Zniszczenie Miecza Hernandos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6060
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
A ja poszedłem na becie bez talizmanu i też znalazłem od kopa. Ale wtedy miałem świeżo umytą głowę.

Onufry, ale coś w tym jest, ja jak kiedyś miałem talizman, tylko że nie pamiętam na którym świecie, to też założyłem i od razu coś znalazłem.

A tak wgl to kiedy wprowadzą u Nas nowe questy ? (Miasto duchów i walentynki)

I jeszcze jedno: Moglibyście coś powiedzieć, bo My userzy, sami nic nie wymyslimy z tym mieczem.. :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja kiedyś plądrowałem zwłoki 6h z talizmanem i bynajmniej nie wpłynęło to ani na samo znajdywanie przedmiotów, ani też na ich jakość gdy za którymś razem coś wpadło (głowę miałem również umytą :D, więc to raczej nie o to chodzi :mad: ).
West Team nie wie nic więcej niż my, zwykli gracze, a czasem nawet my wiemy więcej :p więc nie pytaj Eddie.
Gra powinna być tak skonstruowana, by samym logicznym rozumowaniem można było wywnioskować co zrobić by odkryć tajne questy (jakieś wskazówki w zadaniach, lub od czasu do czasu jakiś tajemniczy list znaleziony podczas pracy. Nawet te decyzje u Indianina nie były sensowne, gdyż o ile pierwsza była oczywista, że albo podejmujemy nie etyczną decyzję kierując się materialną korzyścią, albo wybieramy mniej korzystną dla nas, ale za to bardziej ludzką. Natomiast w drugiej Indianin sam powiedział byśmy sprzedali nasze wspólne złoto jak najkorzystniej (nie było mowy o "wykiwaniu" go).

A co do nowej aktualizacji, to jakieś info było by mile widziane, zwłaszcza, że Niemcy i Anglicy mają już wersję 1.25 od kilku dni. Na czeskim forum jest zapowiedź bez daty i niestety nie wiedzą co będzie z walentynkami czy będzie się je dało wykonać gdyż mają ograniczenie czasowe :mad:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Daj linka, poczytamy.



A ja poszedłem na becie bez talizmanu i też znalazłem od kopa. Ale wtedy miałem świeżo umytą głowę.

hmmm podasz jakies dokladniejsze informacje? Co to byl za szampon, masz krotkie czy dlugie wlosy, jaki kolor, ktora byla godzina,jaki dzien tygodnia?

@DOWN nie wiem daj w propozycjach :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jest jedna osoba, która zniszczyła miecz Hernanda De Soto.

Owy gracz znajduje sie na ś7 pod nickiem Andrut87 , miałem zaszczyt grać z nim u jednego boku.
 

DeletedUser11166

Gość
Gość
Hi.
Także zniszczyłam miecz Hernandos`a na s3 i wiem,ze nie jestem tam jedyna. To samo tyczy innych światów. Nie ma co sie podniecać i nie liczyłam na inne profity.

Od momentu odkopania miecza nie miałam szczęścia w pracach lecz to moze być przypadek.
 

DeletedUser

Gość
Gość
tak to bardzo proste. wystarczy uzyc tajemniczej i magicznej funkcji "szukaj"
 

DeletedUser10039

Gość
Gość
Jakieś 2 miesiące temu ktoś z mojego miasta pokazywał, że też zniszczył miecz i odblokował questy na szable Granta, nie mogłem uwierzyć ale screeny były bardzo wiarygodne, jak je znajdę to od razu wrzucę, pamiętam tylko, że trzeba było zdobyć 2 flagi stanów płn i płd.
 

DeletedUser10568

Gość
Gość
Jakieś 2 miesiące temu ktoś z mojego miasta pokazywał, że też zniszczył miecz i odblokował questy na szable Granta, nie mogłem uwierzyć ale screeny były bardzo wiarygodne, jak je znajdę to od razu wrzucę, pamiętam tylko, że trzeba było zdobyć 2 flagi stanów płn i płd.

Te screeny były już dawno temu pokazywane na forum o zadaniu z szablą Granta. I tak ja niektórzy kiedyś tak i ty dałeś się nabrać bo to były i są podróbki i nikt jeszcze nie odkrył tych zadań.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10568

Gość
Gość
Nie ma na razie odpowiedzi tak lub nie. Tu już sam musisz ryzykować i gdyby co mieć do siebie pretensje
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja nie wiem co sie dzieje z moja postacia na 8sw.. nie mam miecza henia aninigdy go nie mialem a nagle przy robieniu questu rajd :

4h napadu na powoz pocztowy - Laska + Sandaly
4h sluzby w armii - 2 medale zasluzonych i czarna czapka

pisze to gdyz zastanawiacie ze ze po zniszczeniu sa lepsze rzeczy... jak widac to moze nie miec nic wspolnego gdyz innym osobom ( tak jak mi ) tez obiawiaja sie takie rzeczy bez zadnego powodu ;P
 

DeletedUser12361

Gość
Gość
mnie sie zdaje ze zniszczenie miecza to nie koniec questu...Bo indianin na koniec mówi tak:"Co się stało gdzie ja jestem".Takim tekstem nie zakonczyl by sie quest
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja natomiast myślę, że tego Wauppiego wkurzyło że ten mieczyk zabił tylu Indian czy. jego braci.Nie ma z tym związanego nowego Questa itd...:rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mieczyk

Ja zniszczylem miecz Hernanda De Soto kilka miesiecy temu i zadne dodatkowe zadanie sie nie pojawilo :eek:
COMEDY.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
bez tytułu

jak już mi nie będzie potrzebny to kaput
 

DeletedUser

Gość
Gość
moze jakis dodatkowy qest sie pojawi po aktualizacji TW??
ps.ja jak bym mial miecz to bym go zniszczył bo ja w pistolety raczej lece w w broń białą
 
Status
Zamknięty.
Do góry