Złapany na lasso - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser31121

Gość
Gość
przecież to nie jest odpowiedź tylko pytanie ;)

nie jest sprecyzowane kiedy zaczynają i kończą się dni konkursu
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie, i nie zamieszczaj tu odpowiedzi bo to trochę nie fair. że karmisz noobów gotowymi odpowiedziami a te je podsyłają ciesząc się i wiwatując "Wygrałem ::DD: "

Please ;)


Kolega zadał pytanie to nie jest żadna odpowiedź.
 
Kolega zadał pytanie to nie jest żadna odpowiedź.

A powinien odpowiedzieć i to nieoficjalnie na Prywatną Wiadomość do Autora tematu, czyż nie?

Jaki jest sens pytać się, co jest czym w temacie gdzie zadane jest podobne pytanie.

Tak więc, co jeśli ktoś by pisał odpowiedzi na pytania tego konkursu oficjalnie? Konkurs byłby do D..., bo nikt by nie dał nic z siebie tylko wchodził w temat po odpowiedź.

Grać, to graj, ale fair.

Pozdro dla kumatych :eek:kul:
 

DeletedUser16974

Gość
Gość
To może ja zapytam. Do kiedy trzeba wysyłać odpowiedzi na pytania na dany dzień.

Bo wczoraj po 21 pojawiły się pierwsze dwa pytania z tekstem, że są to (pytania na dzień dziś) więc jak odpowiedź trzeba wysyłać do końca danego dnia to trochę późno ukazały się te pierwsze pytania.

A może można wysłać wszystkie odpowiedzi do końca 7 dnia konkursu?
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
Dzień nr 1 to 17.08 21:00 - 18.08 21:00?


Nie, i nie zamieszczaj tu odpowiedzi bo to trochę nie fair. że karmisz noobów gotowymi odpowiedziami a te je podsyłają ciesząc się i wiwatując "Wygrałem ::DD: "

Please ;)

Tutaj koledze chodziło bardziej o czas trwania pierwszego dnia zabawy.

Dzień pierwszy trwa do następnego pytania, czyli godziny 20 - 21.

Jednak jak już widzicie pytania to nie czekajcie do samego końca.
 

DeletedUser31491

Gość
Gość
Tutaj koledze chodziło bardziej o czas trwania pierwszego dnia zabawy.

Dzień pierwszy trwa do następnego pytania, czyli godziny 20 - 21.

Jednak jak już widzicie pytania to nie czekajcie do samego końca.

Takie pytanie czy skrzynka Pani CM pomieści tyle odpowiedzi?
Jak wiadomo gracze mają limit przechowywanych wiadomości, a jak to jest u CMa?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ciekawe, czy odpowiedzi na pytania będą pojawiały się wraz z kolejnymi pytaniami, czy dopiero wszystkie razem na koniec konkursu.

Trochę mnie zbiło z tropu drugie pytanie. Takie niezwiązane z niczym, a do tego oparte na teoriach, które ponoć są obecnie mocno podważane przez świat nauki. No ale, łatwo też nie może być - oby tylko nie doszło do "bitwy na źródła" gdy ktoś poda inną odpowiedź niż przewidziana :gwizd:
 

DeletedUser29720

Gość
Gość
Chociaż dzięki Pani CM 3/4 użytkowników naszego forum dowie się co to litosfera...
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
Pytania beda różne nie tylko west.
Pytanie numer jeden będzie o The West lub ciekawostki z dzikiego zachodu.
Drugie pytanie będzie na różne tematy niezwiązane z tematami w pytaniu pierwszym.
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
"Niedosłyszałem", jakie są odpowiedzi.
Ludzie, nie podawajcie publicznie odpowiedzi na pytania na forum w grze, to jest poniżej pasa w stosunku do użytkowników forum. Wtedy konkurs nie ma sensu.
 

DeletedUser29720

Gość
Gość
A gdzie masz podane odpowiedzi? Chętnie porównam...

Dzisiejszy zestaw pytań nieco łatwiejszy od wczorajszego.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Właśnie też się spodziewałem, że wraz z nową zagadką będą odpowiedzi na poprzednie. Skoro i tak nie można ich nadesłać to chociaż można się dowiedzieć, czy dobra odpowiedź. I ewentualnie zacząć kłócić :D
 

DeletedUser30377

Gość
Gość
"Nagrodę otrzymuje pierwsze miejsce". A co w przypadku kiedy będzie kilka pierwszych miejsc?
 

DeletedUser31623

Gość
Gość
I teraz pewnie zostaliście zasypani PW "Napisz co to jest - nie bądź taki" ::): No ale cóż "Kolegom" trzeba pomóc wygrać.:D
 

DeletedUser31491

Gość
Gość
Ja to bym określił pytanie z tym narzędziem jako sprawdzian inteligencji;;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry