zachodni koszmar

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7810
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Potwierdzam. Zrobiłem zadanko z drutem kolczastym kilka godzin temu i nie mogę nigdzie znaleźć lokalizacji "Rancza", żeby zamknąć zadanko u Barmana...:/
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Witam.

Niestety z tym zadaniem związany jest błąd tzn. nie można wykonać zadań od Sprawdź Rancho. Z informacji jakie posiadamy, wynika że zadanie miało być dostępne dopiero od 28.10 (od 21.10 miało wejść na betę, a nie na narodowe) - dlatego też trzeba się przez tydzień wstrzymać z jego realizacją.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam.

Niestety z tym zadaniem związany jest błąd tzn. nie można wykonać zadań od Sprawdź Rancho. Z informacji jakie posiadamy, wynika że zadanie miało być dostępne dopiero od 28.10 (od 21.10 miało wejść na betę, a nie na narodowe) - dlatego też trzeba się przez tydzień wstrzymać z jego realizacją.

ja to nie wiem, po co Wy zawracacie sobie gitarę błędami w zadaniach,przecież wiadomo od dawna, iż na 100% można liczyć na takie błędy :I:
 
ja to nie wiem, po co Wy zawracacie sobie gitarę błędami w zadaniach,przecież wiadomo od dawna, iż na 100% można liczyć na takie błędy :I:

Błędu w samym zadaniu nie ma, jest ustawiony poprawnie, czyli od 28 listopada. Problem, to za wczesne ukazanie się zadania u Henrego.
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Takie pytanko. Jak zadanie stanie się aktywne poprawnie , to czy zadania które gracze zrobili , będą jako zrobione czy też trzeba będzie robić od nowa ?
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
zapewne pojawią się kolejne błędy i osoby, które porobiły część zadania teraz, nie będą mogły wykonać go potem :X
chociaż, kto wie...
 
Takie pytanko. Jak zadanie stanie się aktywne poprawnie , to czy zadania które gracze zrobili , będą jako zrobione czy też trzeba będzie robić od nowa ?

Zadanie będzie zaliczone z datą wykonania go. Nie będzie dodatkowej aktualizacji naprawiającej błąd - bo data zadania (po za Henrym) została ustawiona poprawnie. Czyli 28 października będzie można przyjąć zadanie.
 

DeletedUser154

Gość
Gość
28 października - nadal nie można znaleźć zadania w ranczu :/
 

DeletedUser31433

Gość
Gość
28 Pazdziernik

Brak Rancza (Zachodni Koszmar) - to z zombiakami :p
Brak Staruszki (Strach) - to zadanie z kosą :p

mam nadzieje ze o 10:00 sie pojawi ..
 

DeletedUser31433

Gość
Gość
ranczo jest zadania nie ma, standard

NIEUDOLNOŚĆ administracji level HARD !!!!!

jak nie potraficie czegos zrobic od poczatku do konca dobrze, to sie za to nie zabierajcie wcale ... kolejne zadanie, kolejny raz skopane... co zadanie jest z nim problem, nie mozna go wykonac :( od czego jest beta ? od testowania chyba ??
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
ranczo jest zadania nie ma, standard

NIEUDOLNOŚĆ administracji level HARD !!!!!

jak nie potraficie czegos zrobic od poczatku do konca dobrze, to sie za to nie zabierajcie wcale ... kolejne zadanie, kolejny raz skopane... co zadanie jest z nim problem, nie mozna go wykonac :( od czego jest beta ? od testowania chyba ??

dziwne, u mnie zadanie jest normalnie, właśnie je pobrałem...
- Wygrane pojedynki z NPC: 4/10
- Naprawianie płotów (5 godzin)


i tak poza tym, to nie od TWT zależy poprawne działanie tego zadania :)
 

DeletedUser31433

Gość
Gość
ale u Ciebei moze jest normalnie, u mnie zadne zadanie z powtarzalnych nie bylo nromalne... zawsze gdzies byl problem :(

doszedlem na ranczo... zadania brak, zadanie u henrego zeby isc na ranczo tez brak :(

prosze o wypowiedz kogos z teamu i sprawdzenie zadania u mnie ...

Pozdrawiam

PS. Bledy zaleza troche od TWT bo jesli zadnie sie poajwaia, powinno byc sprawdzone na becie, a tak zapewne nie bylo... powinni dolozyc wszelkich staran aby na oficjalnnych serwach zadanie pojawilo sie bez bledow, a tak nie jest :(
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
na forum nic nie zdziałasz.
jeśli chcesz, żeby sprawdzili Ci konto, musisz napisać od supportu z konta w grze :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Drodzy Gracze,

Część z Was może mieć problem z zaliczeniem zadań powtarzalnych (Sprawdź ranczo). Błąd dotyczy tylko części z Was. Osoby, które przyjeły zadania w okolicy 21 października nie przyjmą kolejnego zadania, które powinno pojawić się w Ranczu w dniu dzisiejszym.

Za problemy najmocniej przepraszamy. Nasi specjaliści cały czas pracują nad usunięciem błędu. W ramach przeprosin od piątku (30 października) od 12:00 do niedzieli do 11:59 (1 listopada) będzie aktywny dodatkowy bonus na wszystkich światach.

+20% do regeneracji energii
+20% do szybkości

Życzymy przyjemnej gry,
Wasz The West Team.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Za jakiś czas okaże się, że trzeba zacząć od początku.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30794

Gość
Gość
ja skończyłem to zadanie tydzień temu ^^
rok temu nie udało mi się dokończyć i byłem na przedostatnim zadaniu i normalnie mogłem dokończyć
 
Status
Zamknięty.
Do góry