Wielkanocna rozgrywka - tylko dla pojedynkowiczów ?!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23560
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser182

Gość
Gość
sam pewnie dobrze wiesz o takim czymś bo i pewnie kasowałeś te konie:) nie wiem po co pytasz na jakim to świecie było:)

Po to pytam bo piszesz o tym dzisiaj o 14:53, tak jakby to była jakaś nowa sprawa. Można odnieść wrażenie, że coś przeoczyliśmy.
Skoro wiesz że kasowałem to nie wiem po co o tym piszesz. Znakomita większość tych przedmiotów nie została sprzedana, tylko skasowana.

ogólnie to mnie interesuje odpowiedz ze strony administracji czy te osoby które wydawały bryłki na tą loterię nie sa teraz poszkodowane w jaki kolwiek sposób?

Jak kupisz coś w sklepie a chwilę potem złodziej identyczne coś ukradnie i stanie 10 metrów dalej sprzedając to coś za pół ceny, to idziesz do sprzedawcy z pretensjami, że jesteś poszkodowany i oczekujesz rekompensaty?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Miały być unikalne ktoś skorzystał z okazji pewnie jakiegoś bugu i dostał ich sporo. Do tego inni skorzystali na kupieniu ich za grosze choć powinny chodzić za sporą kasę.
Tego się nie zmieni wszyscy kombinują jak by tu najlepiej wyjść :p
 

DeletedUser14702

Gość
Gość
no tak zaczynam machać rękoma i krzyczę przy tym głośno wtedy 50% sprzedawców nie chce zamieszania i oddaje kaskę:)

Jestem Polakiem jestem przyzwyczajony do tego iż każe mi się iść pod górkę sypiąc piachem w oczy:)

Skoro zareagowaliście dopiero jak fanty pokazały się na targu to co z innymi podobnymi przypadkami które nie były wystawione na targu?:)

ps, ja nie chce kaski ani żadnej rekompensaty aby nie było:) ja to tylko tak z ciekawości się zapytałem:)
cieszy mnie to iż nie musiałem wydać tyle bryłek co ustawa przewidywała na zdobycie tych zestawów:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15276

Gość
Gość
Przyznam, że to co się stało jest niepokojące, bo to stawia pod znakiem zapytania sens wydawania pieniędzy na loterię skoro po cichu ktoś tam może rozdawać nielegalnie zdobyte przedmioty innym graczom. Załóżmy, że do momentu aż ktoś na niego doniesie.
 

DeletedUser22316

Gość
Gość
gracz bibak na s11 zrobił to samo kilka stron koni, siodeł na targu i 8 milionów dolarów na koncie...to jest po prostu żałosne
 

DeletedUser

Gość
Gość
No ja wydałem na rzeczy 2k bryłek a kilka godzin później mogłem je kupić za grosze na targu. Wiedziałbym, że tak będzie to nie wydałbym ani złotówki i wszystko kupił za wirtualne 3kk $. Teraz pewnie nawet nie da rady zarobić na nowych ciuchach skoro przez taki incydent stały się bardziej powszechne. Szkoda że z setem Bummpo nie było takiego BOOM. hmpf
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14702

Gość
Gość
sprzedając nam gre ponosicie odpowiedzialność za to co tutaj ma miejsce...

każde konto z tego co mi wiadomo to wasza własność więc co na nich się dzieje to wasza sprawa....

odwracanie kota ogonem od problemu nie załatwia sprawy.

jak widać to nie był odosobniony przypadek niestety....

czy tak trudno jest sprzedać produkt bez wad? po co te testy na becie?

pierwsza loteria była nawet zabawna bo wnosiła coś nowego...
obecna loteria upokorzyła twórców gry po całości.....

Babol roku 2013 i pewnie jeden z większych na the west:/


wiem wiem tylko narzekam....ale ludzie narzekają jak mają problemy:) gdyby życie było kolorowe nikt by złego słowa nie powiedział:/
 

DeletedUser

Gość
Gość
.Co się dzieje na TW? Community Manager wystawia konie z loterii na S1? To są normalne jaja. Onufry, o co w tym wszystkim chodzi?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30088

Gość
Gość
Ta loteria to jedna wielka klapa, a przypadek na s1 jak widać nie był jedynym :&:
 

DeletedUser182

Gość
Gość
no tak zaczynam machać rękoma i krzyczę przy tym głośno wtedy 50% sprzedawców nie chce zamieszania i oddaje kaskę:)

:D

Skoro zareagowaliście dopiero jak fanty pokazały się na targu to co z innymi podobnymi przypadkami które nie były wystawione na targu?:)

Zareagowaliśmy natychmiast jak tylko otrzymaliśmy informacje, że taki a taki człowiek ma podejrzanie za dużo pewnych przedmiotów. Na szczęście takich przypadków nie jak ten tutaj nie było dużo. Pytasz czy wszystkie wyłapiemy? Myślę że większość.

.Co się dzieje na TW? Community Manager wystawia konie z loterii na S1? To są normalne jaja. Onufry, o co w tym wszystkim chodzi?

Proszę? Możesz rozwinąć myśl, bo nie wiem czy się śmiać, czy po prostu zignorować kolejną Twoją głupotę napisaną na tym forum.
 

DeletedUser16834

Gość
Gość
Ja chciałem zadać pytanie, czy był to efekt błędu programowego przy loterii, czy ktoś korzystał z tych przesławnych hacków na bryłki, bo problem stary i jak widać może być wciąż nie rozwiązany.
 

DeletedUser22316

Gość
Gość
niech kazdy wrzuci w google temat 'hack the west pl' i wszystko stanie sie jasne po przeczytaniu paru postow na forach :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
:D
Proszę? Możesz rozwinąć myśl, bo nie wiem czy się śmiać, czy po prostu zignorować kolejną Twoją głupotę napisaną na tym forum.
Nie zarzucam Ci złej woli, ale jest to przynajmniej niestosowne i nieprzemyślane. Twojemu intelektowi zostawiam czy to jest moja głupota. Jako CM psujesz sprzedaż bryłek swojemu pracodawcy udostępniając za $ itemy z losowania i psujesz również rynek graczom, którzy wylosowali te itemy za bryłki w loterii. Po wczorajszej aferze z zalewem chińszczyzny powinieneś zachowywać się jak żona cezara. A teraz możesz się pośmiać.
 

DeletedUser22316

Gość
Gość
może już czas odwołać 'świętą krowę polskiego the-westa' ktory jak wiem osobiscie a skad wiem bo gram w ta gre 5 lat ,to że nie jest uczciwy i nie bede tłumaczył w jaki sposób chyba kazdy sam teraz zrozumie!!!Onu nie kasuj moich postow.proszę !
 

DeletedUser23560

Gość
Gość
Nie róbcie z tego tematu śmietnika. Gadamy tu tylko o tym wielkanocnym konkursie. Załóżcie temat w dziale Hyde Park i tam się kłóćcie. Onfury jest w elicie więc ma jakieś przywileje. Może sam potworzył tyle przedmiotów na targu :) Co do tematu to jakim cudem osoba na arizonie doszła do 199 levelu pojedynków w tym konkursie. Przecież to nie możliwe. Trzeba by mieć ogrom bryłek aby dojść tak daleko. Ja doszedłem do 7 poziomu i za ósmym przegrałem i wszystko się wyzerowało ;/ To jest nie możliwe aby dojść chociaż do 100 i nie mieć przegranych pojedynków. To chyba jakiś przekręt ten cały konkurs ;/

ecb37d00e84f62e6.jpg
 

DeletedUser182

Gość
Gość
czy ktoś korzystał z tych przesławnych hacków na bryłki, bo problem stary i jak widać może być wciąż nie rozwiązany.

Żadne hacki (chociaż Pan Katon na dole będzie twierdził inaczej) :p

Nie zarzucam Ci złej woli, ale jest to przynajmniej niestosowne i nieprzemyślane. Twojemu intelektowi zostawiam czy to jest moja głupota. Jako CM psujesz sprzedaż bryłek swojemu pracodawcy udostępniając za $ itemy z losowania i psujesz również rynek graczom, którzy wylosowali te itemy za bryłki w loterii. Po wczorajszej aferze z zalewem chińszczyzny powinieneś zachowywać się jak żona cezara. A teraz możesz się pośmiać.

Człowieku proszę Cię nie kompromituj się już. Kupiłem sobie bryłki za swoje własne realne pieniądze, wydałem je na loterię, mam prawo jak każdy zwykły gracz sobie sprzedawać itemy z tej loteryjki. Zapłaciłem za nie, nie ukradłem ich, moja sprawa co z nimi zrobię. Co nie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Człowieku proszę Cię nie kompromituj się już. Kupiłem sobie bryłki za swoje własne realne pieniądze, wydałem je na loterię, mam prawo jak każdy zwykły gracz sobie sprzedawać itemy z tej loteryjki. Zapłaciłem za nie, nie ukradłem ich, moja sprawa co z nimi zrobię. Co nie?
Ja Ci wierzę ::DD:
 

DeletedUser23560

Gość
Gość
Miałem dopisać. To jak wyrzucenie monetą 199 razy pod rząd reszki :) To jest mission impossible.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Miałem dopisać. To jak wyrzucenie monetą 199 razy pod rząd reszki :) To jest mission impossible.

postać z dobrym celowaniem, większym zaskoczeniem niż taktyką - ubranie pod zaskoczenie , i dobra broń, najlepiej z zaostrzeniem - wygrywasz wszystko
 
Status
Zamknięty.
Do góry