Aktualizacja 1.29

  • Rozpoczynający wątek bartekdeka
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Since character classes are now quite important in fortbattles, we decided to display the classes in the overview. We had to sacrifice the small person picture for getting some more details, and the symbols are fairly primitive to simplify identification. We played a bit with coloring the lifebars and other things, but it turned out to be quite chaotic. So this is what we came up with:
devshot-92-charclasses.png

Znalazłem to na dev blogu. Jeśli ktoś ma ochotę to prosze o przetłumaczenie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
"Od kiedy klasy postaci są dość ważne w bitwach fortowych, zdecydowaliśmy zmienić wygląd ikon. Musieliśmy poświęcić mały avatar postaci aby móc pokazać wiele drobnych detali. Symbole są dosyć prymitywne aby umożliwić łatwą identyfikację klas. Bawiliśmy się z kolorowaniem (czegośtam) i innych rzeczy, ale stało się to trochę chaotyczne. Więc to jest przyszły wygląd:"
mniej więcej tak to brzmi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
fajnie to wygląda może ie jest za bardzi potrzebne ale troche usprawni gre
 

DeletedUser

Gość
Gość
niesamowicie przydatne dla dowódców zwłaszcza teraz kiedy klasy postaci mają tak zróżnicowane bonusy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak już mowa o 1.29, to warto zaznaczyć, że z wysokim prawdopodobieństwem pojawi się Szeryf i odblokowane prace do 120 lvl ( chociaż tu mniejsza szansa, bo muszą zbilansować prace)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zauważyliście że jest 5 rodzajów ikonek a nie 4?
 

DeletedUser20332

Gość
Gość
no tak...i może ktoś wie jaką klasę postaci symbolizuje krzyż???może pielgrzyma>>??
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak już mowa o 1.29, to warto zaznaczyć, że z wysokim prawdopodobieństwem pojawi się Szeryf i odblokowane prace do 120 lvl ( chociaż tu mniejsza szansa, bo muszą zbilansować prace)

O co chodzi z tym szeryfem?
 

DeletedUser

Gość
Gość
O co chodzi z tym szeryfem?

A dokładnie to nie wiem, bo nawet developrzy tego nie wiedzą :p
a tak serio, to chodzi o jakieś listy gończe, i nagrody za to. Obiecali dać więcej info pod koniec sierpnia. A aktualizacja pewnie wejdzie we wrześniu razem z nowym światem i jak dzieci wrócę do szkoły, co by nie musiały się nudzić :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
wszystkie te aktualizacje bardzo fajne tylko kiedy w koncu wprowadza paski i spodnie =p

jednego najbardziej sie boje, to bije na glowe nawet skille za brylki, reskille za barylki, NAWET HANDEL MIEDZY GRACZAMI. Boje sie ze kiedys wprowadza zapowiadane zmiany w pojedynkach. to moze byc prawdziwa ogromna porazka.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli chodzi o handel to na tak jestem, ale co do pojedynków to też się tego boję :( Ale cieszę się, że będą listy gończe.
 

DeletedUser343

Gość
Gość
a co ma być zmienione w pojedynkach?? nie chce mi się szukać :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak ci sie nie chce to sie nie dowiesz ale polecam zajrzec do mapy drogowej 2010
 

DeletedUser

Gość
Gość
@nowakowski: mają być pojedynki przez mapę, a nie przez saloon. to chyba będzie jedną z najgorszych zmian w Weście.
@Lagnar: gdzieś na becie piszą, że spodnie mają być w 1.30.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Symbole zamiast mini-avatarów;p Genialne;p Co jeszcze oprócz tego wprowadzą?
 

DeletedUser

Gość
Gość
No cóż jeśli to ma być rewolucyjna zmiana... czyli ikonki na fortach + pare jakichś poprawek, to... bajer aktualka : DDD.

Lagnar, wydaje mi się że ten trade będzie jakoś zbalansowany, aby pierwsze lvl nie mieli "450986468" $ i całego eq od początku gry :p, tak samo baliśmy się skilli za bryłki i weszło tylko na arizone,wydaje mi się że innogames tego nie zepsuje, choć też perspektywa samych duelerów z hds'ami mnie nie pociesza ;p.
 
Status
Zamknięty.
Do góry