zachodni koszmar

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7810
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16467

Gość
Gość
dobra nazbierałem te produkty do questów ide do staruszki ciekawe czy cos sie pojawi.
 

DeletedUser5241

Gość
Gość
etriel podaje informację ,że już wszystko powinno działać a ja do chwili obecnej nie mogę pobrać zadania z rancza brata Henryego.powiem szczerze już powoli przestaje mnie bawić ta ignorancja ze strony TW
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Mi tam wszystko zadziałało. 0 problemów z tą serią zadań. Tylko pytanie skoro czas zadania został przedłużony to czy obejmuje to też znalezienie śmierdzącej ryby i pomarańczy. Bo wczoraj próbowałem i lipa , a nie wiem czy opłaca się marnowac energię ;)
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
No cóż da się zrobić Halloween natomiast Zachodni koszmar nadal popsuty . Co za łosie siedzą w tym IG.
 

DeletedUser31007

Gość
Gość
Była podana informacja, że nad resztą zadań trwają prace, pozostaje nam tylko czekać, sam jestem trochę zirytowany, ale marudzenie nic nam nie da.
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Rybko rybko powiedz kiedy owinięta w gazetę znajdziesz się w moim eq?

Dalej coś chyba nie działa :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
A wiadomo może do kiedy będzie trwać ten event?
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
że się zapytam a 2 raz można ten zachodni koszmar robić ??
 

DeletedUser31433

Gość
Gość
mozna :) jak kazde powtarzalne :) jednorazowo bylo tylko zadnie z psikusami lub cucerkami..

napisalem do supp czekam. u mnie zadnie sie nie pojawia na ranczu wcael, nawet jak jestem juz na nim, a zadnie u barmana zniklo.
 
sharteel masz ten sam problem co ja :D u barmana zadanie zniklo a w ranczu nic niema :D żyć nie umierać :D
 

DeletedUser32142

Gość
Gość
Rybko rybko powiedz kiedy owinięta w gazetę znajdziesz się w moim eq?

Dalej coś chyba nie działa :(

i nie będzie już działać z rybka i z pomarańczem, jest możliwe zrobic raz, bo nie jest to powtarzalne zadanie i jest ono dostępne pomiędzy 27-31 października.
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
i nie będzie już działać z rybka i z pomarańczem, jest możliwe zrobic raz, bo nie jest to powtarzalne zadanie i jest ono dostępne pomiędzy 27-31 października.

Wcześniej nie robiłem tych zadań :kak:
 

DeletedUser28938

Gość
Gość
czy wiadomo czy ktokolwiek z innogames robi coś z tym zadaniem.? mam nadzieje ze nie olali tego bo z tego nie ma kasy.polski team powinien napisac ze gracze sie niecierpliwią
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7810

Gość
Gość
Może ktoś podać informacje do kiedy jest to zadanie dostępne?
 

DeletedUser29917

Gość
Gość
W prawym górnym rogu okna zadania widzimy klepsydrę. Pokazuje ona że zadanie jest dostępne od 28.10 do 22.11. Dzisiaj jest 8.11 i zadania już nie ma. 8.11 to pewnie data zakończenia aktywności zadania bez żadnych problemów ze strony TW. Jeśli jednak takie problemy się pojawiły, to należy się nam wydłużony czas na wykonanie tego questu. Co ma znaczyć ta klepsydra? Nie wiem jeśli nie jest ona wiarygodna.
Słabo w tym roku spisała się ekipa z TW. Masa błędów opóźnień, brak konkretnych informacji co dalej. Kiedyś gra była trudniejsza, a przewagę nad innymi graczami zyskiwało się myśleniem, kombinowaniem a nie wydawaniem bryłek na eventy, które są nonstop.

Pozdrawiam Dominik
 
Status
Zamknięty.
Do góry