wrestling

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10888
  • Data rozpoczęcia

wrestling

  • john cena

    Głosy: 63 32,3%
  • undertaker

    Głosy: 29 14,9%
  • jeff hardy

    Głosy: 17 8,7%
  • matt hardy

    Głosy: 4 2,1%
  • CM Punk

    Głosy: 8 4,1%
  • rey mysterio

    Głosy: 31 15,9%
  • baptista

    Głosy: 8 4,1%
  • hulk hogan

    Głosy: 20 10,3%
  • umaga

    Głosy: 5 2,6%
  • randy orton

    Głosy: 10 5,1%

  • W sumie głosujących
    195
Status
Zamknięty.

DeletedUser14342

Gość
Gość
Dziś w USA zmarł jeden z najwiekszych wrestlerów obecnych czasów oddajmy hołd UMADZE
 

DeletedUser

Gość
Gość
zmarł kilka dni temu po drugim ataku serca
Eddie Fatu R.I.P
 

DeletedUser14342

Gość
Gość
Aha nie wiedziałem dopiero dzis spostrzegłem ale był jednym z najlepszych walczył z wszystkimi najlepszymi
 

DeletedUser

Gość
Gość
na początku kariery był dobry, ale później wpadł w nałóg i to go zniszczyło.
i jak sie okazuje zabiło. szkoda go bo był młody - bodajże 36 lat miał.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie poweim Ci na 100% ale chyba masz rację.Szczerze to go nie lubiłem,ale śmierć czy jakas powazna kontuzja znanego mi gracza czasami mnie dołuje.A skoro mowa o R.I.P-ie to Umaga walczył z Dead Menem (jak ktoś nie wie to Undertaker)??
 

DeletedUser

Gość
Gość
Aha nie wiedziałem dopiero dzis spostrzegłem ale był jednym z najlepszych walczył z wszystkimi najlepszymi

To,że walczył z najlepszymi to nie odrazu był najlepszym!!Więc wzorując sie twoją odpowiedzią to kazdy nowy który przychodzi do WWE i walczy z dobrymi jest najlepszym tak???Bodajże Dolph Zigller walczył w debiucie z Batistą i co??Nie jst wcale najlepszy.Tak samo Colin Delwer (czy jakoś tam).
 

DeletedUser14342

Gość
Gość
Tak tylko Umaga jakoś zaistniał na tym ringu a nie tak ja Zigller, a szczerze mówiac to też za nim nie przepadałem
 

DeletedUser17354

Gość
Gość
Gdzie na tej liście jest Scott Hall , Bryan Danielson , Kevin Nash , The Rock , SCSA , Goldberg , Mistico , Evan Bourne i wielu , wielu innych doskonałych wrestlerów. Oczywiście głosuje na 'Grabarza' za jego streak na Wrestlemanii 17-0.
 

DeletedUser14342

Gość
Gość
Nie tylko ich ale nie da rady się wszystkich wymienic kazdy lubi innych i zawsze bedzie jakiegos wrestlera brakowało
 

DeletedUser

Gość
Gość
co do umagi Zmarł 4 grudnia 2009 w wieku 36 lat.. / był dosyć dobry ale stracilem do niego zaufanie jak go cena pokonał ;)
obecnie sheamus wymiata celtycki wojownik yeah :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sheamus jest tak cienki że szkoda gadać, po kilku tygodniach w WWE dostał pasek, a ten jego mecz z Cena był żałosny i nudny. I tak przegra na kolejnym PPV.
Dobrą rzeczą jest że stawiają na młode gwiazdy a nie starą gwardię.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sheamus jest tak cienki że szkoda gadać, po kilku tygodniach w WWE dostał pasek, a ten jego mecz z Cena był żałosny i nudny. I tak przegra na kolejnym PPV.
Dobrą rzeczą jest że stawiają na młode gwiazdy a nie starą gwardię.

z kim przegrał :rolleyes:? może i nudny ale sheamus wygrał myśle że będzie miał z górki teraz :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niech sie cieszy że może troche pasek ponosić ale na Royal Rumble przegra z kretesem. Nawet mu tabliczki nie przyczepili do pasa, hehe.
W poniedziałek kolejny kabaret będzie Cena vs Sheamus o pas.
 

DeletedUser17354

Gość
Gość
Sam już nie wiem co jest lepsze Cena odgrywający dobrze rolę babyface'a czy Sheamus odgrywający genialnie rolę heela. Jednak z dwojga złego wolę Sheamus'a.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No tak, Shamus genialnie odgrywa swoją rolę, jak dopiero po zdobyciu pasa kibice zaczeli buczeć na niego po poprzednio była cisza. Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta i może jakiś młody zawodnik wygra z Shamusem na RR, może Orton, bo na Cene już mają pomysł w WWE na RR
 

DeletedUser

Gość
Gość
naprawdę uważasz że orton byłby w stanie wygrać z sheamusem ? , pamiętasz jak kingston go sprał :D bez swoich piesków orton jest nikim sheamus uważam zgniótłby go ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie wiem czy by wygrał, tylko strzelam z kim może się zmierzyć na RR, poza tym myślę że dałby mu radę. No bo kto inny miałby z nim walczyć. RAW nie ma za dużo maineventerów. Pamiętam pamiętam ale kingston ma duży potencjał który nie jest widoczny i nie umieją go wykorzystać. Jeszcze 33 dni do RR a nadal są niewiadome na temat jednego z najlepszych PPV w roku.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a jakie Tag-Teamy lubicie najbardziej??

Ja osobiście lubię Brothers of destruction i Batista & Rey
 
Status
Zamknięty.
Do góry