Aktualizacja 1.26

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5247
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
niestety nieda sie wplacac po 1$ do banku wiec z bugu nici . Ten quest new wykonalem juz na becie i potwierdzam ze NIEZNANY to 2500$ . szkoda .
 

DeletedUser

Gość
Gość
mam takie pytanko... czyli jezeli teraz odejde z miasta, to gotowka ktora mam wplacona w banku, dalej pozostanie na rachunku bankowym, a nie jak wczesniej wskakiwala do gotkwi ktora mozna bylo stracic... ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeżeli dostaniesz tą kasę z banku na twoje konto a po powrocie wpłacisz na nowo to zapłacisz prowizję po raz drugi. No może już od mniejszej kwoty bo wydasz na zakupach.
Tak ja to widzę ale jak będzie to nie wiem.
 

DeletedUser9641

Gość
Gość
Ale beznadziejna jest ta aktualizacja. Ale mi to. Jedno zadanie! I jeszcze ten podatek. Ludzie wpłaciłem 2500$ i mi zabrało 50$ to jest zdzierstwo. Ja jestem za obaleniem tego!!!:mad:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeżeli dostaniesz tą kasę z banku na twoje konto a po powrocie wpłacisz na nowo to zapłacisz prowizję po raz drugi. No może już od mniejszej kwoty bo wydasz na zakupach.
Tak ja to widzę ale jak będzie to nie wiem.

no wlasnie, jezeli dostane... a ja sie wlasnie pytam czy dostane ? bo ja to rozumime tak, iz jezeli teraz odchodze z miasta, to kasa dalej jest na koncie...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Lekcja matematyki mówi:

2500-2100=400

Zysk: 400$

Jeśli w mieście w jakim mieszkasz jest prec. rew. wiązk. to ... czytsy zysk, zatem chyba się jednak opłaca. No chyba, że dla Ciebie 400$ w tą czy tamtą to żadna różnica :rolleyes:
 

DeletedUser9641

Gość
Gość
Ludzie ja walczę o każdego dolara! A tu co? 50$ nie chodzi piechotom!

PS: Sory za spam.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A od którego poziomu jest to zadanie nowe bo go nie widzę?
 

DeletedUser

Gość
Gość
1.26

JA mam 56 i je mam. A ja mam pytanie ile wynośi dzienny limit płat do banku??
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak czytałem o tym ale pisali też że będzie jakiś limit wpłaty na dzień:)

//połączono - lubrzan

- Zniesiono limit banku, który został zastąpiony przez dzienny limitem wpłat i opłatę za transakcje.
Chodziło mi oto bo tak opisali autorzy tej aktualizacji..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7000

Gość
Gość
Wprowadzono juz ze sa zgnite jajka, ale czemu nie ma jeszcze na nie zadania?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Za wpłatę do obcego miasta ma być prowizja 20%.
Gdy wpłaciłem 2 dolce zabrało mi 1 a więc ta prowizja wyszła 50%.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widzę, że mam inne pokoje czatu w grze. Jest oczywiście miejski i 2 inne (bo akurat zapisany jestem na 2 bitwy fortowe) i widzę kto jest aktualnie dostępny z zapisanych i czy jego postać została już zbadana (rekrut, szeregowiec) nie mając nawet kapitana. Ale jak już wejdę do któregoś z tych pokoi i chcę coś napisać wyświetla się:

Nie masz uprawnień, aby rozmawiać w pokoju 'Pepinos de Mexico'
dlaczego?
 

DeletedUser

Gość
Gość
1.26

Albo będziesz mógł pisać dopiero jak się zacznie walka:)
 
Do góry