wrestling

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10888
  • Data rozpoczęcia

wrestling

  • john cena

    Głosy: 63 32,3%
  • undertaker

    Głosy: 29 14,9%
  • jeff hardy

    Głosy: 17 8,7%
  • matt hardy

    Głosy: 4 2,1%
  • CM Punk

    Głosy: 8 4,1%
  • rey mysterio

    Głosy: 31 15,9%
  • baptista

    Głosy: 8 4,1%
  • hulk hogan

    Głosy: 20 10,3%
  • umaga

    Głosy: 5 2,6%
  • randy orton

    Głosy: 10 5,1%

  • W sumie głosujących
    195
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
No wiem,wiem.To przepraszam za informacje,ale na serio uwierzyłem:p Obejrzałem sobię dvd Johna Morrisona i takie se.Połowa to jego walki...Najbardziej podobało mi się najlepsze urywki The Dirt Sheet i jak Par koura trenował...

DVD jego było niezłe, świetne walki pokazane. Dirt Sheet mi najbardziej brakuje, świetne show było.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tak czy siak nic z tego nie rozumiałem:p A jakieś inne ogladałeś?Chciałbym zobaczyć Edga...Weźmiesz sobie jakąś sygne z moich obrazków?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tak czy siak nic z tego nie rozumiałem:p A jakieś inne ogladałeś?Chciałbym zobaczyć Edga...Weźmiesz sobie jakąś sygne z moich obrazków?

ja rozumiałem wszystko, świetnie się nabijali z każdego a najlepsze było o DX.
Oglądałem wszystkie. Ostatnio oglądałem o HBK, stare mecze i gadki.
O Egde DVD już wyszło kilka lat temu, więc poszukaj w internecie.
Nie potrzebuje sygny żadnej
 

DeletedUser

Gość
Gość
A może jak wwe ciągle się będzie psuło to zamiast na Wm 40 wyjadę sobie na jakąś ppv tna?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Obejrzałem tą WM i nie za bardzo mi się podobała , jedynie ostatnia walka była piękna ;p i Cena też ładnie batistę rozwalił , a Money in the Bank widać że ładnie ustawione ,dziwnym trafem przez taką długą chwilę nikt w stanie walczyć nie był ;p , i w zasadzie zawiodłem się tylko porażką R-morisona i Shawna Michaelsa , lecz wiedziałem że tak będzie. Starość nie radość ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Starość nie radość a przecież oboje to są dziadki;)Podejrzewam,że Takera zobaczymy może jeszcze przez dwa lata aż dojdzie do 20-0 i skończy.chcesz mega spojlera?
 

DeletedUser

Gość
Gość
yyy... spojlera ? ;] co sprzedajesz samochód na części ? fakt obaj są dziadkami , ale o Shawn coś tam mówił że wraca do rodziny i to przed walką ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
To znaczy zapowiedź tego co było bo sd jest nagrywane we wtorek.Więc to co było we wtorek to będzie w piatek a ja to wiem przed.Więc czy chcesz mega informację z sd?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wybacz , ale nie znam "wrestlingowego slangu" , a nawiasem mówiąc sd= SmackDown ? ;p
Jeżeli pytanie jest skierowane do mnie to czemu nie ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Spoczk.Sd = SmackDown.To powiem ci,że Swagger jest nowym WHC.(world have**** champion)
 

DeletedUser17016

Gość
Gość
Heavyweight Champion? Czyli teraz dwa pasy mistrzowskie na Raw.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja widziałem ostatnie Raw to walczył orton & cena vs. Batista & Swagerr dziwne troszkę , ale wiadomo john i orton wygrali , ale czemu ten Jack swager się tak rzucał do Ceny ? ;p wybaczcie nie za bardzo u mnie z angielskim ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sorki, że się wtrącę, ale kiedy kolejnne ppv? Extreme Rules jest następne? Na czym konkretnie polega i co ciekawego tam się dzieje?
A w ogóle to po tej Wrestlemenii chyba wracam do normalnego trybu miesięcznego opóźnienia :) Nie chce mi się szukać na necie kolejnych gal, będę sobie cierpliwie czekał, aż się pojawią w ESC :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Więc tak.Swagger rzucał się do Ceny aby po walce użyć walizki i z nim wygrać.Walizkę wygrał w money in the bank meczu co sprawia iż w każdej chwili i gdzie tylko chce może zmierzyć się z dowolnym mistrzem.Z ceną na raw mu nie wyszło.Za to na Sd jak Edge pobił Crisa to ten wszedł zrobił swojego finiszera i wygrał.

Nstępne jest Extreme rules i ono jest albo 19 albo 25.Polega na tym iż każda walka nie będzie zwykłym pojedynkiem 1 na 1 tylko np. ladder mecz albo tlc(tables,ladders and chairs)Hell in a cell i tak dalej...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja się nie pytam skąd Swagger ma walizę tylko dlaczego sapał do Ceny ?:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie bo już na sd walczył z Jericho i wykorzystał walizke i wygrał i jest nowym WHC.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Lockdown będzie 18 kwietnia
Xtreme rules będzie 25 kwietnia
Jakoś mi się nie widzi Swagger jako WHC. Straci pas za 2-3 miesiące.
 

DeletedUser

Gość
Gość
On go straci na Extreme rules:p Edge pokona Jericho na smackdown za tydzień a na ER pokona go w extremalnej walce.Jeżeli nie brać MITB za "extremalna" walkę to Swagger nie ma doświadczenia w waleniu krzesłem;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry