Zmiana cen bryłek złota

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser28938
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5603

Gość
Gość
Cóż, nowych graczy tym ruchem na pewno INNO nie zdobędzie. Szkoda.
 

DeletedUser30101

Gość
Gość
Słyszałem, że ta promocja +100% brył będzie "na zawsze" i dlatego niemce przylatują na polskie światy głównie z tego powodu. Myślę, że 9 czerwca (wtedy i tak premka mi się kończy) kupię sobie 640 brył i bon voyage do wtedy, kiedy znów powrócicie do normalnych cen brył, albo do zamknięcia wszystkich serverów.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
.Ale IG sobie w ciula leci, niby bardzo długo trwała ta "promocja", tylko weź ją nazwij promocją...

I tu był błąd. Trzeba było promocję wycofać po tygodniu, czy dwóch i teraz by nie było narzekania a tak to się każdy przyzwyczaił że mamy dwa razy więcej bryłek.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
I tu był błąd. Trzeba było promocję wycofać po tygodniu, czy dwóch i teraz by nie było narzekania a tak to się każdy przyzwyczaił że mamy dwa razy więcej bryłek.

I tu masz racje tak trzeba było zrobić :D

Dajecie poczuć czegoś, gracze się przyzwyczaili i zabieracie to.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak będzie z bryłkami za aktywność? Ich ilość również ulegnie zmniejszeniu?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja raczej obstawiam że zmienił się szef działu finansowego IG. Reklamy w grze, teraz bryłki :huh:

Nie warto kupować więcej teraz brył, to taki chwyt żeby wycisnąć teraz więcej bryłek ergo chcą teraz większy zastrzyk gotówki.

A po za tym tak jak było powiedziane na miesiąc dostaje się 90 brył, a żeby było non stop premium potrzeba 100. Więc każde 10 bryłek które obecnie masz zabezpiecza Cię przed stratą premium w kolejnym miesiącu.

Też gdy ktoś nie planuje w najbliższym czasie reskilla zdąży dozbierać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A mi to przypomina promocje w pewnym sklepie, gdzie non stop na reklamach promocja o połowę ceny:p. A tak na prawdę nie powinno być napisane, że promocja się kończy a "ceny wzrastają dwukrotnie"!!!!

Proponuję każdemu wstrzymanie się z zakupem bryłek do końca wakacji i wróci rozum do głowy.....
 

DeletedUser30088

Gość
Gość
Ciekawe czy na becie, gdzie jest chyba trzykrotnie więcej bryłek też zmniejszą ich ilość :eek:kul:
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
I tu był błąd. Trzeba było promocję wycofać po tygodniu, czy dwóch i teraz by nie było narzekania a tak to się każdy przyzwyczaił że mamy dwa razy więcej bryłek.

Nie zrozumiałeś chyba mojej ironicznej wypowiedzi i wyrwałeś zdanie z kontekstu... Dla mnie ta promocja co się kończy to żadna promocja, taki Niemiec czy ktoś inny, kto zarabia w euro, ma bryłki za grosze, dla nich to są drobne, nawet jak zabierzecie tą promocję, to poszkodowani będą Polacy bo zarabiają w PLN. Z tą promocją co była opłacało się kupować bryłki, bo przeciętnego człowieka na to stać, a teraz kto wywali 150 zł czy ileś tam żeby kupić sobie np skrzynkę premium.. Ale przecież czytając Twoje odpowiedzi zaraz napiszesz, że przecież nie ma przymusu, nikt nie musi kupować żadnych itemów z shopu :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
I tu był błąd. Trzeba było promocję wycofać po tygodniu, czy dwóch i teraz by nie było narzekania a tak to się każdy przyzwyczaił że mamy dwa razy więcej bryłek.

Zobaczymy kto szybciej przyzwyczai sie do dosc chudszego portfela....
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Popieprzyło Was juz całkiem. W Niemczech też takie cyrki będą, czy tylko w Polsce? ŻENADA

W Niemczech tak jest od zawsze. Jak już zabierasz głos w temacie, to się zorientuj o co chodzi chociaż.

Nie zrozumiałeś chyba mojej ironicznej wypowiedzi i wyrwałeś zdanie z kontekstu...

Zrozumiałem.
Generalnie w PL jest bieda i są inne priorytety w domowych budżetach niż gry przeglądarkowe. Wiadomo.
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Co ma być to będzie i nie ma po co płakać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dużym plusem ostatniej zmiany było dodanie bonusu bryłkowego.
Mi to absolutnie wystarcza :ind:

Całkiem fajne były te dwie serie zadań i jak w końcu odblokują ten 120 poziom to da się grać :gwizd:

Co do końca promocji to po prostu sprawdzają czy im się to opłaca czy nie.
Jak będą na minusie to szybko promocja wróci i to jeszcze lepsza.
Na wielu grach jest nawet 200 % promocji, więc spokojnie, potrzeba trochę cierpliwości i tyle.

Moim skromnym zdaniem za mało jest takich super-itemek za bryłki.
Dobrym pomysłem była Deklaracja niepodległości za 2000 bryłek/obligacji.
Czekam na kolejny super przedmiot , promocję 200 % i kupuję ::DD:
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
I bardzo dobrze. Nic dziwnego, że taki krok uczynili. Ludzie, albo zacznijcie myśleć albo dorośnijcie. Po pierwsze, zaczęli dawać bryłki ZA DARMO. W dodatku aż 15 co 5 dni (a nie 5 bryłek co 7 dni jak większość pierwotnie myślała) - czyli nie doceniacie tego gestu uprzejmości. Po drugie, skoro dają bryłki za darmo, to albo będą dalej jakoś zarabiać (tak jak do tej pory) - prawa rynku nie mówią, że przedsiębiorcy czy spółki mają być nastawione na stratę, a nie zysk - albo wycofają za jakiś czas darmowe bryłki, zostaną obligację; ceny oczywiście wrócą (promocyjne), ale znowu będą żale w stylu "dawali a teraz już przyżydzili". pif paf

Nie dogodzisz człowiekowi w tym kraju. Ja odebrałem już chyba 45 bryłek z bonusów dziennych i do tej pory wydaje mi się, że to jakiś żart i bryłki znikną (po prostu jestem mile zaskoczony tak ciekawym posunięciem i ukłonem w stronę graczy :eek:kul:). Nie narzekać tylko cieszyć się tym co jest.
 

DeletedUser

Gość
Gość
I bardzo dobrze. Nic dziwnego, że taki krok uczynili. Ludzie, albo zacznijcie myśleć albo dorośnijcie. Po pierwsze, zaczęli dawać bryłki ZA DARMO.
Nie za darmo, tylko za codzienne wizyty na stronie. Więcej wejść = więcej kasy z reklam. No i ok. Wszyscy są zadowoleni.
 

DeletedUser29315

Gość
Gość
Trzeba by mieć naprawdę nie po kolei w głowie żeby wydawać takie pieniądze na to przeglądarkowe "cuś" :) Niech żyją z niemieckich emerytów.
Za tyle co na różne bonusy trzeba by w miesiąc wydać, można mieć abonament w WoWie na globalu :)
Ta gierka to przerywnik biurowy przy kawie albo jak sie komu przypomni przy wejściu na internet żeby zlecić nastepne 4 godziny Handlarza... bo po roku grania szkoda skasować postać skoro już jest... A idiotycznych zadań to chyba nikt na wysokim lewelu już nie robi...
 
Status
Zamknięty.
Do góry