zachodni koszmar

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7810
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser31433

Gość
Gość
czy bedzie gdzies informacja o naprawionych bledach, z zadniem koszmar i z kosą ?? czy po prostu naprawia i slowa nie bedzie o tym ze juz dziala, a sprawdzanie co jakis czas wioski czy tam polany jest uciazliwe...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak długo to zadanie będzie dostępne? Ktoś zna konkretną datę?
 

DeletedUser31433

Gość
Gość
mam nadzieje ze zadnie z kosa tez wiece ze jest blad... i nie pojawia sie staruszka
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
Staruszka:
Drobna przysługa (Powtarzalne zadania ś...
- Kryształowa kula 1/1
- Krew ropuchy 1/1
- Serce kojota 1/1


Drodzy Gracze,

Część z Was może mieć problem z zaliczeniem zadań powtarzalnych (Sprawdź ranczo). Błąd dotyczy tylko części z Was. Osoby, które przyjeły zadania w okolicy 21 października nie przyjmą kolejnego zadania, które powinno pojawić się w Ranczu w dniu dzisiejszym.

dlatego niektórzy z Was mogą mieć problemy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
@Skwara, informacja dotyczy zadania Zachodni koszmar.

Halloween na s. 10 zakończyłam bez problemu. Na Bf jest staruszka, ale brak zadania u barmana.
 

DeletedUser22944

Gość
Gość
Na innym świecie zadanie wystartowałem wczoraj i ten sam problem. Przypuszczam, że ma to związek z tym, że kiedyś wykonałem to zadanie powtarzalne.
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
@Skwara, informacja dotyczy zadania Zachodni koszmar.

Halloween na s. 10 zakończyłam bez problemu. Na Bf jest staruszka, ale brak zadania u barmana.

wiem, żę dotyczy koszmaru, ale może jest ten sam błąd z halloween.

jest też możliwość, że ludzie idą do nie tej Staruchy co trzeba, bo są 2 :X
 

DeletedUser5241

Gość
Gość
Jeżeli robisz zadanie po raz pierwszy to zlecenie odbierasz od staruchy na kamienistej polanie w sektorze 5 jeżeli je robisz po raz kolejny to zlecenie odbierasz od staruchy w sektorze 1 [pod miastem widmo]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zadania w rezerwacie indian, ranczu i świetej skale nadal nie działaja.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Bo to nie są zadania z serii Zachodni Koszmar tylko innej. Tego zadania nie powinno być.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiem, że nie Zachodni Koszmar, piszę tylko, że nie działają.
Zadanie na Ranczo brata Henrego to Zachodzni Koszmar, tak czy nie?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Tak to z tego zadania. I na ten moment ono nie działa, niestety też dla mnie.
Napisałeś o tych dwóch zadaniach, a temat jest o innym, dlatego napisałem tak a nie inaczej.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
No ja porposzę o danie tych um które są nagrodami i wyłączenie zadań :D

Bo ide na Świętą skałę widać zadanie przyjąć nie mogę, idę na ranczo nic niema, mam staruszkę też nic neima, w mieście widmo też nic nie widać :D
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Też chcę umkę za Zachodni koszmar :D Zadanie z kosą jakimś cudem zrobiłem, to trzecie to nawet nie podchodzę (a i tak mają one żółte wykrzykniki, więc zadanie nie jest określone terminem).
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
No ja porposzę o danie tych um które są nagrodami i wyłączenie zadań :D

Bo ide na Świętą skałę widać zadanie przyjąć nie mogę, idę na ranczo nic niema, mam staruszkę też nic neima, w mieście widmo też nic nie widać :D

Mumin u staruszki jest tylko trzeba ją odwiedzić osobiście.

Natomiast Święta skała i tamto u indiańców jest nie do zrobienia choć zadania są tam widoczne.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Mumin u staruszki jest tylko trzeba ją odwiedzić osobiście.

Natomiast Święta skała i tamto u indiańców jest nie do zrobienia choć zadania są tam widoczne.

Ale ide do niech i co żadnego zadania nie widać. To mam od razu te produkty szukac co potrzebuje
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Te zadania w świętej skale i wiosce są z jeszcze większym błędem niż te dwa powtarzalne. Otóż z tego co wiem, te zadania to nie początek całego questa, tylko dalsze misję ;)
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Te zadania w świętej skale i wiosce są z jeszcze większym błędem niż te dwa powtarzalne. Otóż z tego co wiem, te zadania to nie początek całego questa, tylko dalsze misję ;)

A może nam ktoś powiedzieć czemu wszystkie zadania, które są dodawane mają w sobie jakiś błąd?
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Ale ide do niech i co żadnego zadania nie widać. To mam od razu te produkty szukac co potrzebuje

Nie mam pojęcia ja tma do niej dotarłem i dopiero mi się pokazało. Dziwnym trafem cześć potrzebnych rzeczy miałem w EQ choć w tamtym roku robiłem tez to zadanie. PO staruszce jest papcio Smerf w saloonie i tam tez miałem już plakat wiec szybko kostuchę sieknąłem i umka wpadła.

Reszty zadań to nawet nie wiem co w tej chwili jest do zrobienia a co nie. Niezły bałagan z tymi zadaniami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry