Złapany na lasso - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Więc czekam z niecierpliwością!
PS. Gratuluję tysięcznego postu ;)
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Czy można się dowiedzieć ile osób bierze udział w tych konkursach ?
 
Frekwencja nie jest oszałamiająca. W pierwszej edycji było ok. 40 osób, w kolejnej już tylko kilkanaście, a w ostatniej liczbę uczestników można było opisać jedną cyfrą..
Planujemy zmienić formę konkursu, aby jednak zachęcić więcej graczy do udziału.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Myślę, że ta frekwencja spada ponieważ o konkursie wiedzą głównie forumowicze. Proponowałbym dać jakieś ogłoszenie w grze(po zalogowaniu), że takowy konkurs istnieje. Może rozruszało by to inne działy(ktoś by zaglądnął do propozycji, ktoś do jakiejś dyskusji nie związanej z grą itp.) i stałby się stałym bywalcem.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Myślę, że ta frekwencja spada ponieważ o konkursie wiedzą głównie forumowicze. Proponowałbym dać jakieś ogłoszenie w grze(po zalogowaniu), że takowy konkurs istnieje. Może rozruszało by to inne działy(ktoś by zaglądnął do propozycji, ktoś do jakiejś dyskusji nie związanej z grą itp.) i stałby się stałym bywalcem.

Jak ktoś nie zagląda na forum to jego strata.
Inna sprawa jest taka że dużo osób nie rejestruje sie na forum przez co nie mogą brać udziału w konkursach wiedząc o nich.
 

DeletedUser30011

Gość
Gość
Jeśli mogę coś napisać, to bardziej mi sie podobała nagroda w formie listu z OUP, niż np. stalówka czy wskazówki do pracek :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry