wrestling

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10888
  • Data rozpoczęcia

wrestling

  • john cena

    Głosy: 63 32,3%
  • undertaker

    Głosy: 29 14,9%
  • jeff hardy

    Głosy: 17 8,7%
  • matt hardy

    Głosy: 4 2,1%
  • CM Punk

    Głosy: 8 4,1%
  • rey mysterio

    Głosy: 31 15,9%
  • baptista

    Głosy: 8 4,1%
  • hulk hogan

    Głosy: 20 10,3%
  • umaga

    Głosy: 5 2,6%
  • randy orton

    Głosy: 10 5,1%

  • W sumie głosujących
    195
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ale na raw nie wróci :D nie kibicuje jeffowi ale TLC jego lubię , masz racje matt jest bardzo cienki pamiętam jak go punk odklepał mimo że jest lżejszy i to o ile a co za tym idzie słabszy :D.Niema sensu spekulować nad tym kto pas dostanie bo będziemy gadać tak do niedzieli jak obejrzymy pogadamy :D:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie ma szans żeby na RAW wrócił, tylko i wyłącznie SD, chodź już wcześniej walczył z Ortonem i dobrze mu szło, ale to nie czas na jego powrót. Jego TLC i Ladders Match są super ale nikt z nim nie chce walczyć w tej formule bo za duże ryzyko. Nie chodzi o to że Matt odklepał po Anconda Vice, tylko że Punk jest maineventerem teraz a Matt gdzieś w mid-cartingu i musiał mu zajobbować żeby walka Punk-Undertaker była lepsza. W niedzielę się tego nie dowiesz, w poniedziałek na RAW będzie wiadomo co wymyślą. Ale żadnego wielkiego powrotu na RAW nikt nie ma, i nie mają kogo wystawić. Ale za to SD się kręci dalej i będzie wielki powrót niedługo, "you think you know me" i na ring wbiega Edge i sprzedaje Spear Y2J:)
W niedzielę jedynie może być dobre Champion vs Champion , reszta bez większego echa przejdzie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moi ulubieni, a tym samym najlepsi moim zdaniem:

1. Hulk Hogan
2. Rey Mysterio
3. Batista
4. Jeff Hardy
5. John Cena
6. John Morrison - dobry ostatnio ;)
Potem miałbym już raczej dylemat, dobry jest jeszcze CM Punk, ale go ni lubie i nie ma się chyba dziwić dlaczego...
 

DeletedUser10888

Gość
Gość
a tak johna morissona bardzo lubie , wydaje mi sie ze rosnie nam nowa legenda wrestlingu , ostatnio mike'a knoxa fajnie rozwalil w tac-timie i w pojedynke
 

DeletedUser

Gość
Gość
Morrison jest młody i ma czas, szkoda że przegrał, mógł go wykończyć pare razy, ale mu się podłożył i Miz wygrał.
Kompletnie mnie znudziła walka 7 na 7, nuda i nic po za tym, mało akcji.
A gala wypadła bardzo dobrze gdyby nie kilka błędów które były widoczne w 2 walkach o pasy WWE i WHC, ciekawe czy ktoś inny je zauważył.
Smackdown zaszokował po raz kolejny, równie dobrze RAW trochę zaskoczyło wygraną Ceny, szkoda że go Orton nie podpalił:) dzieciaki by płakały za nim.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
a tak johna morissona bardzo lubie , wydaje mi sie ze rosnie nam nowa legenda wrestlingu , ostatnio mike'a knoxa fajnie rozwalil w tac-timie i w pojedynke

żadna gwiazda wrestlingu .. Od kiedy wgl ogladasz wrestling ??!:cool:
z tego co widze na razie jedynego dobrego zawodnika jakiego pokonał był Rey Mike jest cienki powolny i wlg ......
Spaletti Legacy sie rozpada :D zauważyłeś :D
Big show z Chrisem też :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Morrison jest młody i ma czas, jeśli dalej będą go tak prowadzić jak teraz to będzie gwiazdą. Coś kiepsko z pamięcią u Ciebie, pokonał HHH i HBK, Benjamina, Mata Hardego, Hassa, MVP, Henry za czasów jak był w ECW.
Legacy się nie rozpada, nie wiem na jakiej podstawie to twierdzisz, oni się trzymają mocno razem. To samo Big Show i Y2J, nic między nimi nie iskrzy. Prawie zgadłem kto dostanie strzał w WWE :) ale w WHC bym w życiu nie zgadł
 

DeletedUser

Gość
Gość
już się nie mogę doczekać jak Y2J będzie wychodził na RAW z pucharem cały czas i ta jego gadka specyficzna:) może na SD wkońcu dostanie brawa za ten puchar.
Co do legacy to kiedyś się rozpadną, ale jeszcze nie teraz:) Orton ma przeciwnika , a dla Teda i Codyego będą musieli znaleźć.
 

DeletedUser

Gość
Gość
no fajnie by było jak by y2j miał pucharek :) poczekamy zobaczymy :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
on go cały czas ma:) chyba że będzie musiał go oddać dla Longa albo Vinca:)
Ciekawe czemu Cena jest taki popularny i wszyscy go uwielbiają
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak to y2j ma ?? :rolleyes:
albo możliwe , kto będzie z nim walczył o pasek ? jak myślisz
cene wszyscy lubią z powodów następujących :
-Ma fajną muze :D
-Podniósł Henia , Bigszoła
-Pokonał na ręke Henia niby najsilniejszego człowieka na świecie :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak to y2j ma ?? :rolleyes:
albo możliwe , kto będzie z nim walczył o pasek ? jak myślisz
cene wszyscy lubią z powodów następujących :
-Ma fajną muze :D
-Podniósł Henia , Bigszoła
-Pokonał na ręke Henia niby najsilniejszego człowieka na świecie :D


No ma Y2J puchar za zwycięstwo jego drużyny na Bragging Rights, po tym jak Big Show wykiwał RAW:)
Paski już rozłożone są te 2 najlepsze, a resztę jakoś dobiorą:) i póki co RAW wypada lepiej, chociażi tak same odgrzewane kotlety nam dają do oglądania.
Czy ja wiem czy to są powody do lubienia: muzę sam ma dobrą ze swoim zespołem, mogę się założyć że każdy przypakowany gościu ich podniesie, np. HHH
Też pokonałem na rękę kilka osób a mnie jakoś nie uwielbiają tak jak jego;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Undertaker - ostatni raz oglądałem wrestling z 10 lat temu :):D:)
 

DeletedUser10888

Gość
Gość
szkoda ze jasiu , mvp i henry przegrali z jerichem , bigiem i ortonem
- (cena bedzie walczyl na ich trzech lol )

nast. tydzien - o wygral z grubym , krzysiem a ze zmija chyba tez wygral ale nie pokazali calej walki ;(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
No ma Y2J puchar za zwycięstwo jego drużyny na Bragging Rights, po tym jak Big Show wykiwał RAW:)
Paski już rozłożone są te 2 najlepsze, a resztę jakoś dobiorą:) i póki co RAW wypada lepiej, chociażi tak same odgrzewane kotlety nam dają do oglądania.
Czy ja wiem czy to są powody do lubienia: muzę sam ma dobrą ze swoim zespołem, mogę się założyć że każdy przypakowany gościu ich podniesie, np. HHH
Też pokonałem na rękę kilka osób a mnie jakoś nie uwielbiają tak jak jego;)

Dopiero w tą sobote to obejrzałem bo ja w tv wszystko.
Legacy sie kłóciło przez pewien czas ponieważ menadżer raw wyznaczył walkę
Dibisie & Rhodes vs Orton & Cena. Dibisie przypiął ortona tydzień potem orton mu wpier*** na ringu i tak sie zakończyła ich mała wojenka. Big show z chrisem też sie kłócili i też mieli walke przeciwko sobie big show mu wybaczył później. Na necie nie znajdzesz tego co w tv :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Iron Mach był ciekawy cena wygrał a orton jak zwykle zero zasad chce znów pas odzyska go?
 
Status
Zamknięty.
Do góry