Zmiana klasy postaci - dyskusja

Co o tym sądzicie?


  • W sumie głosujących
    317
Status
Zamknięty.

DeletedUser19905

Gość
Gość
Jeśli by miała być zmiana klasy to tylko od 99lvl bez możliwości wykonania zadań nowej klasy i również bez zmiany płci. Grasz mężczyzną to nie możesz być kobietą i na odwrót. A zmiana powinna być możliwa tylko dzięki jakiemuś cholernie trudnemu questowi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jednak Nie...... Postaraj się kolo.. Ale coś lepszego na ankiete:/

Podpis: Krol Dopalaczy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na nie.
Nie wiem dlaczego uważacie że każda klasa jest dobra w czymś innym.Można grać byle jaką klasą i być dobry w pojedynkach,bitwach i pracach.Wystarczy tylko odpowiednio rozdać umiejętności.Klasa postaci to tylko taki bajer.Ale mogli by przywrócić możliwość zmienienia avatara.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fajny pomysł ale np. by tak było
ja jestem żołnierzem a bym zmienił na Zawadiakę ale bym nie mógl już wykonywać zadań dla Zawadiaki.
Jak w saloonie jest William Herson to by była ta Anna czy jakoś tak.
Zmiana Klasy postaci mogła by być też jak sie wykona wszystkie zadania
Klasy Postaci i będzie się miało 60lvl+ to można by było zrobić u tego dziadka ten "rytuał" ::P:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na nie.
Nie wiem dlaczego uważacie że każda klasa jest dobra w czymś innym.Można grać byle jaką klasą i być dobry w pojedynkach,bitwach i pracach.Wystarczy tylko odpowiednio rozdać umiejętności.Klasa postaci to tylko taki bajer.Ale mogli by przywrócić możliwość zmienienia avatara.

chodzi o wiele rzeczy np. quest klasowe. mi sie nie chce po raz setny zbierac tytoniu i szukac szynki :D. masz dopiero +50 lvl wiec jeszcze tego tak mozesz nie widziec. jestem na tak ale zmiana mogla by byc dopiero od 60lvl(pomiedzy 120lvl'em) gdybym mial zolnierza i zmienil bym go na zawadiake to pkt do hp z poprzednich lvl nie przeskakiwaly by i na odwrot itd... :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
zmiana powinna być od 99 lvela , po skończonych wszystkich zadaniach .
na zmianę powinien być mega trudnu quest i duuuuuuuuuuuuuużo kasy , a po zmianie zaczynasz od 1 lvela .
 

DeletedUser7565

Gość
Gość
A ja nie wiem może tak może nie ja nie mam zdania na ten temat. :gwizd:




 

DeletedUser

Gość
Gość
zmiana powinna być od 99 lvela , po skończonych wszystkich zadaniach .
na zmianę powinien być mega trudnu quest i duuuuuuuuuuuuuużo kasy , a po zmianie zaczynasz od 1 lvela .
To lepiej skasować postać i zrobić nową....
Według mnie dobry pomysł bo każdy kto zaczął grać to wybiera jakiś poszukiwaczy,a potem chcę iść w hp i lipa :/ bo jak dodaje się wszystko w hp to można mieć z 5k hp,a na żołnierzu 2 razy tyle hmpf więc na tak :I:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie zly pomysl, ale czy to nie nowy quest:huh: a po za ty to okej jak ktos wybral nie ta klase co trzeba.
PS: Gdy komus sie podoba klasa postaci to moze wykonac questa i zmienic np. :traper: w :traper::?:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysl do bani.Jezeli chcesz grac bobem grasz bobem i itd.A nie ze jestes szukaczem i nagle ci sie zachcialo byc zolnierzem.Szukacz tez moze byc pojedynkowiczem i na odwrot...:gwizd:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Propozycja...

Nawet niezły pomysł, ale co z już rozdanymi punktami? Ktoś grał pojedynkowiczem, a teraz chce zrobić reskill na fortowca? To by dużo kosztowało. Moim zdaniem powinno być tak: Quest na zmianę postaci, 50 lvl.duże wymagania. (np. Jakaś unikalna broń, dużo rzadkich produktów itp.) Na początku można byłoby zaznaczyć jaką klasą chciało by się teraz być. Dla każdej byłby inny Quest. Np. dla pojedynkowicza - wymagania 10 kajdanek, dla boba - gwoździe, ropa czy tam dokumenty. Podczas zmiany wszystkie umiejętności zostałyby wyzerowane, do rozdania od nowa. To wiązałoby się również z kosztami waluty wirtualnej. Proponowałbym 100 bryłek. Straciło by się całą odzież dla poprzedniej klasy. Nie było by możliwości zmiany płci, ale avatara tak. Kosztem w grze byłoby stracenie wszystkich $. Jak myślicie, nada się?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem to głupi pomysł kolega mądrze u góry napisał każdy powinien przemyśleć na początku kim chce grać...

takie jest moje zdanie pif paf :oops:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Postać wybrać można tylko raz i to najlepsze wyjście, najpierw trzeba myśleć później robić. ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
mi się podoba to z premum ale możliwość jest na 99 lvl a cena 100 bryłek i powiedzmy że zmiana mozliwa jest 1 na 6 miesięcy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem za tym aby możliwa była zmiana klasy za powiedzmy 100 bryłek. Dlaczego ? Dlatego, że sam jestem poszukiwaczem i wszystko jest ok ale do pojedynków nie mam żadnych bonusów a gdy zaczynałem grę to nie wiedziałem co i jak. Teraz wyboru poszukiwacza w 50 % żałuję gdyż wolałbym być żołnierzem. Dlaczego ? Dlatego,że dostaje 2 razy więcej hp i bonusy do taktyki.. Bonusy poszukiwacza niby są dobrymi na swój sposób do prac ale ja nie jestem raczej pod prace tylko staram się walczyć...

Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi się ta możliwość nie podoba.dlaczego?
1.Nikt za nas klasy postaci nie wybierał i nie jest przyznawana losowo
2.Ja kiedyś popełniłem taki sam błąd jak up'owiec:):D:) tylko ze na 40lvl i odwrotnie to musiałem zaczynać od początku a taki nubek sobie pomyśli
"A znudziło mi się grać bobem zmienię se na pojedynkowicza a inni (nie nuby) niech się męczą" hmpf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niezły pomysł ::D:::D: dla niektórych graczy taka opcja by się przydała, dla zysku i szybszego wbicia lvl'a.
 

DeletedUser24599

Gość
Gość
ja tez bym chetnie zmienil klase postaci.... ale jenak za duzy chaos by panowal na serwerach, wiec jestem na nie, chyba ze jednorazowo czy jakis event, nie wiem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście jestem ZA! Wiele razy zastanawiałem się dlaczego wybrałem poszukiwacza, jego bonus postaci jest tak zauważalny jak śnieg...w zimę ::D:
Moim zdaniem powinien być quest na +70lvl umożliwiający zmianę klasy postaci. Oczywiście quest który można wykonać tylko raz tak jak każdy inny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry