wrestling

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10888
  • Data rozpoczęcia

wrestling

  • john cena

    Głosy: 63 32,3%
  • undertaker

    Głosy: 29 14,9%
  • jeff hardy

    Głosy: 17 8,7%
  • matt hardy

    Głosy: 4 2,1%
  • CM Punk

    Głosy: 8 4,1%
  • rey mysterio

    Głosy: 31 15,9%
  • baptista

    Głosy: 8 4,1%
  • hulk hogan

    Głosy: 20 10,3%
  • umaga

    Głosy: 5 2,6%
  • randy orton

    Głosy: 10 5,1%

  • W sumie głosujących
    195
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
to że Bret ma pas US to świetna decyzja, teraz całe Harty mają pasy a WWE będzie miało same gale w Kanadzie w najbliższym czasie więc kasiorka znowu poleci.
NXT chyba nagrywali szybciej w Anglii więc szybciej mogli wylecieć.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie no fajnie,ale z kim on będzie walczył co?Wszystkie walki bez dq przyjdzie Hart Dynasty zrobi Hart Atack,Bret zrobi Shorpshootera i wygra... Ciągle to samo.Tak pokonał na Wm McMahona i tak samo Miza na Raw...:mad::mad:
 

DeletedUser

Gość
Gość
No napewno z Mizem bo ma rewanż, ale takie jest WWE że liczą na kasę a nie na show:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co ciekawego z Over the Limit powinienem zobaczyć? Widziałem tylko 2 ostatnie walki. Mysterio na prawdę Punka zgolił??? Możecie mnie zlinczować, ale wg mnie walka Jaśka z Batistą było dobra, szkoda tylko, że JJJOOOOOOOHHHNNNNNNN CCCEEEEEEEEEEEENNNAAAAAAAAA!!! wygrał :mad:

Fatal 4-Way było wczoraj?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Fatal 4 Way był wczoraj o 2 w nocy:DRey zgolił Punka,a tu masz linka do całej gali:

http://live-wrestling.tk/ - w zakładce masz over the limit,ale wejdź dzisiaj bo niedługgo zmienią na F4W.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ok, dzięki, już obejrzałem highlightsy na YT, a całości mi się nie chce oglądać :)
No, no, z tym Punkiem to niezła akcja :D Stawka była bardzo duża, więc spodziewałem się remisu (jeśli w ogóle był możliwy) lub tego, że przegrany jakoś się wymiga od kary... W przypadku Punka nie było by w tym nic dziwnego, a Rey to też nie jest taki nieskazitelny rycerz jak Jasio. Muszę przyznać, że WWE mnie bardzo pozytywnie z tym zaskoczyło :)

A jeszcze jedno: czemu Punk ma logo Pepsi na ramieniu? Coca Cola mu za antyreklamę zapłaciła? :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Aż takich wiadomości to ja nie znam:D No,ale po po prostu
najwyraźniej lubi pepsi:D W niezależnych federacjach (roh,itd) miał jakieś akcje typu "Pepsi plunge" czy coś takiego i dużo miał takiego czegoś więc zrobił se tatoo.Ale z łysą glową go nie zobaczysz...zgapił po Reyu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
W ogóle to zauważyłem, że WWE jest strasznie demoralizujące: najbardziej znienawidzony przez fanów zawodnik w całej organizacji namawia do życia bez alkoholu, papierosów i narkotyków :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
1) John Cena - za fajną bitwę na młotki z Undertakerem (Cana miał 1 młot a Undertaker miał 2 młotki bo 1 schował pod płaszcz i gonił cene po całym ringu), finishery i muzyke.
2) Undertaker - taki mroczny (ciekawe czy zje kota), TOMBSTONE PILLEDRIVER (kiedyś polladriverami łamano kręgosłup czy karki ) i ciemnośc na hali
3) Batista - wygranie i przegranie pasa z Jonhem cena na Nestlemanii XXVI (wrestlemania), i za ciekawośc na walkach
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czemu z ankiecie nie ma Ali-baby i 42 krasnoludków? :(
A tak na serio. Nie lubię wrestlingu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja rzadko oglądam,ale lubię:
-Randy'ego Ortona(jego RKO jest powalające::D: )
-Johna Cene
i
oczywiście
-Rey'a Misterio:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
1. Randy Orton
2.HBK
3.HHH
4.John Cena
5.Rey Mysterio
6. The Undertaker( trochę spadł w moim rankingu po tym jak HBK zakończył karierę ;(...)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Według mnie wszystko to to idiotyzm. Gapisz się jak goście se na łbach rozwalają styropianowe stoły :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
1.Edge.
2.Rey Mysterio.
3.Christian.
4.JTG.
5.Chris Masters.



Oglądał już ktoś całą galę TLC? Ja widziałem tylko highlighst na YouTube... Nie wiem,czy ktoś już o tym może wspominał,ale wiecie,ze już 30 stycznia odbędzie się gala PPV Royal Rumble? Szczerze powiedziawszy,to RR i TLC to moje ulubione gale :D A jakie są wasze ulubione?

::)):
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry