Zmiana cen bryłek złota

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser28938
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser7069

Gość
Gość
No to w grze został już tylko jeden bonus "czasowo" włączony w 2010 na miesiąc :p Ciekawe czy kiedyś go ruszą.

A poważnie , dla mnie osobiście minimalna zmiana , przy zakupie 200 i użyciu 100 miesięcznie koszt wzrasta o jakieś 2.5 zł/mies. Właściwie prawie nic.
(te nadmiarowe bryłki z logowań zawsze się jakoś rozejdą ;) )

Plusy likwidacji promocji to troszkę mniej stalek na targu , z czasem większe ceny unikatów itd.
Duży minus to dla mnie tylko wolniejsze wbijanie punktów przyjaźni.

nie ma co płakać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5325

Gość
Gość
Po prostu gry powstają by działały i mają zarabiać, zgodzę się że ta promocja +100% mogła być dużo wcześniej zakończona i nie było by teraz nic dziwnegohmpf.
Teraz trzeba tylko czekać na kolejne promocje czy eventy.
 

DeletedUser15276

Gość
Gość
W takim razie jeszcze raz pytanie dla pewności.

Robię przelew dzisiaj i bryłki w ciągu kilku dni otrzymam po starej cenie?
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
E tam 4x więcej niż Niemcy to nie jedynie coś koło 10 złotych za 1000 (przy obecnym przeliczniku euro) bryłek co przy porównaniu do zarobków może zwiększyć tą różnicę.

W takim razie jeszcze raz pytanie dla pewności.

Robię przelew dzisiaj i bryłki w ciągu kilku dni otrzymam po starej cenie?
Jak dojdzie do realizacji w około 7 dni roboczych - albo inaczej przed zmianą ceny bryłek - to pewne tak, chyba że IG będzie patrzyło na datę wysłania przelewu to i po zmianie ceny otrzymasz te 2k brył.


------------
Więc jak macie konto np na PayPal albo czymś innym to bardziej opłaca się kupić bryłki w euro bo taniej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24472

Gość
Gość
To ja poproszę frytki do tego ::D:

Ale płaczecie , prawda jest taka kto ma kupić bryłki i tak kupi i tu nic się nie zmieni.

A takie posty " a miałem sobie kupić 10" , to sobie kup 9 i nie płacz .

Jedno jest pewne ta gra potrzebuje zmian , nie w bryłkach ale w atrakcyjności . Twórcy muszą przyciągnąć ponownie starych graczy którym ta gra zaczyna się nudzić i popadli w monotonie.

Czemu nie dać naprawdę jakiejś ciekawej serii zadań, uatrakcyjnić bitwy na fortach itp.

Dając komuś kojota który będzie tylko leżał w ekwipunku albo jakaś śmierdzącą rybę graczy się nie przyciągnie.

Osoby które mają już 120 lev porobione wszystkie zadania mają do dyspozycji kliknac sobie rzemiosło raz na jakiś czas, wejść i załączyć 4 prace a wieczorem iśc na bitwę jako online albo postawić offka.

Jakby padł pomysł przeniesienia wszystkich graczy na jeden wspólny świat to zapewne każdy by się pod tym podpisał, a teraz mamy garstki ludzi porozrzucanych po kilku światach którzy czekają na kolejną migrację.

Po kiego otwierać nowy świat skoro na pozostałych coraz mniej ludzi gra.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Szczególnie na Cheyenne się drastycznie zmieniła liczba graczy,niemalże umiera tamten świat...garstka graczy porozrzucana po światach otóż to...
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
To ja poproszę frytki do tego ::D:

Ale płaczecie , prawda jest taka kto ma kupić bryłki i tak kupi i tu nic się nie zmieni.

A takie posty " a miałem sobie kupić 10" , to sobie kup 9 i nie płacz .

Jedno jest pewne ta gra potrzebuje zmian , nie w bryłkach ale w atrakcyjności . Twórcy muszą przyciągnąć ponownie starych graczy którym ta gra zaczyna się nudzić i popadli w monotonie.

Czemu nie dać naprawdę jakiejś ciekawej serii zadań, uatrakcyjnić bitwy na fortach itp.

Dając komuś kojota który będzie tylko leżał w ekwipunku albo jakaś śmierdzącą rybę graczy się nie przyciągnie.

Osoby które mają już 120 lev porobione wszystkie zadania mają do dyspozycji kliknac sobie rzemiosło raz na jakiś czas, wejść i załączyć 4 prace a wieczorem iśc na bitwę jako online albo postawić offka.

Jakby padł pomysł przeniesienia wszystkich graczy na jeden wspólny świat to zapewne każdy by się pod tym podpisał, a teraz mamy garstki ludzi porozrzucanych po kilku światach którzy czekają na kolejną migrację.

Po kiego otwierać nowy świat skoro na pozostałych coraz mniej ludzi gra.

Rzucą na jeden świat Kanuciak kilka tyg i znów pomału świat będzie wymierał, bo nic się nie zmieni jesli chodzi o grywalnośc, poje forty forty poje itd. Gracz wejdzie przeczyta info wysyła postac i spada z TW nic go nie trzyma.

Znając życie po krótkim czasie wystartowałby nowy swiat który jak obaj wiemy napędza konto Niemców bo dzieciaki myślą, zaczne od nowa wywale bryły będę top, zrobie koalicje itd. potem znów wrócą na stary świat.

Muszą dodać coś co przyciągnie i zatrzyma graczy przy TW.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
No dokładnie tak jak piszesz. Nie wiem co ludzie widzą w tej topce.
Nowy świat , parcie na topkę po czym taka osoba zaczyna coraz rzadziej zaglądać na TW.Ważne że topka była , jestem w Panteonie zrobię sobie scrrena przerobię w jakimś programie żeby ładnie wyglądało po czym klikne drukuj , w ramke i na ścianę ::DD: Życiowy sukces.

No ale to jest pomysł twórców na zbijanie kasy od nowych graczy, nowy świat , każdy ma takie same szanse. Do biegu gotowi start.
 
Mnie tam wcale nie martwi zniesienie promocji na brylki bo nie jestem na nie łasy. Równie dobrze można się obejść bez nich (wykluczając loterie świąteczne :D)
Bardzo ucieszył mnie fakt, że teraz bryłki można dostać za aktywność (to powinno być wprowadzone już dawno i mam nadzieję, że ten zabieg znacznie ożywi grę)

Przestańcie narzekać. Macie bryłki za darmo i jeszcze wam motyla noga źle? Masakra!!!
 

DeletedUser15276

Gość
Gość
Jak dojdzie do realizacji w około 7 dni roboczych - albo inaczej przed zmianą ceny bryłek - to pewne tak, chyba że IG będzie patrzyło na datę wysłania przelewu to i po zmianie ceny otrzymasz te 2k brył.



Mam ten sam dylemat, ale zakładam, że liczy się data wysłania przelewu, bo jego realizacja trochę trwa. Myślę, że cena powinna być "stara", ale pytam, żeby mieć pewność.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dojdzie do realizacji w około 7 dni roboczych - albo inaczej przed zmianą ceny bryłek - to pewne tak, chyba że IG będzie patrzyło na datę wysłania przelewu to i po zmianie ceny otrzymasz te 2k brył.



Mam ten sam dylemat, ale zakładam, że liczy się data wysłania przelewu, bo jego realizacja trochę trwa. Myślę, że cena powinna być "stara", ale pytam, żeby mieć pewność.
Idź chłopie do kiosku. Kup paysafecard i będziesz miał wymarzone bryłki od razu.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Do graczy którzy podniecają się darmowymi bryłami.

Fakt dobrze że w końcu wpadli na pomysł , ups zgapili w końcu od innych nowych gier i to wprowadzili.

Z drugiej strony można popatrzeć że po 5 dniach dostaje się 15 brył to w ciągu miesiąca ma się ich 90 aż. No własnie czy to aż tak dużo czy to tylko ochłap.

Grałem w Settlers Online tam sa też bryły ale niebieskie :p Tam się dostaje po tyg, każdego dnia dostaje się jakieś produkty np 100 węgla , po 7 dniach dostaje się klejnoty i to w takiej ilości że można naprawdę sobie zakupić fajne rzeczy które pomagają w rozwijaniu się.

Tutaj po 5 dniach dostajesz 15 brył to za to kupisz ?? Nic w Shopie za to nie kupicie, premki tez nie odpalicie, co najwyżej odbierzecie 1 produktz tragu ale mając 5 dni mzoecie sami pójśc :p lub skrócenie drogi 3 razy.

Dopiero po 10 dniach macie 30 brył i można coś kupić po 20 dniach odpalacie premke :D

Ja uważam 15 brył przy obecnych cenach w Shopie itd za ochłap.

Jesli zmneijszają o 100% bryły to w Shopie tez powinny pójśc obniżki i to spore, a nie jak kiedyś za 35 miało sie proszek a wywalili za 75 teraz :D
 

DeletedUser16834

Gość
Gość
Do graczy którzy podniecają się darmowymi bryłami.

Fakt dobrze że w końcu wpadli na pomysł , ups zgapili w końcu od innych nowych gier i to wprowadzili.

Z drugiej strony można popatrzeć że po 5 dniach dostaje się 15 brył to w ciągu miesiąca ma się ich 90 aż. No własnie czy to aż tak dużo czy to tylko ochłap.

Grałem w Settlers Online tam sa też bryły ale niebieskie :p Tam się dostaje po tyg, każdego dnia dostaje się jakieś produkty np 100 węgla , po 7 dniach dostaje się klejnoty i to w takiej ilości że można naprawdę sobie zakupić fajne rzeczy które pomagają w rozwijaniu się.

Tutaj po 5 dniach dostajesz 15 brył to za to kupisz ?? Nic w Shopie za to nie kupicie, premki tez nie odpalicie, co najwyżej odbierzecie 1 produktz tragu ale mając 5 dni mzoecie sami pójśc :p lub skrócenie drogi 3 razy.

Dopiero po 10 dniach macie 30 brył i można coś kupić po 20 dniach odpalacie premke :D

Ja uważam 15 brył przy obecnych cenach w Shopie itd za ochłap.

Jesli zmneijszają o 100% bryły to w Shopie tez powinny pójśc obniżki i to spore, a nie jak kiedyś za 35 miało sie proszek a wywalili za 75 teraz :D

Możesz 3 razy handlarza odświeżyć, POD RZĄD! :D
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Liczy się data złożenia zamówienia, czyli kliknięcia w grze zakupu i otrzymania numeru referencyjnego (tytuły przelewu). Pieniądze mogą sobie iść i dojść po 10.06
Collt niepotrzebnie się wypowiada na tematy o których nie ma pojęcia i zamieszanie wprowadza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry