Złapany na lasso - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Dostaliśmy konkurs traperski :D
Ciekawi mnie jedno
jak w konkursie mogą brać udział tylko forumowicze?
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
Konkurs jest dla każdego, kto posiada konto na forum, stworzenie nowego to nie jest jakiś wielki wysiłek.
 

DeletedUser31491

Gość
Gość
Prosiłbym o więcej szczegółów odnośnie konkursu.
Jak to się je i z czym.

Dzisiaj 07:30
Harlion Konkurs jest dla każdego, kto posiada konto na forum, stworzenie nowego to nie jest jakiś wielki wysiłek.

Tylko , że gracze raczej wolą się wypowiadać pod swoimi prawdziwymi nickami, a przez nadgorliwość niektórych członków supportu zostało im to odebrane.

§8. Zabrania się korzystania z więcej niż jednego konta na forum.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nasza nowa Pani CM mówiła coś o rozruszaniu forum. Może konkurs będzie się odbywał tylko na tym forum i żeby odebrać nagrody trzeba być zarejestrowanym.
 

DeletedUser31491

Gość
Gość
należy w przeciągu 7 dni upolować najwięcej zwierzyny (tak nazwę to coś)

Czym ma być ta zwierzyna? Chodzi o forumowiczów ?

Ostatni wyraz w cytacie przypomniał mi awanturę ostatnią w telewizji gdy ktoś użył takiego określenie "to coś" ::DD:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak na coś dużego to pewnie polowali na bawoły.
 
Obstawiam że na całym forum będą pojawiać się posty, lub poprzednie będą edytowane; zwłaszcza ogłoszenia. Edycja postu polegałaby na dodaniu zwierzaczka, a naszym zadaniem jest takowego upolować... mam rację, czy o co innego chodzi?
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Obstawiam że na całym forum będą pojawiać się posty, lub poprzednie będą edytowane; zwłaszcza ogłoszenia. Edycja postu polegałaby na dodaniu zwierzaczka, a naszym zadaniem jest takowego upolować... mam rację, czy o co innego chodzi?

Też tak sądzę - już takie coś było z dyniami bodaj.

< Trzeba przyznać, że w końcu coś się dzieje na forum :D >
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
Więcej szczegółów przekaże wam Pani CM.
Ja moge powiedzieć tyle, że konkurs będzie odbywał się na forum gry :)
Tak jak ktoś zauważył będzie to jedna z propozycji ożywienie forum.
 
Cierpliwości moi drodzy...

Konkurs będzie odbywał się na forum. Aby wziąć w nim udział, należy posiadać konto na forum The West.

CO do polowania na... nie można na razie podać nazwy, gdyż za dużo by ona zdradzała :D
 
Super idea, byle konkurs był dla szerszej grupy, a nie tylko dla bezrobotnych siedzących przy komputerze 24h.
:)
 
oooo w końcu coś normalnego się wydarzy nie mającego nic wspólnego z bryłkami i innymi rzeczami :)

Wielki + dla nowej CM :) :I:
 

DeletedUser

Gość
Gość
tymczasem czekamy na dokładniejsze informacje na temat tego "traperskiego :traper: " konkursu.
 

DeletedUser31121

Gość
Gość
wszyscy otrzymują nagrody za pierwsze miejsce, innego wyjścia chyba nie ma :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry