Zmiana cen bryłek złota

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser28938
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16467

Gość
Gość
Teraz przynajmniej nie zarobią :D Sporo graczy zrezygnuje z kupowania brył tak jak i z grania w monotonną grę :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Strzelili sobie samobója,Tak to ludzie kupowali bryłki bo ,,więcej za mniej" a teraz mniej brył a tyle samo kosztów :kak: .Ehh..Niemce wogóle nie są kreatywne :D
 

DeletedUser12541

Gość
Gość
Po prostu świetnie, bryłki nie dość, że były drogie to jeszcze teraz będzie ich o połowę mniej! :&: Miałem sobie kupić bryłki po 10 czerwca, a teraz nie kupię, bo się najprościej mówiąc totalnie nie opłaca. Postanowiłem sobie, że co miesiąc będę kupował jakieś bryłki, bo wróciłem do aktywnej gry po długiej nieobecności, ale w tym wypadku, gdy bryłki mają podrożeć - nie mam zamiaru ich kupować. Sądzę, że administracja nie działa na swoją korzyść, bo było dobrze tak jak było. Tyle z mojej strony.

Rzeźnik
 

DeletedUser28938

Gość
Gość
jestem pewien ze z dniem wejścia tych zmian z bryłkami,ulegnie zmianie również naliczanie pkt przyjażni.o czym oczywiście nas nie informują :)zreszta jak zwykle.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Teraz co najwyżej gracz co miesiąc wywali bryłki na premke, już kupować skrzyn premium nie będą bo i tak badziew wypada jak za taką cenę, kryzys na świecie coraz mniej graczy gra w TW więc tylko czekac aż światy zamkną bo dochodów nie będzie :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
No właśnie,czemu z premiumki czasami dropnie taka szmata jak koszula nocna albo szlafmyca zamiast WEBA czy coś :D?
Nie no ale serio mi ze stalki raz tak...Myśle sobie ,,Super dropnie pas ala zarobie 200k,albo rewolwer allena i 40k i gitara :) a tu taki badziew jak buty szlacheckie... hmpf
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16467

Gość
Gość
Lub jak napisał pewien gracz, rzucają hasło oczekując że gracze nakupują na zaś bryłki, a za jakiś czas wróci promocja :D Taki chwyt na polaczka
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak w znanym kabarecie :D chinski chłyt maketingowy :D ale działa :D
 

DeletedUser28785

Gość
Gość
Pogratulować pomysłu. Teraz ludzie się rzucą by nakupić bryłek.

A na dłuższą metę sprawi to, że coraz mniej osób będzie kupować bryłki i za pare msc znowu potanieją.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Ale zauważcie jak są jakieś inne zmiany itd czasem nie poinformują a tutaj dają nam cały tydz ?? tylko na co ?? Na zebranie kasy ?? Czas do wypłat żeby można było w ostatni dzień nakupować, a potem może poinformują za miesiąc że jednak zły pomysł i wracamy do starego bonusu :D

Zmiana w bryłąch luzik info poszło ?? poszlo no to jutro zmieniać i po krzyku :D
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Lub jak napisał pewien gracz, rzucają hasło oczekując że gracze nakupują na zaś bryłki, a za jakiś czas wróci promocja :D Taki chwyt na polaczka

Na polaczka to nie. Wszystkie rynki co miały tę promocję +100% ją stracą.
Nie tylko *.pl
Ja tam sobie jakiś zapas mały kupię zdecydowanie.
 

DeletedUser28785

Gość
Gość
Onufry pytanko do ciebie

Czy w dniu 10 czerwca będzie jeszcze można kupić po starej cenie czy po nowej?
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Na polaczka to nie. Wszystkie rynki co miały tę promocję +100% ją stracą.
Nie tylko *.pl
Ja tam sobie jakiś zapas mały kupię zdecydowanie.

Nawet jak inne światy, tylko pogratulować temu kto wpadł na pomysł i zna rynek polski i płace a niemiecki np :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak już pisałem tani chinski ,,chłyt maketingowy"
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
Teraz kogo stać, i chce ten ktoś wywalać kasę na bryły to nakupi sobie na zaś...Ale IG sobie w ciula leci, niby bardzo długo trwała ta "promocja", tylko weź ją nazwij promocją...

Porównując zarobki za granicą w euro, to bryłki kosztują grosze, dla każdego obcokrajowca to kupić te 2k bryłek to niewielki koszt, dla nich to drobne, ale już dla Polaków, którzy zarabiają w PLN to spory wydatek, a teraz jeszcze zabierają "promocję" . Śmiąc się chce :D A jak ktoś pisał, za kilka dni/miesięcy promocja powróci, bo IG się nie będzie opylało zabranie "promocji" :D
 

DeletedUser15276

Gość
Gość
Nie wiem co napisać poza tym, że jestem rozczarowany.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Rozczarowanie i dobicie,a miałem zamiar kupić bryłki ale po tej informacji odechciało mi się:I:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tam sobie jakiś zapas mały kupię zdecydowanie.

a ja zdecydowanie nie przedłużam, premium kończy mi się 8.06, niby mógłbym kupić bryłki jeszcze po starej cenie, ale wobec podwyżki uważam że to już nie ma sensu
 
Status
Zamknięty.
Do góry