Zakładanie pułapek

  • Rozpoczynający wątek mideL
  • Data rozpoczęcia

Który zestaw umiejętności?

  • (100%) Zakładanie pułapek

    Głosy: 123 45,9%
  • (50%) Zakładanie pułapek, (50%) Jazda konna

    Głosy: 16 6,0%
  • (50%) Zakładanie pułapek, (50%) Handel

    Głosy: 114 42,5%
  • Nie gram poszukiwaczem, nie znam się na nim

    Głosy: 15 5,6%

  • W sumie głosujących
    268
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Potem (przynajmniej ja tak robie :p) dalej w Zręczność i SPRAWNOŚĆ MANUALNĄ aby wykonywać Plądrowanie Zwłok ;]
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
:Slaszek Szczęście to nie wszystko. W końcu nie od tego zależy ranking i wbijanie poziomów. Tak naprawdę liczy się tylko exp. Kasa i tak sama wlatuje :).

Dobiłem pare lvl'i, doszły zestawy ubrań i... taa daa! 43lvl - pierwsze wykonanie pracy "Pracuj jako konował". Skutki dość marne, ale cóż :). Potem było lepiej.

Zacząłem transportować zaskoczenie w kierunku strzelania. Misjonarze już mi się wystarczająco przydały, a prace do których dążę mają obydwie te cechy. Jeden plus dla strzelania - pojedynki. Większe szkody robią swoje :D. Co prawda zaskoczenie też dużo daje, ale chyba 50 (bez bonusów) wystarczy.

Pozdro
 

DeletedUser

Gość
Gość
x4r01 - http://forum.the-west.pl/showpost.php?p=96646&postcount=33
bardzo pomocny temat, ale osobiście zwrócę uwagę na jedno!
skąd na 23 lvl mam wziąć te 4040$ na całą "szafe" wytlumacz mi to!
mialem postaci dosyc dużo ( różne taktyki) i żadną nieudało mi się do 23 lvl zdobyć te 4040$. Według mnie misie opłacają się gdzieś na lvl 30-33 ponieważ niedasz wsyztskiego w ZP, bo trudno będzie Ci wbić początkowe lvl bez questów na ZP. I do 33 dorobisz się spokojnie na szafę!
Pozdro.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm... Patrzyłem na zadnia i chyba, gdy będę dawał 100% handel i charyzma to więcej prac będę mógł robić tak? Co wtedy z bronią? Zastanawiam się nad CH / Handel albo ZR / ZP. Raczej na handel się przekonam. Do którego lvla inwestować w handel, żeby móc prace expowe i kasowe robić? Jak rozkładać też skille do walki. Do walki zacznę dawać dopiero jak odblokuję wszystkie najlepsze prace z handlem (chyba że jeszcze coś bardziej lepszego mi radzicie niż handel [co?]), a później 1x celowanie i 2x siła uderzenia i cechy do Siły chyba. Doradźcie.
Co lepsze Handel / Pułapki czy znowu coś innego ;D PROSZĘ O ODPOWIEDŹ.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Tak ZP i ZR. To wtedy raczej bronią palną walczyć bo już mam dużo strzelania / celowania czyż nie?
A co powiecie o 100% handel i charyzma?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak ZP i ZR. To wtedy raczej bronią palną walczyć bo już mam dużo strzelania / celowania czyż nie?
A co powiecie o 100% handel i charyzma?

Szczerze to nie polecam.. nib wpada handlowanie z indianami, wydobycie srebra i sprzedaż broni indianom, ale później nie ma expowych prac a kasy ejst w bród.. i chyba kasę tylko wydać na szamana ;)

Szczerze polecam taktykę 100% charyzma, 100% zakładanie pułapek (do około 40 lvlu) a po 40 lvlu dajemy w dowodzenie, by na około 65-70 lvl mieć dostęp do napadu na dyliżans pocztowy :)

dużo expowych prac, z dowodzeniem spore zarobki (pilotowanie parowców kołowych) i szczęście w napadzie (95% - cudo :D)

tylko że sporo zadań należy pominąć
 

DeletedUser26

Gość
Gość
Ja myśle, że do prac dobre jest też dawanie wszystkiego w zaskoczenie i handel, a cech w charyzme... całkiem dobre prace z tego są :) Osobiście nie polecałbym pójście w zakładanie pułapek :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobrze, a moglibyście wymienić mi + i - ?

Dlaczego mi radzisz iść 100% ZP i Charyzma? CHARYZMA? Nie lepiej Zręczność... Już wtedy masz + do celowania i strzelania. Gdy odblokujesz sobie polowanko na grizzli to wtedy, np zmieniasz na plądorwanie albo strzelanie...

A dlaczego nie handel? Przecież kasa też potrzebna tak? Gdyby handel to 100% Handel i Charyzma? Później, gdy odblokuję best pracę expową i kasową (właśnie jakie to), to w co dawać? Może na dowodzenie się przerzucić?

Słyszałem, też o dawaniu w strzelanie, dowodzenie, zaskoczenie... jednak nigdzie nie było dobrego wyjaśnienia dlaczego... Mógłby mi to ktoś wytłumaczyć?

Bo nie chcę sobie zepsuć mojego PS ;D

Też mi nawet na zadaniach zależy!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja preferuje taktyke ZP > Strzelanie i tak do 70 lvl. Potem Szaman zdejmowanie z ZP umiejętności i dawanie w uniki. Wtedy już tylko WALKA !:)
 

DeletedUser4398

Gość
Gość
Ja na ś6 robie tylko zręczność i zakładanie pułapek, początki były trudne za prace nie dostawało się dużo EXPa, ale później się rozkręciło, na około 20 poziomie druga praca pod względem dostępna :eek: i tak coraz więcej różnych prac, pod każdym względem dobre, Kasa, Doświadczenie, Szczęście. Grizzly strzeżcie się! :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na strzelanie przejść po odblokowaniu polowania na grizzly tak?
Walczysz wtedy bronią palną?
Czy poprzez ten czas dajesz w jakieś inne umiejętności czy tylko się skupiasz na ZP i Strzelanie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobrze, a moglibyście wymienić mi + i - ?

Plusy i minusy już wyżej mymieniłem..

Dlaczego mi radzisz iść 100% ZP i Charyzma? CHARYZMA? Nie lepiej Zręczność... Już wtedy masz + do celowania i strzelania. Gdy odblokujesz sobie polowanko na grizzli to wtedy, np zmieniasz na plądorwanie albo strzelanie...

Jest taka umiejętność plądrowanie? Taktyka charyzma+ZP jest tylko i wyłącznie dla poszukiwaczy, którzy olewają pojedynki i są np. bez miasta

A dlaczego nie handel? Przecież kasa też potrzebna tak? Gdyby handel to 100% Handel i Charyzma? Później, gdy odblokuję best pracę expową i kasową (właśnie jakie to), to w co dawać? Może na dowodzenie się przerzucić?

Idąc w prace expowe, tak czy siak zarabiasz kasę.. w mniejszym stopniu ale ZAWSZE zarabiasz.. a handel w większości wypadków daje mało doświadczenia. Najlepsze prace expowe i kasowe? To niemożliwe.. wybierasz albo jedno albo drugie.

Słyszałem, też o dawaniu w strzelanie, dowodzenie, zaskoczenie... jednak nigdzie nie było dobrego wyjaśnienia dlaczego... Mógłby mi to ktoś wytłumaczyć?

Dlatego: http://pl.weststats.com/Jobs/?filter=skill&skill=leadership
Obejrzyj sobie prace potrzebujące dowodzenia

Bo nie chcę sobie zepsuć mojego PS ;D

Też mi nawet na zadaniach zależy!

Jeśli chcesz mieć najlepsze prace z daną umiejętnością to niestety ale niektóre zadania musisz pominąć.. ja sam dopiero na 49 lvlu odblokowałem budowę wiatraków z setem farmera :)
I pamiętaj, nie da się zrobic postaci która jest w tym samym czasie dobra w pojedynkach, z dobrymi pracami expowymi (60%+) i na której zrobisz wszystkie zadania
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dzięki Binox ;D
O sprawnośc manualną mi chodziło ;d
Będę szedł jednak 100% pułapki i zręczność (do odblokowania grizlly bo potem chyba nie ma sensu czyż nie?) i dalej strzelanie :)
Hadwao napisał:
Ja preferuje taktyke ZP > Strzelanie i tak do 70 lvl.
Czekaj, czekaj to ty do 70 lvl dawałaś pułapki czy jak?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem poszukiwaczem przygód i daje na Handel, Zaskoczenie i Taktyka.
 

DeletedUser5325

Gość
Gość
Ja daję w chowanie sie , zaskoczenie i nieraz w handel niezłe prace sie pojawiają :]
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
@COSCOS: Mógłbyś się podzielić takimi informacjami jak:
-Poziom postaci,
-Świat gry,
-Ilość zakładania pułapek (w prybliżeniu choćby).

Nie chce mi się wierzyć, że idąc TYLKO w ZP odblokowałeś wszystkie prace o których piszesz. Musiałbyś mieć naprawdę bardzo pokaźny poziom. Opowiedz mi więcej o Twojej postaci i strategii.
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
Och, a więc tak wygląda sytuacja :). Już się bałem, że moja najlepsza postać na S7 (51lvl) jest całkowicie zrąbana. Dawałem w ZP do Grizzly, potem poszedłem w Zaskoczenie aż do Misjonarzy i następnie dawałem (i nadal daję) w Strzelanie. Mam takie prace jak ty, z tym wyjątkiem, że nie mam Okradania ludzi. Za to mam Strażnika więźenia, Sprzedaż broni indianom i Misjonarzy. Za 7 poziomów (chyba na 58lvl) będę mógł Napadać na powóz pocztowy. Pojawił mi się żołdak, rokowania pokojowe, poszukiwanie skarbu, napad, lecz te prace mnie aktualnie nie interesują. To chyba tyle. :)

Miłego zdobywania EXP'a :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
100% Zaskoczenie.
Będziesz miał EXP(polowania) i szczęście(Handel z Indianami itp.).
 

DeletedUser11019

Gość
Gość
gdy zdobędę pracę polowanie na Grizzly przestane ładować wszystko w ZP. Jaką umiejętność najlepiej wybrać ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry