Kalendarz Adwentowy

Status
Zamknięty.

DeletedUser22710

Gość
Gość
to jest opis na zadanie kapelusz bałwana a nie czapka mikołaja
 

DeletedUser

Gość
Gość
pupa... :( a ja tak sie nameczyłem zeby dostac ten kapelusz :( ale to nic chociaz mam czapke mikolaja i smakolyki :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi sie nie pojawiło zadanie u szeryfa z kapeluszem bałwana, podobnie zresztą jak u większości moich znajomych.. jakiś błąd ?

To zadanie jest dopiero po świętach. Od 27.12

Do skamona: To co napisałeś niżej i kilka postów wyżej już wiemy. Nie potrzebnie spamujesz. Jak będziesz niegrzeczny to mikołaj nie przyjdzie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Z ekskluzywnego prezentu rozpakowanego dziś wypadlo to samo co naprzykład tydzień temu czyli tylko smakołyki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A już się wystraszyłem,że z czapki nici,jednym słowem;Barsolar ma znów racje :D
 

DeletedUser19472

Gość
Gość
Moze z tym kalendarzem nic nie stracone
Może będzie jakaś nagroda za to bo przecież pisze na nim
merry christmas AND HAPPY NEW YEAR
Czyli wesołych śwąt i szczęsliwego nowego roku
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chciałam prezent przed chwilą sprzedać i mi pisze że nie można, a wczoraj było mozna, ciekawe czy smakołyki można sprzedawać o_O
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale jest za to zadanie u Marii, żeby pokonać fałszywego Św. Mikołaja :
nagrodą jest Bożonarodzeniowa czapeczka
 

DeletedUser

Gość
Gość
A jeśli kiedy indziej się otworzy prezent to znowu smakołyki wylecą? Ja zacząłem grę 16 grudnia i tyle mi przeleciało smakołyków i prezentów...
 

DeletedUser7000

Gość
Gość
To jest jakiś kiepski żart. o_O Za grzeczne otworzenie 24 okienek w terminie dostaję paczkę ze słodyczami... Które przestały mieć dla mnie znaczenie tak przy 10 okienku. :huh: To ja się pytam: GDZIE TE SANIE?!
 

DeletedUser

Gość
Gość
To zadanie jest dopiero po świętach. Od 27.12

Do skamona: To co napisałeś niżej i kilka postów wyżej już wiemy. Nie potrzebnie spamujesz. Jak będziesz niegrzeczny to mikołaj nie przyjdzie.

hehehe :D i barsolar nie mial racji w koncu :) tracisz na reputacji.
 

DeletedUser10152

Gość
Gość
Hmmm mnie zastanawia kiedy będzie quest na sanie czy coś, bo po świętach to raczej sensu nie będzie miało :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pokonałem tego Mikołaja, jak zwykle przerobiona postać. Gdzie, do Fućki jasnej są te sanie? Jak pootwierałem dwa prezenty, to najpierw wszystko w plecaku mi znikło oprócz Czapki Bożonarodzeniowej, a przy drugim nic się nie zmieniło. Oczywiście dodało mi słodyczy, ale nie było tego okienka, w którym były te słodycze. Jakiś błąd.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ludzie, nie wiem kto wam powiedział że z kalendarza będą sanie, albo w święta się pojawi quest na sanie.
Zima dopiero się zaczeła i potrwa jeszcze dobre kilkadziesiąt dni więc mają czas żeby jakiegoś questa dać. Cierpliwości
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wykonałem ostatnie zadanie z Bożym Narodzeniem i kapelusz bałwana(tak bardzo żałowałem, że nie mogłem go zdobyć 2 lata temu). Plus jeszcze jakiś kapelusz Bożonarodzeniowy "Ho Ho Ho". Tylko nie wiem co z tym prezentem, bo jak go otworzyłem to mój cały PLECAK zniknął. Odświeżyłem i patrzyłem za itemem typu sanie. Nic nie mogłem dostrzec. Czyli to było coś ze słodyczy? Bo wcześniej ich nie liczyłem i nie wiem...

PS
Do setu świątecznego brakuje tylko "odzieży" i "jazdy konnej"(najprawdopodobniej SANIE). Ciekawe na jakie święto będzie ciuszek?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Wykonałem ostatnie zadanie z Bożym Narodzeniem i kapelusz bałwana(tak bardzo żałowałem, że nie mogłem go zdobyć 2 lata temu). Plus jeszcze jakiś kapelusz Bożonarodzeniowy "Ho Ho Ho". Tylko nie wiem co z tym prezentem, bo jak go otworzyłem to mój cały PLECAK zniknął. Odświeżyłem i patrzyłem za itemem typu sanie. Nic nie mogłem dostrzec. Czyli to było coś ze słodyczy? Bo wcześniej ich nie liczyłem i nie wiem...


Mi się tak samo stało. Dostałeś słodycze. Też mam kapelutek bałwana :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry