Aktualizacja 1.29

  • Rozpoczynający wątek bartekdeka
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser182

Gość
Gość
@Nikt nie dodał jeszcze kluczy ale podejrzewam że są takimi samymi wyjątkami jak kartki bo są przedmiotami można powiedzieć "z zadania" by odblokować np. HDS czy coś z kluczy czego jeszcze nikt nie odkrył(chyba) :D

Klucz numer 3 można sprzedać, 1 i 2 nie można. Właśnie sprawdzałem na becie. (na becie, więc wiecie... nie jest powiedziane że tak będzie.)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Masz 3 klucze i się nie chwaliłeś Onufry? :D

Podoba mi się: prawie wszystko.
Nie podoba mi się: bon dla boba strasznie obniżony :( No i te pojedynki, bo trzeba będzie chodzić za innymi(bon zawadiaki na plus straszny!).
 

DeletedUser

Gość
Gość
* Pojedynki odbywają się w miejscu gdzie stoi atakowany.
Strasznie mi się to nie podoba, wbijasz do miasta wroga, wchodzisz w saloon a tu kogo byś nie atakował to trzeba czekać ponad 30 minut na to aby do gościa dojść, skonczą się czasy gdzie atakowało się wszystkich jak leci od góry do dołu, nadejdzie teraz moda na ustawiane pojedynki :kak:
 

DeletedUser9553

Gość
Gość
Mi również to nie odpowiada - koniec z wspólnymi wypadami do wrogich miast, witajcie pojedynki, na które będzie trzeba czekać 30 minut. Jeszcze niech tylko wprowadzą te "oddawanie po strzale" przez ludzi z miasta obrońcy znajdujących się w miejscu jego pobytu, a będzie się można pożegnać z pojedynkami (na starszych światach i tak już mniej powszechnymi). Gdyby nie to byłbym wniebowzięty (wszystkie nowości, poprawki i zmiany), z tego jednego powodu nie podoba mi się ta aktualizacja. Niestety wychodzi już w przyszłym tygodniu ...
EDIT: Po poście kumpla na forum miasta dochodzę do wniosku, że dla zawadiaków będzie to jednak korzystna aktualizacja :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Masz 3 klucze i się nie chwaliłeś Onufry? :D

Podoba mi się: prawie wszystko.
Nie podoba mi się: bon dla boba strasznie obniżony :( No i te pojedynki, bo trzeba będzie chodzić za innymi(bon zawadiaki na plus straszny!).

Jak był byś adminem też byś miał to po pierwsze po 2 przecierze nie sprawdził tego na PL bo handlarza jeszcze niema podejrzewam że na Becie też nie. Ale ma dostęp do "adminki" gdzie zapewne są wypisane przedmioty którymi można handlować choćby po to by wyłapywać bugi "ktoś wystawił rybę" on sprawdza a na liście ryby niema i wtedy robi swoje ;P Podobnie jak to Było z tym świecącym pistolecikiem bodajże u rusków ;P
 

DeletedUser16700

Gość
Gość
A Wy jak zawsze jęczycie że Wam źle i nie pasuje-kasujcie konta i przestańcie zrzędzić jak stare babcie na ławeczce przed chałupami.

Pozdrawiam i życzę miłej gry (",)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Na Becie można sprzedawać ale przedmoty setowe(Laski, parasolki, śpiewniki, pierścienie, kwas chyba nic nie pominąłem a nie rybami i szynką jak na bazarze w wiosce "Nibytam") + wyjątki czyli kartki i bryła brudu :gwizd:

Potwierdziłem już jak to jest.
Można sprzedawać tak jak mówisz produkty specjalne, czyli np. setowe, kartki, brud itp. Nie można sprzedawać zwykłych produktów.
BTW - kartki numer 3 nie można sprzedać :p

Pewnie z czasem jakaś lista powstanie stworzona przez graczy co można z produktów sprzedać.
 

DeletedUser995

Gość
Gość
Pewnie dlatego że na zwykłych produktach można najwięcej zarobić no i ułatwić komuś zakończenie questów bez reskillu postaci często za kolosalną kaskę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Butki konowała zmienią swój imidź jeszcze :) W końcu nie będą się myliły z lakierkami gentleman'a :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ciekawe jak w końcu będzie handel wyglądał. było tyle zmian na becie, że trudno powiedzieć.
ciekawe po co wprowadzają nowy świat. kolejna Arizona z wybranymi zmianami. pojedynki będą ciekawe. trzeba będzie gościa szukać po mapce jak pójdzie do nowej pracy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Szykuje się rewolucja w pojedynkach, a raptem o tym jest mała wzmianka... Coś czuje, że w pojedynkach najważniejszą umiejętnością będzie jazda konna...
 

DeletedUser

Gość
Gość
jesli chcecie wiedziec co konkretnie mozna kupic/sprzedac wejdzcie sobie na niemieckie TW.

w jednym z miast widzialem:

kartka cz1 i 2 (3 nie bylo)
laska
pierscionki
proca huckleberrego

czyli wychodzi z tego, ze produkty, tylko setowe + to co da sie znalesc w pracach nie jako produkt, a jako znalezisko (chyba wiecie o co chodzi) i swiecidelka tez sa
 

DeletedUser

Gość
Gość
Można sprzedawać :

Świecące bronie,
Zwykłe bronie,
Fortówki,
Ubrania,
Buty,
Kapelusze,
Naszyjniki,
Zwierzęta,

Produkty (tylko niektóre) :
- Przedmioty setowe :
-Pierścionek, Tequila, Eliksir, Widły, Śpiewnik, Rakieta (nie jestem pewien, ale raczej tak), Laska, Parasol Kudrama, Nocnik.
- Przedmioty zadań (tylko niektóre):
- Kawałek kartki (część 1. i 2.), Dziwna gruda ziemi.
O innych mi nic nie wiadomo. To się wszystko zobaczy, jak będzie na polskim Wescie ;]
Jeżeli pomogłem to się cieszę ;]
 

KozaK69

Elitarny Tester
Przed chwilą zaryzykowałem i sprawdziłem że rakiety nie można sprzedać.
Naszyjnika Miłości też nie, więc podejrzewam, że handel całym setem świątecznym jest zabroniony.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wszystko mi odpowiada oprócz jednego. Tego zafajdanego biegania po całej mapce. Koniec z tym, że leci się całą listę razem z bandą. I szkoda, ze nie ma spodni, ale paski to juz przegiecie.
 

DeletedUser20997

Gość
Gość
Butki konowała zmienią swój imidź jeszcze :) W końcu nie będą się myliły z lakierkami gentleman'a :)

możesz dać obrazek tych nowych bucików??

PS: Onufry, a będzie to udoskonalenie, że na ikonie hotelu pojawią się gwiazdeczki??
 

DeletedUser22632

Gość
Gość
nowicjusz

to na pewno nie nowicjusz bo na walki fortowe można: dopiero od 14 poziomu krzyż to pewno trup:I:
 
Status
Zamknięty.
Do góry