z czym wam się kojarzy dziki zachód

  • Rozpoczynający wątek Komst GT
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
A mi się dziki zachód kojarzy z pojedynkami.. listami gończymi..saloonem..bójkami w saloonie..końmi..z tymi "snopkami" co na pojedynkach z wiatrem lecą:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mnie z prawdziwymi twardzielami, żującymi tytoń, a później plującymi tytoniem, ostrogami na butach lśniącymi w samo południe, dobrze podkutymi końmi, preriami, przestrzenią, wolnością :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi z gorączką złota z indianami i przede wszystkim z pojedynkami
 

DeletedUser

Gość
Gość
kaktusy,kobietami,whisky,szczelaniny,greenhorni,stare krowy i przede wszystkim wielbłądy z beduinami no dobra z tym żartowałem:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
mi przede wszystkim z westernami, słynnymi rewolwerowcami i bandytami oraz równie słynnymi kłębkami kurzu toczącymi się przez miasto przed pojedynkiem xD kaktusami, whiskey, ranczami, Indianami, stadami koni pędzącymi przez prerię, cowboy'ami, traperami, poszukiwaczami złota... dłuuugo by można wymieniać ;P
 

DeletedUser

Gość
Gość
mi Dziki zachód kojarzy się ze spokojnym życiem polowaniem z rana strzałami mustangami i z taką fajową wioską :D
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Mi kojarzy się z eksterminacją i wysiedlaniem rdzennej ludności i kolonizacją tych terenów przez białych osadników.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi z przygodą i pojedynkami w samo południe no i oczywiście z pięknymi kobietami.

Pozdrawiam: steciu9:cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi kojarzy sie z lśniaca gwiażdą zdobiąca pierś szeryfa, z więcieniem i pistoletai:)
 

DeletedUser13582

Gość
Gość
zadania,pojedynki,whisky,plantacje,poszukiwacz przygód,szeryfowie,kowboje,
Łowca głów,Barman Henry Walker,Szeryf John Fitzburn,Maria roalstad indianie
Saloon westerny,tytoń,płonące serce,papierosy,cygara,fajki,pistolety i bronie,
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z wolnością, odkrywaniem, rewolwerowcami i szulerami, bandytami i szeryfami, ze strzelaninami, z whisky i tanimi kobietami. I jeszcze z tym że można było zostać w życiu postrzelonym 10 razy i przeżyć a tydzień potem znaleźć w jakimś saloonie "peckerhead'a" który nas postrzelił i wpakować mu kulkę w łeb a następnie wyjść z więzienia po tym jak sędzia uzna że było to wyrównanie rachunków.
 

DeletedUser

Gość
Gość
The west

Mi się kojarzy z The westem:)

A po za tym to rewolwerami,gwiazdą i "BARDZO nowoczesnymi przystankami kolejowymi z drewna"
 
Status
Zamknięty.
Do góry