Zakładanie pułapek

  • Rozpoczynający wątek mideL
  • Data rozpoczęcia

Który zestaw umiejętności?

  • (100%) Zakładanie pułapek

    Głosy: 123 45,9%
  • (50%) Zakładanie pułapek, (50%) Jazda konna

    Głosy: 16 6,0%
  • (50%) Zakładanie pułapek, (50%) Handel

    Głosy: 114 42,5%
  • Nie gram poszukiwaczem, nie znam się na nim

    Głosy: 15 5,6%

  • W sumie głosujących
    268
Status
Zamknięty.

DeletedUser9515

Gość
Gość
Ja wypróbuję tą taktykę, jak tylko powstanie nowy, 10 świat. Najpierw wszystko w zakładanie pułapek, a potem chyba w handel.
 

DeletedUser

Gość
Gość
taaa, broniom...


jesli bedziesz walil wszystko max w zakladnianie pulapek i zrecznosc, to polowanie powinienes miec ok 21-23 levelu (jesli nie bedziesz wydawal skillpointow na questy; uwzgledniajac ubrania).

Plan doskonaly imho, masz druga co do doswiadczenia prace w grze.

zreszta, czytnij to
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeżeli chciałbyś sięgnąć wysoka pozycje w top to rozdawaj 100% w ZP, aż do odblokowania grizzly. A potem polecam rozdawać w Charyzmę i Dowodzenie. I tym sposobem na około 75lv będziesz miał prawie wszystkie najlepsze prace, jeżeli chodzi o exp (wyliczając kilka wyjątków).
Sam tak zrobię po odblokowaniu napadu na powóz pocztowy :)
Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Gość
Gość
zgadzam sie z przedmowca- nie warto ladowac w handel pozniej,bo wraz z lvlami kasa i tak bedzie coraz wieksza;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ZP/H najlepszy zestaw albowiem można później sobie ładnie dorabiac na handlu dla przedmiotów i "boberkach" :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja poszedlem all w hadnel, jestem top140, mam pelno kasy, prawie wszystkie questy moge wykonywac (budowa mostow i polowanie na kojoty nieosiagalne), fajnei mi się gra: znajduje pełno przedmiotów, ostatnio trafiła sie kawałek kartki nr1 w misjonarzach, dosyc expowe prace mam (misjonarze, sprzedaz broni indianom), do 40lvla daje tylko w handel, potem przerzucam sie na chowanie się ;)
 
x4r01 dziekuje baaaaaaaardzo :)


ale juz sie sam pogubilem... =\
w ZP bede dawal tak do 21-22 lvla bede mial zloty naszyjnik/czarna kurtke itd.
ale potem co? :D dalej zrecznosc i Sprawnosc Manualna? czy moze zrecznosc i zaskoczenie? a moze charyzma+zaskoczenie? :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
x4r01 dziekuje baaaaaaaardzo :)


ale juz sie sam pogubilem... =\
w ZP bede dawal tak do 21-22 lvla bede mial zloty naszyjnik/czarna kurtke itd.
ale potem co? :D dalej zrecznosc i Sprawnosc Manualna? czy moze zrecznosc i zaskoczenie? a moze charyzma+zaskoczenie? :D

w ZP dawaj do 23 lvl bo wtedy będziesz miał Polowanie na grizzly ;)
A potem polecam dawać w Sprawność Manualna do Plądrowania Zwłok :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja polecam dawać od 23 lvla do handlu do momentu odblokowania sprzedaży broni indianom (często dropi coś dobrego), po drodze odblokuje sie wydobycie srebra a potem przerzucić się na dowodzenie :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
x4r01 dziekuje baaaaaaaardzo :)


ale juz sie sam pogubilem... =\
w ZP bede dawal tak do 21-22 lvla bede mial zloty naszyjnik/czarna kurtke itd.
ale potem co? :D dalej zrecznosc i Sprawnosc Manualna? czy moze zrecznosc i zaskoczenie? a moze charyzma+zaskoczenie? :D

Ależ proszę :)

Co potem? hmm.. mozesz ładować dalej w pułapki, by mieć więcej pkt pracy, ale trudno mi powiedzieć, czy przyrost dodatkowego doświadczenia będzie na tyle duży by dalej brnąć w tą umiejętność.
Możesz również się wziąć za questy, możesz szukać przedmiotów, możesz ładować w skille pojedynkowe.

Ja np zrobiłem to tak, że teraz zbieram produkty, które bedą mi potrzebne w zadaniach do 50 lv, a później transferuje pts z wszystkich skilli (z wyjatkiem pulapek - za duzo na to pracowalem) na pojedynkowe. ale ze mam troche pts w plecy (pulapki), to zrobie jakiegos eksperymentalnego pojedynkowicza ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie wal w całości w ZP, fakt faktem będziesz miał polowanie na grizzly ale co dalej ? ;) Proponuje Chowanie, ZP, dowodzenie i cechy zręczność bądź charyzma.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiem, że masz większe doświadcznie niż ja ale chyba zapomniałeś o :
Pracuj jako konował
Służba w armii
Budowa fortu
Kradzież koni (miałem przy 23lvlu)
Polowanie na wilki (j.w.)
Okradanie Ludzi
Jeśli się szybko nie znudzi to całkiem o.k.
Cienko skoro dajesz all w ZP...ja Kradzież koni miałem już na 20 lvl :D
 
hmh to chyba ZP az do polowania na Grizzly, a potem chownie sie :>
ale co z ciuchami? i dawac co lvl 3 do chowania sie i 1 do sprawnosci , czy zrecznosci?
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
Dokładnie COSCOS :). Ja (jak ktoś wczesniej czytał moje wypowiedzi tu to tego nie musi :p) doszedłem na ZP do Polowania na Grizzly, a potem zacząłem dawać w zaskoczenie. Aktualnie widzę takie prace jak:
-Służba w Armii (ok. -60),
-Konował (j.w.),
-Misjonarze (ok. -20),
-Strażnik więzienia (j.w.),
-Budowa fortu (ZP) (ok. -20)

Oczywiście oprócz tego mogę wykonywać Grizzly, kradzież koni, wilki, kojoty, bizony oraz handel z indianami. Ale to są prace trochę niższej klasy... :

Tak więc nie narzekam na marną przyszłość :). Wręcz przeciwnie. Po odblokowaniu Misjonarzy zamierzm zacząć iść w strzelanie. Kolejne kt. do w/w prac oraz do Napadów, Okradania czy chociażby Łowcy Nagród :). Może kiedyś... :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm tak czytam Wasze wypowiedzi i wywnioskowałem tak:
Do odblokowania Polowania na Grizzly 100% w zakładanie pułapek (lecz w co dawać punkty cech?)
Po odblokowaniu misiów w co dawać? Charyzma dowodzenie? W jakim rozkładzie? Np co 1 lvl 2x charyzma 1x dowodzenie? Jak wtedy pkt. cech?
Jadąc tak, to jaką bronią lepiej grać?
 

DeletedUser

Gość
Gość
każdy ma swój styl gry, mój jest taki że przy 60 lvl mogę wykonywać praktycznie wszystkie pierwsze 80 prac i z dużymi szansami na kolejne, uważam że całkiem nieźle dlatego podzieliłem się tym pomysłem (podpowiedzią). Pozdrawiam ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A jak rozmieszczałeś statystyki?
I co z tym moim pytaniem 2x up?
 
hmh , to jednak chyba pojde w zaskoczenie :>
ale jest jedno ale (wlochaty prosze o odpowiedz xd)
polowanie na misie bede mogl na 21-22 lvlu (brak kasy ;d)
powiedzmy ze juz moge polowanie na grizzly , lapanie koni , itp. itd
ale co z ciuchami? sa takie ktore daja cos do zaskoczenia i zrecznosci?
jak juz bede dawal do zaskoczenia , to rozumiem ze razem z charyzma? :)

wiem ze jestem ciemny xd
 

DeletedUser

Gość
Gość
A to tak robię w takim razie:
Cały czas zakładanie pułapek i cały czas zręczność do odblokowania polowania na grizzly,a potem co?
 
Status
Zamknięty.
Do góry