wrestling

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10888
  • Data rozpoczęcia

wrestling

  • john cena

    Głosy: 63 32,3%
  • undertaker

    Głosy: 29 14,9%
  • jeff hardy

    Głosy: 17 8,7%
  • matt hardy

    Głosy: 4 2,1%
  • CM Punk

    Głosy: 8 4,1%
  • rey mysterio

    Głosy: 31 15,9%
  • baptista

    Głosy: 8 4,1%
  • hulk hogan

    Głosy: 20 10,3%
  • umaga

    Głosy: 5 2,6%
  • randy orton

    Głosy: 10 5,1%

  • W sumie głosujących
    195
Status
Zamknięty.

DeletedUser10888

Gość
Gość
jaki jest wasz ulubiony wrestler , moj to john cena
 

DeletedUser

Gość
Gość
jaki jest wasz ulubiony wrestler , moj to john cena

jasiek jest dobry:) ale ostatnio nie podobają mi się jego walki. Jakieś takie bez wyrazu i niektóre dziwnie kończone. Bardziej mi się podobał "stary" Cena jak rapował w World Life bynajmniej pośmiać się można było.
Moim jest Charismatic Enigma Jeff Hardy
 

DeletedUser10888

Gość
Gość
no masz racje , kiedys byl fajniejszy , ale muze zawsze ma ta sama i fajna
 

DeletedUser

Gość
Gość
muza jest the best bo sam ją śpiewa ze swoim zespołem. zobaczymy co pokaże na Hell in a Cell ale znając WWE to utrzyma pasek:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
walczy z Randym Ortonem (znowu) Ja oglądam każdy odcinek, ale to nie jest to co dawne WWE, gdzie było kilkanaście gwiazd i multum pojedynków dobrych, a teraz szkoda gadać
 

DeletedUser10888

Gość
Gość
wez a kiedy leci , o a teraz tez sie jakis wrestling zaczal na extreme , to spadam nara
 

DeletedUser

Gość
Gość
pewnie jakaś powtórka:) bo w tv nic nowego nigdy nie ma

A ankieta chyba na szybkiego była robiona, bo niektóre typy są conajmniej dziwne i brakuje kilku nazwisk:)

john cena - dobrze walczy wszystkie walki wygrywa głównie fizycznie, ale ten jego finisher woła o pomstę do nieba:) idol dzieciaków
undertaker - żywa legenda, co prawda nie tak szybki, bo wiek robi swoje ale potrafi stworzyć dobrą walkę
jeff hardy - chyba jeden z najbardziej ryzykackich wrestlerów, zawsze wybiera najbardziej niszczycielskie walki np. TLC, mam nadziejęże niedługo wróci do WWE
matt hardy - dobry zawodnik, ale WWE nie ma pomysłu na niego, bo raz jest heelem a raz facem
CM Punk - gdyby nie walizki zdobyte przez niego na MITB nie miałby żadnego pasa, ma zabójcze uderzenia i kopniaki
Rey - najmniejszy zawdnik w stawce, szybki zwinny i lubiący brać niedozwolone środki za co ma 30 dni przerwy:)
Batista - czysta zwierzęca siła, i ten nowy Angle Lock robi wrażenie:) dobrze że wrócił do niebieskiej drużyny
Hulk Hogan - podobno hulkomania jeszcze żyje, ja widziałem mało meczy z jego udziałem i jakośmnie nie zachwycił
umaga - dzięki że go jużnie ma, jakoś specjalnie za nim nie przepadałem
randy orton - gdyby nie Legacy mało by osiagnął, ale skoro Legacy jest wplątane z DX to może będzie sam walczył i zniknie w środku mid-kartingu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12617

Gość
Gość
wrestling to jest tak serio "amerykański serial" za grosz nie ma w tym prawdy,, ale go lubię :) według mnie fajnie udaje że walczy Big Show , pozatym lubię DX
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ankiecie brakuje kilku znanych nazwisk:) ale poza tym to w Polsce ten sport uznawany jest za egzotyczny i mało jest fanów wrestlingu
 

DeletedUser

Gość
Gość
Lubię:
The Undertaker
batista
rey mysterio
jeff hardy
HBK Shawn MIchaels
John Cena
Kane
Nie lubię:
The great khali
Mark Henry.
Big daddy V
Stone Cold
Goldberg
Finlay
Mr. Kennedy
Hornswoogle
CM Punk
Big show
Umaga
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm dla mnie wrestling jest denny i nieprawdziwy ,czy ktoś w normalnej walce stoi i czeka aż ktoś się na niego rzuci albo lansuje się jakby nie wiem kim był,popieram w pełni norberta że jest to serial
 

DeletedUser12447

Gość
Gość
Lubie:
1. CENA!!!
2. REY!!!
3. Undertaker
4.MVP
5.Mark Henry
6.Hardy Boyz
Nie lubie:
TOP1:CM punk
Big Show
Orton
Chris Jericho
 

DeletedUser16185

Gość
Gość
Moim ulubionym zawodnikiem jest triple h którego tutaj nie ma.
 

DeletedUser

Gość
Gość
wrestling v2

...........................................................
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry