Święty Mikołaj :)

  • Rozpoczynający wątek Lagnar
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
smakołyk to raczej nie bedzie bo za 24 dni cierpliwosci tylko krakersa ci nie dadza...poza tym bylo cos tez o paczkach

jak dla mnie na wielkanoc team cos wymysli...w tym roku tez myslalem ze nic takiego nie bedzie wiec wierze w team;) postaraja sie;)
 

DeletedUser20560

Gość
Gość
Jeżeli Mikołaj ma komplet ,to oznacza ze ktos podał prawidłową odp?


ps .
Jak ktoś zna odp. na event kieruje je do ???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
kilku ktosiów...bo to nie jedna osoba na św tylko kilka chyba;)
 

DeletedUser20997

Gość
Gość
jutro się wszystkiego dowiemy ;)

szkoda że dla tych co źle zrobili nie będzie nawet prezentów pocieszenia ;/

W kalendarzu 6 grudnia myślałem że będzie coś lepszego niz krakers , liczyłem na renifera ;)

Ciekawe co 24 będzie ;p może sanie dadzą ;)

A jutro zobaczymy co Mikołaj da wygranym ;)
Może narty xD

W Polsce 6.12 obchodzone jest święto św. Mikołaja, jako świętego w Kościele. Święty Mikołaj nie ma nic wspólnego z Santa Clausem! Dla niewidzących: św. Mikołaj w angielskim to St. Nicholas, a nie Santa Claus! Owy Claus jest jedynie próbą zeświecczenia świąt Bożego Narodzenia! Głupio wyszło, ale Ameryka chciała być tak nowoczesna, że zeświedczyła święta Bożego narodzenie i teraz nie majć nic wspólnego z Bogiem! Nie wiem jak u was, ale mi pod choinkę prezenty kładło dzieciątko Jezus, a nie jakiś gość w czerwonym płaszczu. Oczywiście Amerykańskim dzieciom z uwagi na religię nie mógł przynosić prezenty św. Mikołaj, gdyż protestantyzm świętych nie uznaje, tak więc wynaleziono gościa z brodą w czerwonym płaszczu, który mieszka na biegunie, ma rodzinę elfów i Bóg wie co jeszcze! A teraz przeszło to na Polskę i za kilkanaście lat święta Bożego Narodzenia staną się świętami Bożego Narodzenia tylko z nazwy :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tam gdzie mikołaj teraz ma komplet :

świat 1
świat 5
świat 6
świat 7
świat 8
świat 10
świat 11
świat 12
Arizona (świat 13)
Blackfoot (świat14)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Nie wiem jak u was, ale mi pod choinkę prezenty kładło dzieciątko Jezus, a nie jakiś gość w czerwonym płaszczu.

Eee... mi też żaden gość w czerwonym płaszczu pod choinkę nic nie przynosił, dlatego że 6 grudnia nie miałem (nie mam) jeszcze choinki.
Pod choinkę dostawałem prezenty od Aniołka i tak jest u mnie w rodzinie do tej pory. 6 grudnia przychodzi Mikołaj a 24 grudnia Aniołek pod choinkę coś daje.
 

DeletedUser19794

Gość
Gość
jeszcze na Ś2, Ś3, Ś4 i Ś9 mają czas do 23:59 do odgadnięcia zagadki. Raczej nie będzie na wszystkich światach kompletu ::)):
 

DeletedUser19733

Gość
Gość
jeszcze na Ś2, Ś3, Ś4 i Ś9 mają czas do 23:59 do odgadnięcia zagadki. Raczej nie będzie na wszystkich światach kompletu ::)):

Mi się wydaje że chodziło jedynie o list do mikołaja i modlitwę. Tak jak to ktoś dał ten tekst o mikołaju - jak się do niego pomodli to daje prezenty.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi się wydaje że chodziło jedynie o list do mikołaja i modlitwę. Tak jak to ktoś dał ten tekst o mikołaju - jak się do niego pomodli to daje prezenty.

O modlitwę nie ;p Onufry w jakimś tam temacie napisał, że o modlitwę nie :)
 

DeletedUser19794

Gość
Gość
Mój przedmówca mówi prawdę, pisał, pisał. :) Ale ja i tak się o niego pomodliłem i mu to napisałem :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja też się pomodliłem i mu to napisałem. Nigdy nie wiadomo, czy Onufry mówi prawdę :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak to nie mówi prawdy to admin jest on nam wykluczył parę rzeczy a ty mówisz że kłamie jak by nie on to byś mikołaja dalej po mapie szukałpif paf
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
Wiadomo, wiadomo, trzeba wierzyć adminom na słowo, bo jak nie to z kaprysy zbanują nas ::DD:. Mówione też było, że nie ma to nic wspólnego z pracami, więc nie trzeba było się modlić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry