Wielkanocna rozgrywka - tylko dla pojedynkowiczów ?!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23560
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Nie róbcie z tego tematu śmietnika. Gadamy tu tylko o tym wielkanocnym konkursie. Załóżcie temat w dziale Hyde Park i tam się kłóćcie. Onfury jest w elicie więc ma jakieś przywileje. Może sam potworzył tyle przedmiotów na targu :) Co do tematu to jakim cudem osoba na arizonie doszła do 199 levelu pojedynków w tym konkursie. Przecież to nie możliwe. Trzeba by mieć ogrom bryłek aby dojść tak daleko. Ja doszedłem do 7 poziomu i za ósmym przegrałem i wszystko się wyzerowało ;/ To jest nie możliwe aby dojść chociaż do 100 i nie mieć przegranych pojedynków. To chyba jakiś przekręt ten cały konkurs ;/

ecb37d00e84f62e6.jpg
Nie ma żadnego problemu, żeby postacią full hp lub full budowanie wygrać 200 razy z rzędu. Nie ma też cudów i postacią pod uniki można popatrzeć z boku na loterię.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak przegrasz można przekupić system żeby Cie nie wyzerował.

A po drugie niektórzy gracze zarabiają pieniądze (w domyśle nie grają tylko nastolatki) więc są tacy którzy grubą forsę przewalają na TW.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
A ja wrócę do sprawy z tym bugiem w grze. Nie dużo ale trochę graczy skorzystało na tym.

Dlaczego support nie podał informacji że jest bug i będzie karane jego wykorzystywanie?

Część osób została zbanowana , zapewne rzeczy przez nich wystawione na targu zostały skasowane tak samo jak stracą i rzeczy z EQ, jednak ja mam pytanie co z osobami które zakupiły towar od takiej osoby ? Czy im zostanie on odebrany , czy zwrócone im zostaną pieniądze jakie wydali na te produkty?

Zapewne kilka osób które wykorzystały bug , nie wystawiła tych towarów i spokojnie przeczekają i w późniejszym czasie będą sprzedawać, jaka jest szansa że Nasz supporcik wyśledzi te osoby.

Jedno jest pewne smrodek po tej loterii pozostanie, kolejny raz zostało coś wprowadzone na hop siup, bez sprawdzenia jak to działa . Ludzie coraz bardziej będą się odwracać ode tej gry.

A support sobie siedzi cichutko i zawija te sreberka. Gdyby ktoś nie napisał zapewne nawet interwencji by nie było.
 

DeletedUser343

Gość
Gość
Dlaczego support nie podał informacji że jest bug i będzie karane jego wykorzystywanie?


jak dla mnie to jest logiczne ze wykorzystywanie błędów w grze = ban
poleca się czytać regulamin gry punkt 6 i tabele kar punkt G. i słynne zdanie bo obstawiam ze te cwaniaki co korzystały nawet regulaminu nie przeczytały to "Nie znajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
jak dla mnie to jest logiczne ze wykorzystywanie błędów w grze = ban
poleca się czytać regulamin gry punkt 6 i tabele kar punkt G. i słynne zdanie bo obstawiam ze te cwaniaki co korzystały nawet regulaminu nie przeczytały to "Nie znajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"


Spotkałem się już tutaj z taki ogarniętymi inaczej ludźmi którzy nawet pewnie by nie wiedzieli ze to jest bug. Dlatego support powinien informację wstawić.
 

DeletedUser343

Gość
Gość
Spotkałem się już tutaj z taki ogarniętymi inaczej ludźmi którzy nawet pewnie by nie wiedzieli ze to jest bug. Dlatego support powinien informację wstawić.


jakoś się nie przejąłem ze delikatnie mówiąc tacy hmm nie mam delikatnego określenia może być bezmózgi skończyli swoją grę ja tam się zawsze cieszę gdy jakiś plankton kończy gre mniej spamu na forum i chacie czemu nie mogę zrobić questa lub nie umiem myśleć bo pustkowie jest strasznie trudne
 

DeletedUser17146

Gość
Gość
Nie ma żadnego problemu, żeby postacią full hp lub full budowanie wygrać 200 razy z rzędu. Nie ma też cudów i postacią pod uniki można popatrzeć z boku na loterię.

A właśnie że jest problem.
Na s10 postacią 90% pod HP przegrałem już 2 razy na 7 stoczonych pojedynków, na s1 postacią 80% pod Unik przegrałem wszystkie pojedynki (NIE WYGRAŁEM ANI RAZU).
Więc jak widać na moim przykładzie problem jakiś jest.
 

DeletedUser23560

Gość
Gość
A właśnie że jest problem.
Na s10 postacią 90% pod HP przegrałem już 2 razy na 7 stoczonych pojedynków, na s1 postacią 80% pod Unik przegrałem wszystkie pojedynki (NIE WYGRAŁEM ANI RAZU).
Więc jak widać na moim przykładzie problem jakiś jest.

Ja tak samo tym bardziej że każdą nową rundę kupowałem za bryłki. Trzeba się popytać który z adminów zablokuje NAM możliwość wyzerowania za prawdziwą kasę. Tak jak jest na arizonie gdzie jest aktualnie rekord 199 pojedynków. Żaden full hp ani inna umiejętność nie zagwarantują nam wygranej bez wyłożenia realnej gotówki. Jestem też ciekaw jak wygląda taki bug gdzie ludzie nabywali mnóstwo przedmiotów. To są jakieś zewnętrzne programy czy może jakieś kody ? Bug o którym mowa jest już usunięty więc możecie napisać :)
 

DeletedUser29199

Gość
Gość
Podobno w przypadku tego bugu każdy pojedynek z dowolnym przeciwnikiem był za darmo. Więc gracze mogli losować do bólu przedmioty z najwyższej kategorii stąd wysyp na targu koni i siodeł.
 

DeletedUser26589

Gość
Gość
Już mogę chyba powiedzieć, że jest niezła motanina co do tej rozgrywki!
Już po raz 10 z kolei nie mogę ugrać żadnego pojedynku.
Czy to jest normalne? ;/
Jak mam sobie wykorzystać 'bryłkowy' pojedynek +darmowe co 6h, jak nie mogę wygrać od praktycznie 2 dni.

Na początku jeszcze w pierwszy dzień jakoś to funkcjonowało a teraz to masakra.
 

DeletedUser23560

Gość
Gość
Podobno w przypadku tego bugu każdy pojedynek z dowolnym przeciwnikiem był za darmo. Więc gracze mogli losować do bólu przedmioty z najwyższej kategorii stąd wysyp na targu koni i siodeł.

A to się tyczyło jednego świata czy wszystkich ? Kurde że nie włączyłem wcześniej gry ;/ Więcej takich bugów proszę ja też chcę mieć coś za friko bo za bryłki cały czas mam pojedynek gdzie jest remis :)
 

DeletedUser30377

Gość
Gość
Bardziej istotnym pytaniem jest co się stanie z graczami, którzy kupili taki item? Zostanie zwrócona kasa, czy po prostu usuną przedmiot ?
 

DeletedUser23560

Gość
Gość
Lepsze pytanie jest co dla graczy którzy nie skorzystali z bugu ? Czy dla nich też będzie jakaś rekompensata ? Też chcę darmowe rzeczy. Nie po to kupiłem bryłki aby sam badziew wylatywał. Skoro zapłaciłem powinienem mieć lepsze przedmioty. Kiedy ta gra stanie się bardziej materialna :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry