Zniszczenie Miecza Hernandos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6060
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jak bym był strzelcem i miał ten miecz to i tak bym go zostawił. Poczekałbym aż wprowadzą handel między graczami i bym go sprzedał :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mieczyk zniszczony - przyszłość pokaże czy było warto...
2r7o591.jpg
 

DeletedUser10335

Gość
Gość
ja na swiecie 3 mam ten miecz a chowancem jestem moze zniszcze niedlugo:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może zniszczenie go i Talizman oraz Kamienny łańcuch są z nim powiązane.
:kak:
 

DeletedUser5420

Gość
Gość
Ej może mi ktoś wysłać linka jak zdobyć ten miecz , pamiętam że była kiedyś dyskusja na jego temat
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ej może mi ktoś wysłać linka jak zdobyć ten miecz , pamiętam że była kiedyś dyskusja na jego temat

Wymogi, aby zadanie się pokazało: wszystkie 3 części kartki*
Polecenie: Przynieś łopatę
Nagroda: Miecz Hernanda de Soto. Nie da się w inny sposób zdobyć tego miecza!!!
Po zdobyciu miecza pojawia się możliwość zniszczenia go za 500XP.

*Pracę w których na pewno da się znaleźć 1 część kartki:
Prace ze szczęściem wyższym niż 64%.
*Pracę w których na pewno da się znaleźć 2 część kartki:
Handel, Plądrowanie zwłok, Ściganie bandytów.
*Wymogi by odblokowało się zadanie, które daje nam 3 część kartki:
-Śpiewnik(w okieneku na przedmioty);
-57 poziom;
-Poniedziałek od 19:00 do 19:20;
-Zrobione 2 decyzje na rzecz Indianina(Decyzja 2: Sabotaż oraz Decyzja 1: Handel złotem).
Inaczej nie da się zdobyć 3 części kartki!

Rozprzestrzenianie tylko z nickiem autora.
By Luudziik
 
Teraz to wogóle nie opłaca się robić questa na miecz, najłatwiej trochę popracować i kupić :).Możliwe że nie ma żadnego questa po tym a Niemcy zrobili to dla zabawy.A może się zdziwicie, ja bym go rozwalił, dla mnie exp się bardziej przyda.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Teraz to wogóle nie opłaca się robić questa na miecz, najłatwiej trochę popracować i kupić :).Możliwe że nie ma żadnego questa po tym a Niemcy zrobili to dla zabawy.A może się zdziwicie, ja bym go rozwalił, dla mnie exp się bardziej przyda.


Jeśli zamiast zrobić w sumie dość prostego questa (zwłaszcza teraz kiedy kartkę nr1 można kupić) wolisz wydawać 70k lub więcej w zależności od świata to Twój wybór. Quest jest nadal opłacalny chociażby ze względu na kasę jaką można uzyskać ze sprzedaży tego miecza jeśli już rzeczywiście ktoś go nie potrzebuje. Zresztą nikt nie każe nam niszczyć miecza od razu po jego zdobyciu. Zadanie zniszczenia miecza nie jest czasowe i jest dostępne przez cały czas posiadania tej broni (sam mam ten miecz na s3 od jakichś 6-7 miesięcy i opcję zniszczenia wciąż dostępną) więc równie dobrze można się z tym wstrzymać i jeśli z czasem okaże się że jest to opcja opłacalna to wtedy się go zniszczy. Zresztą 500exp nie jest jakąś wielką nagrodą porównując z wartością samego miecza i można ten exp sobie odbić w ciągu jednej dniówki na pracach lub jednej bitwy o fort.
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie czytałem całego tematu ale mysle ze jak zrobimy zadanie na korzysc marii to mozemy odblokowac jakies zadanie tylko jakie sa wymogi:mel:
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja go zniszczyłem i nie dostałem innego zadania:(:traper:
i tak jestem strzelcem
 

DeletedUser11418

Gość
Gość
nie czytałem całego tematu ale mysle ze jak zrobimy zadanie na korzysc marii to mozemy odblokowac jakies zadanie tylko jakie sa wymogi:mel:

Na jaką znowu korzyść marii...?

Poza tym tak jak ktoś wspomniał, zadanie na zniszczenie HDS nie znika i jak się okaże, że dostajemy za nie złote gacie to można kupić HDSa na targi wtedy zniszczyć.
 

DeletedUser18989

Gość
Gość
Z tym, że jak będzie kiedyś jakaś fajna i sensowna nagroda za zniszczenie miecza, to cena owej broni wzrośnie na rynku przynajmniej dwukrotnie xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry