Złapany na lasso - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser30088

Gość
Gość
Ja wiem gdzie popełniłem błąd.
Gratuluję bukimi ::):
 

DeletedUser29803

Gość
Gość
Na pytanie "Jaka była pierwotnie nagroda za 500.000 punktów przyjaźni?" odpowiedziałem "Własny serwer". Uznałem za logiczne, że skoro ktoś otrzyma serwer, to dostanie również prawa administratorskie...
 

DeletedUser30377

Gość
Gość
Ja też tak odpowiedziałem, to jest ligiczne jak 2x2:)
 

DeletedUser29803

Gość
Gość
Nie chodzi mi tu o nagrodę, bo i nie ma o co, ale o naciąganie sprawy. Zapewne było 4 zwycięzców, a trzeba było wyłonić jednego i proszę bardzo.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pierwotnie to był własny świat wraz z prawami administracyjnymi. Serwer to jest kompletnie co innego.
 

DeletedUser29803

Gość
Gość
Gah, wydaje mi się, że każdy wiedział o co chodzi. :)
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
Znów teorie spiskowe ....

Następnym razem proszę czytać regulamin ze zrozumieniem :
4. Odpowiedzi należy podawać pełne i konkretne.

Pretensje można mieć tylko i wyłącznie do siebie.
 

DeletedUser29803

Gość
Gość
Harlion, czy mi się wydaje, czy w pytaniu "Świeżo wprowadzone do gry na zwykłych światach bitwy fortowe miały dla graczy jedną wadę. Jaką?" były uznawane 2 odpowiedzi "Uznałem również odpowiedź o braku możliwości rotacji". Więc moim skromny zdaniem w ostatnim pytaniu moja odpowiedź również powinna zostać uznana.
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
Harlion, czy mi się wydaje, czy w pytaniu "Świeżo wprowadzone do gry na zwykłych światach bitwy fortowe miały dla graczy jedną wadę. Jaką?" były uznawane 2 odpowiedzi (Uznałem również odpowiedź o braku możliwości rotacji). Więc moim skromny zdaniem w ostatnim pytaniu moja odpowiedź również powinna zostać uznana.



Widocznie tamto pytanie miało dwie odpowiedzi,jednak to mialo jedną konkretną.

Proszę tutaj dowód :) http:// wiki.the-west.pl/index.php?title=System_zaproszeń&oldid=8840

wiki.the-west.pl/index.php?title=System_zaprosze%C5%84&oldid=8840
 

DeletedUser30377

Gość
Gość
Rozumiem "własny świat to za mało", prawa administratora to już coś :D Już raz wygrałem super nagrodę :) Teraz niech inni biją się z organizatorami tego konkursu.
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
Ja rozumiem jakby tutaj chodziło o bryłki to można się czepiać, tutaj chodzi o zabawę. Przegrywać nie umiecie? Jak nie teraz to w przyszłym tygodniu.

Powinienem się czepiać po każdym losowaniu Lotto :D
 

DeletedUser29803

Gość
Gość
Absolutnie! Naturalnie gratuluję bukimi wygranej, ale po prostu mam inne zdanie co do ostatniej odpowiedzi.
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
My mamy również inne. Dałem wam źródło/miejsce kpnkretnej odpowiedzi i możecie sobie porównać to co napisał każdy z was.

Punkty policzone zgodnie z regulaminem, odpowiedź jest jawna, więc z naszej strony nie ma żadnej winy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo się cieszę z wygranej. To pierwsza moja wygrana czegokolwiek w tej grze chyba :p
Przy okazji pozwolę sobie zgodzić się z przedmówcami, że w pytaniu o wady fortów powinno być więcej możliwości, ale cóż...


PS.
Zwycięzcy gratulujemy i prosimy o kontakt z CM przez support system w sprawie nagrody. Pozostałym życzymy powodzenia w następnej edycji!

Można brać udział w kolejnych edycjach po zwycięstwie? :D
 
PS.
Zwycięzcy gratulujemy i prosimy o kontakt z CM przez support system w sprawie nagrody. Pozostałym życzymy powodzenia w następnej edycji!

Można brać udział w kolejnych edycjach po zwycięstwie? :D
Oczywiście, że możesz :)

Jakie nagrody są do zdobycia w III edycji?
Gdy tylko dostanę potwierdzenie, że mogę przyznać taką nagrodę, to zamieszczę informację przy okazji następnego pytania. Nie wiem, czy nastąpi to jutro.
 

DeletedUser31491

Gość
Gość
Co do pytania o forty to nie może być takiej odpowiedzi "Postanowiłęm zaliczyć i to i to " Albo była jedna jasna odpowiedź albo było więcej możłiwosci.


Co do pytań w III edycji.

"pochodzenie z pewnego rezerwatu. Podaj nazwę plemienia, które zamieszkuje ten rezerwat. "

Pytanie powinno brzmieć -Podaj nazwę rezerwatu oraz nazwę plemienia które go zamieszkuje.

Gratuluje bukimi
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gdy tylko dostanę potwierdzenie, że mogę przyznać taką nagrodę, to zamieszczę informację przy okazji następnego pytania. Nie wiem, czy nastąpi to jutro.

Trochę szkoda, że informacja o nagrodzie pojawia się z opóźnieniem. Chyba najlepszym wyjściem byłoby w takim razie gdyby o nagrodę zacząć dowiadywać się już podczas trwania poprzedniej edycji. Może wtedy biurokracja by się wyrobiła z oficjalną deklaracją na moment rozpoczęcia konkursu :gwizd:
 
Status
Zamknięty.
Do góry