wrestling

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10888
  • Data rozpoczęcia

wrestling

  • john cena

    Głosy: 63 32,3%
  • undertaker

    Głosy: 29 14,9%
  • jeff hardy

    Głosy: 17 8,7%
  • matt hardy

    Głosy: 4 2,1%
  • CM Punk

    Głosy: 8 4,1%
  • rey mysterio

    Głosy: 31 15,9%
  • baptista

    Głosy: 8 4,1%
  • hulk hogan

    Głosy: 20 10,3%
  • umaga

    Głosy: 5 2,6%
  • randy orton

    Głosy: 10 5,1%

  • W sumie głosujących
    195
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Raczej nie straci na ER, za szybko żeby stracił. No nie umie walczyć w takich warunkach, ale też nie umie na drabinach walczyć, a jednak wygrał MitB.
Ja bym z chęcią zobaczył Triple Threat między całą trójką.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja lubie mysterio i cene dalem mysterio bo cene wiecej osob lubi
 

DeletedUser

Gość
Gość
I co z wiązku z tym,ze ich lubisz?No ale to było na maksa udawane bo trochę dziwne,aby w ciagu minuty wszyscy byli po za ringiem...a na drabinę to każdy głupi potrafi się wspiąć.
 

DeletedUser

Gość
Gość
i bardzo szybko można z niej zlecieć:) MitB jest specyficzną walką gdzie liczy się szczęscie i szybkość głównie, nawet zbytnio umiejętności nie trzeba mieć.
Trzeba poczekać co dalej będzie z Swagerem, może jego kariera teraz wystrzeli do góry
 

DeletedUser

Gość
Gość
Też prawda.Nowy pupilek McMahona?;)Tak wlaściwie na święta odpowiednie może być powiedzonko dx;)Suck it;)
 

DeletedUser17016

Gość
Gość
Heh, popłakałem się ze śmiechu gdy Jericho zaczął gadać: "Ok, C'mon. Give it Back! C'mon! C'mon, Give It Back Now! Give it back right now to me! C'mon, Give It Back! Give it to me!" xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
On raczej pupilkiem nie jest:) poprostu dostał push i zaczeli go promowac po bardzo dlugim czasie.

Edit: Daniels oraz Samoa Joe odchodzą z TNA, wielka szkoda, gdyż są to bardzo dobrzy zawodnicy z potencjałem. Ale TNA ma za dużo zawodników i za mało czasu antenowego dla wszystkich.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
No własnie ostatnio nie widziałem Samoa Joego.Ja zamiast zwalniać tych dobrych i młodych,wywalalbym staruchów jak:Kevin Nash,Razor Ramon(wiem,że ma tam jakiś inny nik) i paru innych...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ostatnio był storyline że ktoś porwał Joe, 4 gości władowało go do furgonetki i tyle było po nim widać, tydzień temu dał jakieś wideo że nie wie kto za tym stoi, a teraz wyszło że jest zwolniony.
The Band nie wyrzucą , a szkoda, oni dopiero dostali nowe "grube" kontrakty.
Razor Ramon to Scott Hall teraz.
Tyle że tam aż takich staruchów nie ma: Foley wyleciał tydzień temu, Jarett jakoś się trzyma, Kurt tak samo, a reszta to młodzi zawodnicy w większość, ale inna sprawa że za dużo ich jest
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dlatego,że jestem gorszym fanem wrestlingu niż ty,mam parę kolejnych pytań.

Co to jest za pająk który jest w takiej jakby lampie i raz jest u Tary a raz u tej innej,czarnej,mrocznej.
Czy Ci z Nxt dostają jakaś kase?
Czy ratingi Nxt są równe lub podobne do tych z Ecw?
Czy Vince i Otunga są Hellami czy Faceamy?
I co sądzisz o ostatnim Raw i Impakcie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dlatego,że jestem gorszym fanem wrestlingu niż ty,mam parę kolejnych pytań.

Co to jest za pająk który jest w takiej jakby lampie i raz jest u Tary a raz u tej innej,czarnej,mrocznej.
Czy Ci z Nxt dostają jakaś kase?
Czy ratingi Nxt są równe lub podobne do tych z Ecw?
Czy Vince i Otunga są Hellami czy Faceamy?
I co sądzisz o ostatnim Raw i Impakcie?

To podobno jest jadowity pająk, ale nie znam się na tym, więc nie wiem dokładnie, ale wygląda groźnie. Tara i Daffney miały feud i Daffney ukradła tego pająka.
Napewno dostają kasę, ale nie dużo pewnie.
Ratingi były porównywalne z ECW, ale z tygodnia na tydzień spadają. Ostatnio RAW Impact i NXT spadły strasznie przez jakieś wydrzenie sportowe w USA
Vince jest facem, ale tylko w walce z Bretem zagrał hella. Co do Otungi to sprawa jest jasna że będzie hellem, bo publiczność mu nie wybaczy po tym jak wykiwał Jaśka na RAW.
RAW i Impact wypadły dobrze, ale brakowało w obu przypadkach chociaż jednej dobrej długiej walki
 

DeletedUser

Gość
Gość
kogo obstawiasz?Crisa czy Edga?ja oczywiście za facem Edgem jestem.Myslisz,że on będzie w HoF lub np.Jasiek czy Batista?
 

DeletedUser

Gość
Gość
kogo obstawiasz?Crisa czy Edga?ja oczywiście za facem Edgem jestem.Myslisz,że on będzie w HoF lub np.Jasiek czy Batista?

Ja bym widział najlepiej Triple Threat między całą trójką na ER, a wygrać może Chris teraz na SD i dostać rewanż.
Raczej będzie, zawsze to jakieś wyróżnienie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale to jest tylko wyróżnienie?Dostaja jakaś kasę czy cos innego?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale to jest tylko wyróżnienie?Dostaja jakaś kasę czy cos innego?

tylko wyróżnienie, kasy nie dostają raczej, bo niby na jakiej podstawie skoro już nie walczą, jedynie z reklam i gościnnych występów lub pojedyńczych występów jako goście
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ile właściwie tacy wrestlerzy zarabiają, w WWE i TNA? Zysk ze sprzedaży koszulek np. Jaśka trafia do niego, do organizacji, czy się dzielą?
 

DeletedUser

Gość
Gość
W wwe zarabjają około 5-8 tysięcy $ za walkę.Za koszulke masz 25$ podziel na dwa to masz ile zarabjają za koszulki.Nie mam do tego pewności;)Taki Jasiek tostanie między 7-8 wysiów ale np. Santino Marella napewno mniej.A w Tna no to mniej ni żw wwe,ale widac,że jest to opłacalne bo maja tam tyle tych zawodników,że na jednym Impaccie wszystkich nie pokarza;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zarabiają tyle co normalni ludzie, chodziaż za PPV wyciągają nieziemską kasiorę, za jeden występ na PPV ja byłbym ustawiony na całe życie:)
Co do koszulek to oni tylko użyczają wizerunku swojego za co dostają dodatkową kasę, a zyski lecą do Vinca:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Za jedną PPV?Lol,to po roku to byłbym milionerem jak w roku jest 12 ppvek;)A ile oni wyciągają za Wm?Wow,ale kwota;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Za jedną PPV?Lol,to po roku to byłbym milionerem jak w roku jest 12 ppvek;)A ile oni wyciągają za Wm?Wow,ale kwota;)

no za jedna PPV mase kasy:) Kiedyś pisało że Orton dostał 500,000 $$$ za jedna PPV;)
Oficjalnych kwot nikt Ci nie poda, ale są duuuuże
 
Status
Zamknięty.
Do góry