Aktualizacja 1.29

  • Rozpoczynający wątek bartekdeka
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser22632

Gość
Gość
nie!!!!!!!!!!!!!!!

no jakoś nie ostatnio zacząłem grać na s. 6 i dopiero od 14 poziomu mogłem chodzić!!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co do podglądu można w nim zobaczyć bitwy nawet jak ma się 1 lvl.
 

DeletedUser

Gość
Gość
mam pytanie
czy ten nowy budynek w miescie, którym będzie rynek będzie pozwalał na handlowanie przedmiotami między graczami??
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Troszkę OT, ale pewnie Was to zaciekawi.

Mam do sprzedania na becie 2 kamienie. Niby nic w tym dziwnego, ale są to kamienie używane w walkach fortowych (te co dostajemy jak pójdziemy na bitwę ze zdjętą bronią fortową). Niby nic takiego, ale itemki unikaty. Nie do dostania nigdzie, ani z dropu, ani w sklepie ani z zadania.

http://img651.imageshack.us/img651/1379/ss20100928122743.jpg

Jeden jest kup teraz, drugi z licytacją :p

//ten kup teraz już poszedł
 

DeletedUser182

Gość
Gość
jak ty to zrobiłeś

Całkiem legalnie, bez narzędzi administracyjnych.
Na samym początku bety, kamienie były u rusznikarza w cenie 0$. Kupiłem wtedy 4 sztuki :p
Jeden podarowałem pewnej uroczej damie na becie, jeden sobie zostawiam a 2 wystawiłem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
U Niemców już od tygodnia chyba jest aktualka a nowy świat nazywa się Buffalo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17273

Gość
Gość
Na samym początku bety, kamienie były u rusznikarza w cenie 0$. Kupiłem wtedy 4 sztuki :p
to sie nazywa mieć łep(bez obrazy Onu)na karku.Dobre myslenie podstawą sukcesu :)::D:
 

DeletedUser20121

Gość
Gość
Onufry dużo zmienie sie po tej aktualce według ciebie?? Czy mozesz zdjać mieczyk na Arizonie bo top 4 jestes w sprawności :p?
 

DeletedUser10861

Gość
Gość
Dokładnie co to za interes jak było po 0$ to trzeba było kupić z 50tys i więcej dzisiaj byś był najbogatszy. A tak to nie ma się czym chwalić.



A ten handel to będzie tylko pomiędzy graczami w danym mieście czy taki jak w Plemionach gdzie można handlować się ze wszystkimi na danym świecie ??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Już można budować nowe budynki, zmienili też wygląd butów konowała :p

//połączono - lubrzan

znalazłem kawałek mapy 2. wie ktoś do czego ona będzie potrzebna?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry