorsze efekty :)
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
Hehehe, paradoks tej loterii polega na tym że im ktoś ma lepszą postać pojedynkową tym trudniej mu wygrać. Ja postacią zupełnie nieprzygotowaną do pojedynków wygrywam nawet wtedy gdy zapomnę się przebrać po pracy :) Inną, bardziej pojedynkową idzie jak krew z nosa. Im bardziej ją wzmacniam tym gorsze efekty :)

dokładnie, full handel, full budowanie, wygrywam bez problemu. Na becie full c/u co jakiś czas wtopa :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wydałem 25 bryłek na 2 typa, żeby odblokować, zaatakowałem, wygrałem i wstałem dziś rano, chciałem go znowu zaatakować, a tu że trzeba wydać 25 bryłek.. Bug czy cuś?

Myśle że jak raz się zapłaci to już nie trzeba, a jeśli się myle, to bardzo durne..
 

DeletedUser27754

Gość
Gość
Wydałem 25 bryłek na 2 typa, żeby odblokować, zaatakowałem, wygrałem i wstałem dziś rano, chciałem go znowu zaatakować, a tu że trzeba wydać 25 bryłek.. Bug czy cuś?

Myśle że jak raz się zapłaci to już nie trzeba, a jeśli się myle, to bardzo durne..

Trzeba zapłacić za każdy pojedynek.. 25, 150, 800 brył.. ;;)
 

DeletedUser16834

Gość
Gość
Wydałem 25 bryłek na 2 typa, żeby odblokować, zaatakowałem, wygrałem i wstałem dziś rano, chciałem go znowu zaatakować, a tu że trzeba wydać 25 bryłek.. Bug czy cuś?

Myśle że jak raz się zapłaci to już nie trzeba, a jeśli się myle, to bardzo durne..

Haha, rozśmieszyłeś mnie :D Niestety, Inno myśli o porządnych wakacjach, muszą zarobić:) Każdy nowy pojedynek kosztuje bryłki, plus ewentualny reset czasu.
 

DeletedUser14702

Gość
Gość
Lu Ki

kto wyjaśni co to za ewenement aby postać z 29 levelem wywaliła na targ fantów na masę?

20szt koni każdego rodzaju 20szt siodła każdego to już chyba przesada? a gdzie ubrania?

ceny spadły ta nowa loteria przestała istnieć...cały s1 zapchany szmelcem jest bo nic już nie ma jakiekolwiek wartości...

Pytam się co z tym zrobiliście? ile takich osób było? jak był jeden taki Lu Ki który wystawił na targ tyle tego to ile osób było które nie wystawiły i tam po cichu sprzedają?

Proszę o wyjaśnienia jak się zdobywa te fanty za darmo to i ja bym sobie porobił koni.........

Ci co wydali realną kaskę na s1 są z lekka pokrzywdzeni moim zdaniem a Inno nie zarobiło kaski.... sam miałem ładować 9k brył ale coś mnie ruszyło aby sprawdzić targ... zanim się obejrzałem to wszystko znikało jedno po drugiem........

znając życie jak było tak na s1 to czemu nie miało by tak być na innych światach?

jak idę do sklepu to nie kupuje popsutego telewizora....a tutaj nawet nikt nic nie napisał że produkt jest popsuty.....................
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30088

Gość
Gość
Czyli Lu Ki odkrył jakiegoś buga a teraz został zablokowany, jeśli prawdą jest ,że koleś powystawiał wszystkie itemy w liczbie sztuk około 20 to faktycznie na tą loterię nie warto wydać realnej gotówki jeśli będzie można kupić każde siodełko za kilka $.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
kto wyjaśni co to za ewenement aby postać z 29 levelem wywaliła na targ fantów na masę?

20szt koni każdego rodzaju 20szt siodła każdego to już chyba przesada? a gdzie ubrania?

Na którym targu to masz? Pytam o świat.
 

DeletedUser14702

Gość
Gość
na s1 wczoraj koło 17.. wątpię aby ktoś to kupił wszystko bo nikt tyle kaski nie miał:) ja akurat trafiłem, widziałem tak samo jak kilka innych osób z s1. tyle tych fantów to nikomu nie było dane zobaczyć co my widzieliśmy:)

sam pewnie dobrze wiesz o takim czymś bo i pewnie kasowałeś te konie:) nie wiem po co pytasz na jakim to świecie było:)

wiem że to jakiś błąd .. nie wiem czy dobrze pamiętam ale to największy babol the westa:)


ogólnie to mnie interesuje odpowiedz ze strony administracji czy te osoby które wydawały bryłki na tą loterię nie sa teraz poszkodowane w jaki kolwiek sposób?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17047

Gość
Gość
Co racja to racja. Świat 1 został wczoraj zalany "tanią chińszczyzną" przez jednego gracza.
Nie chce mi się wierzyć aby używał do tego swojej złotej karty kredytowej.
Tak jak Hasskii powiedział, koło godz. 17 na targu było tyle siodeł, tyle koni po (jak na fanty z loterii) bardzo atrakcyjnych cenach.
Coś tu poszło nie tak jak powinno i to widać.
Osobiście jest mi to obojętne ale fakt jest faktem.
 

DeletedUser5490

Gość
Gość
Ja mam postać pod prace (tylko 5 zablokowanych) i daje rade na lajcie =D
 
Status
Zamknięty.
Do góry