Zmiana klasy postaci - dyskusja

Co o tym sądzicie?


  • W sumie głosujących
    317
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Było wiele propozycji na premium zmiana klasy postaci, a moją propozycją było by zrobienie specjalnego questa dostępnego od 50 lvl (Czemu 50? Bo jest pośrodku miedzy 99 a 1, a przynajmniej mniej więcej), gdy zrobiło by się serię zadań szaman lub dziadek Waupeego, po odprawieniu jakiegoś rytuału zmieniał by nam klasę postaci oczywiście nie na losową. Ogólnie chodzi mi o to aby po wykonaniu tej serii zadań można by było na nowa wybrać avatar i klasę postaci.

Co o tym sądzicie? Nie daję w propozycjach bo to nie ma sensu, a tu można kulturalnie po dyskutować.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jedni będą na tak druzy na nie ja chętnie bym zmienik klasę postaci na boba więcej pojedynków bym miał
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
A co z przedmiotami z questów, ich nagrodami itp.? W ten sposób można by się dorobić wielu pkt. cech i umiejętności oraz oczywiście kasy. Wykonałbyś sobie zadania PP i żołnierza, a to chyba dobre nie jest? Wiem, że przedmiotów innej klasy nie użyjesz, ale możesz sprzedać.
 

DeletedUser20997

Gość
Gość
jakbyście obiektywnie spojrzeli na bonusy klas postaci, to byście zobaczyli, że to tylko taki bajer. Np. poszukiwacz znajdzie w ciągu 10 godzin 11 produktów, a zawadiaka 10, wielka rzecz! bobowi motyka wzrośnie o 0,41% na godzinę, a zawadiace wzrasta o 0,5% na godzinę! Faktycznie ogromny bonus! grając nowicjuszem mamy czas by przetestować i sprawdzić różne techniki gry (prace, pojedynki z NPC, budowanie itp) jeśli wybrałeś żołnierze, a chcesz iść w prace, to nie ma tragedii, bo po prostu zamiast 11 gazet dostaniesz 10!
 

DeletedUser20273

Gość
Gość
Widać Leser na forum aktywny jesteś, a o grze wiesz malutko ;)

Wg mnie, z aktualizacją wprowadzającą nowe bonusy klas postaci, każdy powinien mieć możliwość zmiany klasy, ale pod pewnymi warunkami:

1. Utrata wszystkich przedmiotów klasowych poprzedniej klasy
2. Niemożliwość robienia questów nowej klasy, ani kończenia poprzedniej, jeżeli nie zostały jeszcze zakończone
3. Taką decyzję można by było podjąć tylko raz w grze (chyba, że kolejna aktualizacja również w tak diametralny sposób odmieni wartość klas ...)
 

DeletedUser20997

Gość
Gość
około 2 miesięcy temu udało mi się zarejestrować na becie. postanowiłem, że zagram tam żołnierzem, taką klasę też wybrałem, bo chciałem powalczyć o forty, niestety, tak się złożyło, że nie miałem czasu być na bitwach online i zdecydowałem się na całkowity reskil za bryłki i poszedłem w prace. no i teraz aktualnie mam 50 lvl, dobrze idzie, fakt, nie mogę spać za friko w holetu ale tragedii nie ma! jeśli ktoś twierdzi, ze żołnierz jest dobry tylko w bitwach fortowych to się myli, bo każda klasa jest dobra w pracach, tylko, ze poszukiwacz i bob ma trochę lepszą sytuację, ale da się wyżyć żołnierzem. tak więc tłumaczenie, że kończę grę, kasuję konto bo chciałem iść w pojedynki a wybrałem klasę robotnik jest bez sensu, bo klasa to tylko mały bonus i urozmaicenie do gry.
 

DeletedUser20327

Gość
Gość
nie, zostajesz bobem(aby szybko awansować), a po 50 lvlu wybierasz sobie żołnierza. troche glupi pomysl.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bzdura kompletna. Czyli najpierw wybieram poszukiwacza przygód. Kończe questy dla tej klasy postaci, a potem zmieniam na żołnierza. Wtedy też biorę się za pojedynki. Tylko jeszcze skończe zadania dla żołnierza. Zyskuje sporo pkt cech i pkt umiejętności. Jest to jeden z minusów, a tak w ogóle to czy ktoś sobie wyobraża tą zmiane w praktyce? Wprowadziłoby to tylko chaos.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bez generalnej przebudowy questów i innych rzeczy związanych z konkretna klasą postaci to nie ma najmniejszego sensu. A taka gruntowna przebudowa nie jest na jedną czy dwie aktualizacje, to wymaga czasu. I nie wydaje mi się, by coś takiego miało miejsce.
 

DeletedUser20327

Gość
Gość
dla chcącego nic trudnego::)): ale nie sądzę by to wprowadzili. za dużo chaosu i w ogóle.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi to nie pasuje to tak jakbyś pierw był chłopakiem a potem dziewczynom.
 

DeletedUser20327

Gość
Gość
nom. dżentelmen potem tancerka i znowu dżentelmen. boki zrywać.
 

DeletedUser23940

Gość
Gość
qqq

myślę że to tobry pomysł bo jak grasz przez cały czas ta samą klasą to ci się znudzi


pif paf :traper:pif paf:traper:pif paf:traper:pif paf:traper:pif paf:traper:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale było by to tylko jednorazowe i do wykonania tylko dzięki temu questowi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
jestem na tak

Mi się podoba. I według mnie nie trzeba by było dać tylko 1 taką możliwość. Z tym, że nie można by było wykonywać zadań klasowych. No i trochę to też powinno kosztować. W dodatku nie powinno być możliwości zmiany płci.
 

DeletedUser19550

Gość
Gość
Mi podobać się :D Tylko jakby były zadania klasowe po zmianie to już w ogóle najlepiej
 
Na nie.
Każdy wybierając sobie klasę na początku powinien przemyśleć kim chce grać, a nie zmieniać zdania i klasy bo mu się nie podoba czy z innych powodów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na nie.
Każdy wybierając sobie klasę na początku powinien przemyśleć kim chce grać, a nie zmieniać zdania i klasy bo mu się nie podoba czy z innych powodów.

Ale to nie jest propozycja tylko wolna dyskusja :D

A co do tematu to jestem na nie, każdy powinien zdawać sobie sprawę kiedy wybiera postać
 

DeletedUser19702

Gość
Gość
Moim zdaniem zmiana klasy postaci WOGÓLE nie poinna być możliwa dlaczego?
Proste np. na świecie fortowym takim jakim jest s11 wszyscy od razu zminili by klase na żołnierze bo Ci mają bonus do hp.
 

DeletedUser

Gość
Gość
wg mnie terz bob i puszukiwacz są koksami n forty. bobowie na fortach na swojej baszcie to idealni snajperzy. a pozukiwacza moża zrobić pod unik i bedzie świetnie bloczył
 
Status
Zamknięty.
Do góry