wrestling

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10888
  • Data rozpoczęcia

wrestling

  • john cena

    Głosy: 63 32,3%
  • undertaker

    Głosy: 29 14,9%
  • jeff hardy

    Głosy: 17 8,7%
  • matt hardy

    Głosy: 4 2,1%
  • CM Punk

    Głosy: 8 4,1%
  • rey mysterio

    Głosy: 31 15,9%
  • baptista

    Głosy: 8 4,1%
  • hulk hogan

    Głosy: 20 10,3%
  • umaga

    Głosy: 5 2,6%
  • randy orton

    Głosy: 10 5,1%

  • W sumie głosujących
    195
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Cm punk!! HHH i HBK stoczyli sie na same dno każdą walkę przegrywają , Cene by pokonał ten cienias Rhodes na końcu jaki łód szczęści sprawił że cena wygrał.Szkoda że nie dałeś y2j - ja, On za to wygrywa wszystkie walki przynajmniej większość mimo że go publika nie lubi , podobnie jest z punkiem mogą go nie lubieć ale i tak wygrywa wygrywał i bedzie wygrywać wygrał w końcu z undertakerem a później jakieś spiski z tego wyciągli :D

głosuje na Cm--a
 

DeletedUser

Gość
Gość
HHH i HBK nie staczają się to WWE się stacza, jak widze co WWE robi z niektórymi zawodnikami to woła o pomstę do nieba. Co do CM to dobrze walczy ale ten nieudany "screwjob" w Montrealu był żałosny i jeszcze jego submission "Anaconda Vice" wymyślony na tydzień lub dwa przed walką z Undertakerem. Widać że WWE nie wie co z CM zrobić, ale jest młody i ma czas:) Ale de jego kopniaki już nie jednego powaliły.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Raw to samo dno mogli dać do Extreme ECW tam wszystko wygląda realniej a nie jak na rawie udawane, podobają mi sie walki punka można go nie lubić ale wygrywa, podobnie z chrisem jest. Kiedyś lubiłem undertakera ale już mnie wkurza koleś cały czas chrzani ."Zabiore ci dusze" czy coś:D licze że batista mu pokaże gdzie jest piekło:D a Borys Borkowski co komentuje to ma podniete jak 5-latek jak sie ciemno robi [wejście Undertakera] xD, punka i chrisa obraża nie przyzna że y2j ma dużo normalnych i ciekawych walk podobnie jak Cm kurde:D
Licze na tych dwóch kolesiów :p
A oglądałeś walke Punk vs Animal? jak go załatwił hahah :D
batista odrazu ADHD :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Spaletti Dx wygrywa 1/4 walk nawet te cieniasy Tibisie i Rhodes zmusili ich do odklepania i ta walka pokazała że nie są już jak kiedyś.. Troche sie odegrali
jak była ta walka Hbk vs Tibisie bodajże :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przestańcie tak pisać.CM tylko dla tego wygrał walkę z Undentakerem,ponieważ tak było ustawione.Zresztą zawodnicy,którzy wygrywają najwięcej walk to:John Cena,Baptista,Undentaker.
 

DeletedUser

Gość
Gość
undertaker w swoim życiu wygrał najwięcej walk teraz nawet rhodes wygrywa więcej bo under ma walke raz na pół roku.Tylko jedna walka była ustawiona reszte czyli 2 walki wygrał punk bez żadnych pomocników czy coś :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zgadza się RAW to dno bo ma za dużo gwaizd i maineventerów, i zawsze ta sama wielka trójka jest w każdej gali na main evencie z RAW, czyli HHH, Orton i Cena, od bodajże bardzo długiego czasu a to już jest nudne jak moda na sukces.
Mam nadzieję że nie usnę podczas walki 60 minutowej w niedzielę a i tak wiadomo jak się zakończy:)
A wiesz czemu Punk wygrał z Batistą? Bo wiadomo że siłą mu nie dorówna więc go wykiwał i został wyliczony jak małe dziecko:) a przed niedzielą przyda mu się taka motywacja.
Nie no nie zgodzę się że 1/4 wygrywa DX - jak już 1/2. HBK odklepał tylko dlatego bo od półroku nie walczył z żadnym meczu i nie byłprzygotowany na taki długi mecz. HBK musiał się odergać na Tedzie, tak już w WWE jest, raz ten wygra a raz ten:)
Jedynie Smackdown jest nieprzewidywalne, bo GM jest na wylocie i lubi zaskoczyć końcówką:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ale jak byś sobie obejrzał walki hbk z przed 2 lat zobaczyłbyś jak się zmienił pamiętam jak cene zniszczył :D , miejmy nadzieje że sie poprawi ale jak na jego wiek i tak sobie radzi hhh jest zdecydowanie lepszy ale z ortonem sobie nie poradził ;)
Na jakim programie będzie ta godzinna walka?
Ja oglądam Raw i smackdown na extreme a podsumowanie tygodnia na Euro sport jest coś jeszcze? :)

Co do punka wiadome było że nie będzie szedł na siłe , batiste pojechał jak dziecko i wygrał podobała mi sie ta walka :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mówisz 2 lata temu to pamiętam jedynie HBK vs Rick Flair, lub jak bym się zastanowił to może coś więcej by przyszło do głowy. Co do HBK to się zmienił na lepsze ale jego wiek robi swoje już i za długo nie pociągnie.
Mi się HHH znudził, ciągle to samo w kółko go pushują od kilku lat, niech zrobią z niego heela na koniec kariery to by były jaja dopiero, ale tylko pomarzyć można.
Nie wiem gdzie to leci na jakich progamach, ja zawsze w necie oglądam na żywo z USA:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja ogólnie nie lubie hbk tak się mądrzył przez kilka miesięcy że jest najlepszy itp itd przed undertakerem a jak przyszło co do czego to zrobił z siebie debila przed publiką :p
dobrze że odszedł wtedy , niech koleś pomyśli i pójdzie na emeryturke :D HHH też mi sie znudził..
A co sądzisz o Ortonie i członków Legacy ogólnie..?
 

DeletedUser

Gość
Gość
HBK nie lubie ale walczyć umie, te jego chopy, submissiony i Sweet Chin Music sa nadal dobre.
Dziwne by było żeby HHH się nie znudził, od kilku lat ciągle jeden i ten sam grany na okrągło.
Orton walczy dobrze, lubie te jego gadki że wszystko potrafi i może zrobić co chce i komu chce. Nie wydaje mi śie żeby miał aż taki arsenał ciosów na 60 minut ale i tak wygra w niedzielę. Nie wiem czy pamiętasz ale na Hell in a Cell były dwie takie fajne sytuacje z jego udziałem. Najpierw gdzieś w połowie walki, zmęczony ledwo ledwo co 2 rekoma podniósł stalowe schody, próbował wrzucić na ring ale sięnie udało .... i podtrzymał bez problemu jedną ręką:) chyba wypił sok z gumijagód;) Dwa na koniec walki kopnął Cenę w głowe, pech chaiałże akurat kamerzysta był w idealnej pozycji i widać było że nie trafił i brakowało mu sporego kawałka żeby kopnąć w głowę. A Cena jak to Cena supermen wstał, kiedy inni leżeli po kopniaku:) Wydaje mi się że Orton jest za bardzo pushowany - mogę się myslić ale to jego 3 pas w przeciągu 6 miesięcy.
A 2 legacy tak naprawdę dopiero na poważnie zaczyna walczyć, a wcześniej plecy Ortona kryli.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie zauważyłem tego urywku. ;)
Prawda jest taka że wszyscy z Ravu są za ciency na niego przykład orton zlikwidował HHH całą rodzine jego wliczając normalny człowiek jak ty czy ja wziąłby krzesło i uderzył kilka razy tam gdzie trza:D a ten wrócił za batiste w karetce wziął Jasia [młotek] pomyział go troche i wszystko do normy wróciło..
Batista za złamanie ręki zamiast sie odwdzieczyc tym samym zrobił mu Batista BOOMB i uciekł na smackdown cieniasy i tyle :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak masz gdzieś na kompie to obejrz, lub na necie napewno jest:) normalnie śmiechu warte ten kawałek głównej walki.
Co do tego zliwkidowania rodziny był też fajny moment, podczas jak przykuł go kajdankami do lin i przyszła Stefani, Otron dał jej DDT z liny i na jego oczach pocałował, chciał go wykończyć, podszedłdo niego i HHH mógł go trafić bez problemu ...ale tego nie zrobił bo nie taki był scenariusz. Wystarczyło że troche bardziej na środek lin by poszedł i by go dorwał.
Masz rację że są za cieńcy, nikt z młodego pokolenia mu nie dorówna jak cała banda HBK Cena HHH Batista Big Show pójdą na emeryturkę.
Smack Down się jeszcze jakoś trzyma na młodym pokoleniu ale RAW, podaj mi jakieś nazwisko młodego wreslera z RAW który może mu zagrozić, nie ma takiego
 

DeletedUser

Gość
Gość
hmm młode pokolenie sie trzyma w smackdawn ale jest Draft w końcu:D
może coś poprzechodzi bo jak będzie tak jak teraz to skończe raw oglądać wszystko sztuczne i wgl zawsze po szybkim uderzeniu koleś wstaje by sie nadziać jeszcze raz :D żal mi takich scen jedynie uderzenia krzesłem są troche mniej udawane:)
I czemu nie zrobią walki w klatce np:HHH vs Orton bez zasad??
to by wszystko wyjaśniło między nimi , oni wszyscy kupe kasy zarabiają na żałosnym graniu aktora a nie wrestlera!:cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na samą myśl o Drafcie już mi się smiać chce hehe. No niby przechodzą z RAW na SmackDown lub ECW no ale ile potem zmian było powrotnych bo się nie sprawdzili lub zawiedli lub creativ team nie miał na nich pomysłu.
Ja jestem ciekaw co będzie dalej z Ortonem, Jasiek idzie na SmackDown, HHH w tag teamie z HBK, Batista na SmackDownie, ciekawe komu dadzą strzała w pasek po niedzieli. Masz jakąś opcję.
 

DeletedUser

Gość
Gość
po nich można się wszystkiego spodziewać więc nie bede sie wypowiadał :D
ale cena idzie na smackdown??:eek: pierwsze słysze w tv tego niema :D
jeśli idzie to tylko potwierdza że sie legend killera boi żeby go w dyńke nie kopnął i paska nie zabrał :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
RAW jest przewidywalne, ale tak naprawdę nikt nie zasłużył na pasek, chodź może to być znowu jakiś odgrzewany kotlet. Może ktoś z dwójki HHH, HBK mimo że są w DX. Lub komuś młodemu dadzą szansę , np Mattowi Hardy, Kofiemu, Bournowi.
W TV masz tylko to co oni chcą żebyś usłyszał. Było na RAW i SD ostatnio że teraz w poniedziałek Cena stoczył ostatnią walkęna RAW, a Long z SD powiedział otwarcie że go przyjmie do SD, dodatkowo Todd Grisham się wygadał poza anteną że jest przesądzone, ale to są tylko przypuszczenia moje, poczekamy do niedzieli to będzie wiadomo, ale to jest raczej pewne
 

DeletedUser

Gość
Gość
aha no ok.
Nie chciałbym żeby matowi dali pas bo on cienki jest i by go stracił odrazu co o nim sądzisz? :D bratu na pewno nie dorównuje.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Naprawdę ciężko wskazać osobę na RAW co dostanie szansę na pasek teraz, albo dadzą jakiemuś młodemu albo znowu będzie odgrzewany kotlet i HHH na niego pójdzie i będą teksty zniszczyłem Ci rodzinę, życie bla bla i tak dalej.
Matt raczej pasa nie dostanie bo nie wiedzą co z nim zrobić, kiedyś był facem, potem heelem, potem fecem i na krótko heelem jak przeszkadzał Jeffowi a teraz znowu facem. On nie jest cienki tylko nie może pokazać pełni swoich możliwości. Ciężko ich obydwu porównać, zawsze to Matt odwalał ciężką robotę w teamie a Jeff ich wykańczał poprzez Swanton Bomb. Najbardziej mi brakuje ich walk jako team, było zawsze na co popatrzeć, jakieś ryzykowne akcje Jeffa, dużo krwi i złamanych drabin i stołów. Teraz nawet nie mogę sobie przypomnieć kiedy ostatnio w WWE ktoś krwawił podczas pojedynku.
Ale Jeff wróci do SmackDown napewno, pytanie tylko kiedy:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry