wrestling

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10888
  • Data rozpoczęcia

wrestling

  • john cena

    Głosy: 63 32,3%
  • undertaker

    Głosy: 29 14,9%
  • jeff hardy

    Głosy: 17 8,7%
  • matt hardy

    Głosy: 4 2,1%
  • CM Punk

    Głosy: 8 4,1%
  • rey mysterio

    Głosy: 31 15,9%
  • baptista

    Głosy: 8 4,1%
  • hulk hogan

    Głosy: 20 10,3%
  • umaga

    Głosy: 5 2,6%
  • randy orton

    Głosy: 10 5,1%

  • W sumie głosujących
    195
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ta może się okazać,że 500,000 ale jenów:pCo parę groszy wychodzi:pmam pytanko kolejne,czy wwe od zawsze mowiło nie próbujcie tego w domu?
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie nie, to dolarki kochane zielone:)
Ten przerywnik emitowany "nie próbujcie tego w domu" jest gdzieś od półtora roku do dwóch lat. Była taka niemiła sytuacja kiedyś że grupka młodych dzieci z podwórka chciała "poudawać" trochę swoich idoli, w efekcie jeden się zabił, drugi miał kręgosłup złamany i został kaleką, a trzeci ręce i nogi połamał. Sprawa trafiła do sądu i WWE przegrało i zapłacili odszkodowanie pewnie duże. Od tamtego czasu pojawia się ta informacja w co którymś show. WWE strasznie chciało żeby to nie wyszło na jaw ale się nie udało.

Edit down: to jest zabezpieczenie WWE przed sprawami sądowymi w podobnych sytuacjach. Jak sobie ktoś coś zrobi to nie może dostać odszkodowania za wypadek, bo podają informację żeby nie próbować tego w domu:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Wiesz zalezy w jakim stopniu bawisz się w wrestling...Ja gdzieś czytałem,że jakiś chłopak zabił swojego kuzyna co miał parę miesięcy właśnie dla tego,że robił z nim wrestling.Ciekawe jak on się zabił i co takiego robili,że byli aż tak uszkodzeni?A czy wszystkie rostery są nagrywane w inny dzień niż są emitowane?Czy np. takie Superstars to też jest w jakiś inny dzień?albo Nxt,wiesz może kiedy jest nagrywane?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Do wszystkiego trzeba miec umiar. Można się bawić bezpiecznie w wrestling:)
Z tego co pamiętam to ten chłopak chyba skoczył z jakiejś platformy i wykonał "Swanton bomb" ale nie trafił i spadł na beton uderzając plecami i głową.
Superstars jest nagrywane we wtorek a puszczane w czwartek.
a NXT chyba nagrywane w poniedziałek lub wtorek
 

DeletedUser

Gość
Gość
na trampolinie robili lub czymś podobnym ale nie trafili z ciosem:)
nuty fajne ale nie kojarzę i szukam w necie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale jak ty szukasz?Dajesz do wyszukiwarki takie główne słowa czy jak?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hell Yeah by Rev Theory to pierwsza :) faktycznie nie tak trudno znalezc jak sie jako tako angielski zna :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja też nie mogę znaleźć...
This isn't me this isn't you we are just everything we do...
Nie mogę znaleźć...
Sum 41:Open your eyes :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
O czyli zespół który zrobił Ortonowi Themke;)Wiecie co to za skrót RKO?

Edit:Wielkie dzięki leworwelowiec;)Na tej mi bardziej zależało,ale dzieki;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
ja wrestling robie z kolegom z klasy najczesciej ustalamy co robimy, robimy kilka prób a potem nagrywamy nie które bajerancko wychodzą
 

DeletedUser

Gość
Gość
A wrzucacie gdzieś na YT czy coś?I jakie akcje (finishery robicie)?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ej Spaletti wiesz co to jest TNA Practice czy coś takiego_Ostatnio przeczytałem na wrestlefans i tam podali rating tego czegoś 3.0.Wiesz co to jest?Ciekawi mnie jaki them zrobi sobie Wade Barett...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gdzieś czytałem że to jest dodatkowy program mający na celu rozwój feudów między zawodnikami. Napewno nie 3.0. musieli się walnąć przy liczeniu.
W sumie to nie wiem co on wymyśli, ale pewnie coś z "kopem" plus cośo Anglii.
Już w niedzielę jest lockdown
 
Status
Zamknięty.
Do góry