Zmiana klasy postaci - dyskusja

Co o tym sądzicie?


  • W sumie głosujących
    317
Status
Zamknięty.

DeletedUser24599

Gość
Gość
wow ! co to sie dzieje ! :D miszczu zawital, wiesz ze za 7h widzimy sie na tw ? :D ale wiesz jakby byl raz dostepny to by potem po 2 miechach narzekali jak teraz ze czemu nie i drugi raz... ja jestem jednak przeciw
 

DeletedUser

Gość
Gość
tak to w patentonie trzeba by było zmieniać bo jak by ci co mają 99lvl wykonali tego questa to by trzeba było zmieniac......

a tak po za tym to ja jestem na nie
 

DeletedUser24599

Gość
Gość
nie no s sumie jak zostali zapisani w panteonie wiec mogliby zostac, ale i tak widze, ze coraz wiecej sprzeciwow :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem zmiana klasy postaci WOGÓLE nie poinna być możliwa dlaczego?
Proste np. na świecie fortowym takim jakim jest s11 wszyscy od razu zminili by klase na żołnierze bo Ci mają bonus do hp.

ale ta aktualizacja by była na jakimś nowym świecie:meks:
 

DeletedUser24984

Gość
Gość
jakbyście obiektywnie spojrzeli na bonusy klas postaci, to byście zobaczyli, że to tylko taki bajer. Np. poszukiwacz znajdzie w ciągu 10 godzin 11 produktów, a zawadiaka 10, wielka rzecz! bobowi motyka wzrośnie o 0,41% na godzinę, a zawadiace wzrasta o 0,5% na godzinę! Faktycznie ogromny bonus! grając nowicjuszem mamy czas by przetestować i sprawdzić różne techniki gry (prace, pojedynki z NPC, budowanie itp) jeśli wybrałeś żołnierze, a chcesz iść w prace, to nie ma tragedii, bo po prostu zamiast 11 gazet dostaniesz 10!

Tu nie o to chodzi, jak ktoś gra bobem i mu sie znudziło to ciągle budowanie miast, to będziesz mógł zmienić klasę na żołnierza by mieć 50% na HP i taktykę. Ja jestem na tak, pomysl był już kilka razy, ale bardzo mi się podoba choć ja klasy postaci nie mam zamiaru zmieniać, ale o innych trzeba pomyśleć. Na TAKpif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niee.
Zmiana postaci Nie to głupi pomysł według mnie
 

DeletedUser13268

Gość
Gość
To nie gra dla dzieci, trzeba odpowiadać za swoje wybory, wybrałeś boba graj bobem i tak samo powinno być z um .
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fajny pomysł miałem tak kiedyś że wziołem boba ale potem tego żałowałem i skasowałem tamto konto i zacząłem od nowa taki pomysł się przyda.


pif paf,..................,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:ind:.,.......................,:traper:
 

DeletedUser

Gość
Gość
To by było za duże ułatwienie. Jednego dnia sobie ktoś jest bobem, a następnego biega traperem? O nie. Poza tym 50 poziom to za wcześnie. Lepiej by było np. na 80.
 

DeletedUser

Gość
Gość
:p

myślę że to tobry pomysł bo jak grasz przez cały czas ta samą klasą to ci się znudzi


pif paf :traper:pif paf:traper:pif paf:traper:pif paf:traper:pif paf:traper:

To załóż sobie drugie konto zostań panienką i grabarzem w czym masz problem. W koncu to tylko gra :))::D:
 
Teraz zmniejszą się różnice między klasami bo wejdą nowe avatary i ja grając PP będę miał avatara z gościem w mundurze co by wskazywało na żołnierza, lecz nadal jestem PP.
 

DeletedUser20037

Gość
Gość
Słabe, niepotrzebne, głupie etc. trzeba było grać nowicjuszem do 60 lvl i wtedy sobie wybrać klasę postaci, a jak Ci się znudziło granie jakąś klasą to nie widzę problemu żeby na innym świecie pograć kimś innym.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Słabe, niepotrzebne, głupie etc. trzeba było grać nowicjuszem do 60 lvl i wtedy sobie wybrać klasę postaci, a jak Ci się znudziło granie jakąś klasą to nie widzę problemu żeby na innym świecie pograć kimś innym.

Weź pod uwagę, że The West istnieje od dawna i jest cały czas rozwijany. Dodano zadania klasowe pozwalające zdobyć unikatowe przedmioty oraz różne - zależne od klasy punkty cech i umiejętności* zlikwidowano limit banku (jeden z ważniejszych bonusów boba stał się prawie bezużyteczny), dodano forty oraz związane z nimi bonusy, dodano handel oraz szeryfa przez co wykonywanie zadań jest prostsze a pojedynki bardziej opłacalne co w rezultacie sprawia że od bonusów robotnika i poszukiwacza o wiele bardziej użyteczne są te żołnierza oraz zawadiaki. Przy okazji trzeba wspomnieć, że zmieniono bonusy zawadiaki (komuś może bardziej by odpowiadały)... Także inne drobniejsze zmiany pośrednio wpływają na to, która klasa postaci jest lepsza/gorsza dla danego gracza. Skoro zasady gry są zmieniana uważam, że powinna istnieć możliwość zmiany klasy postaci.

*- Maksymalne ilości punktów cech i umiejętności dla poszczególnych klas z zadań klasowych.
Poszukiwacz:
20 Um
LUB
15 Um, 1 C

Robotnik:
10 Um i 2 C

Zawadiaka:
5 Um, 4 C
LUB
10 Um, 3 C

Żołnierz:
12 Um, 2 C

Oczywiście robotnik najbardziej na tym stracił, ale żołnierz i zawadiaka także są daleko w tyle za poszukiwaczem. Dodatkowo aż 3 przedmioty klasowe robotnika to bronie dodające mizerne pkt umiejętności oraz zadają nieznaczne obrażenia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak se wybrałeś tak se wybrałeś i koniec :ind: Może jedynie tak że jest tylko raz zadania na zmiane postaci i tylko raz można zmienić na wyższym lvlu ale po za tym niet! :traper:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Osobiście gram zawadiaką pod pojedynki i nie zmienił bym postaci, gdyż nie lubię być uzależniony od innych (forty), patrząc na bonusy nie musiałem się zastanawiać bo najlepsze pod pojedynki ma zawadiaka. Dlatego uważam, że zanim wybierze się klasę powinno się pomyśleć co chce się robić pojedynki (zawadiaka), forty (żołnierz), praca (poszukiwać, budowniczy). Mimo to taka opcja dostępna tylko raz mogła by być dobra bo grając pierwszy raz możemy nie wiedzieć co będzie dla nas najlepsze i potem żałujemy, a nie każdy chce od nowa robić postać jak już nabił np. 60 lvl
 

DeletedUser

Gość
Gość
dla mnie zmienienie klasy powinno być od 35 lvla i można było wykonywać zadanka dla wybranej klasy, ja gram na huronie zawadiaką i jakoś nie lubię tej klasy i bym chciał grać żołnierzem ponieważ jestem fortowcem, ktoś pomyśli chcę mieć broń odprzodową a ukazuję się że nie ma tego lvlu wchodzi postać>klasa postaci i patrzy na żołnierza i mówi po co ja brałem zawadiakę jak mogłem żołnierza.
 

DeletedUser

Gość
Gość
37 muszę sobie sygnaturki poprawić lepiej żeby było 4000$ będzie lepiej
 

DeletedUser10861

Gość
Gość
A ja jestem na TAK Nawet jak by miało to kosztować 2000 baryłków (chętnie dofinansuję THEWEST w zamian za zmianę postaci). Level 50 tez może być.
 
Status
Zamknięty.
Do góry