Sytuacja na 11 świecie

  • Rozpoczynający wątek Rycerz Kuba
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16941

Gość
Gość
Szczęśliwa rodzina NN i V wygrała. :I:
Czy jakaś koalicja zamierza jeszcze atakować duże forty? Czy ostatnio padł im jakiś średni?
Aha i najważniejsze, czy prowadzą jakiś nabór? Dobrze zapisać się do zwycięzców.

Co do szczęśliwej rodziny NN [albo raczej : Z jak Zbóje ] i V ;
Powiedziałabym tak : żyjemy sobie dobrze w konkubinacie.
Niektórzy chcieliby ten związek zalegalizować, ale np. ja widzę więcej minusów niż plusów w takim pomyśle. [taaaaaa, Cauchy, nie bij mnie za mocno :)]

A s 11 wcale jeszcze nie umarł. Wczoraj NIE UDAŁO nam się obronić fortu, co jest dowodem na to, że bitwy mogą być jeszcze ciekawe, zacięte, że nie mamy absolutnej dominacji.

I niech tak zostanie! :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
widziałam tą walkę :) tak tak zaraz będzie że nie chodzi na forty ale ogląda i że mi tego brakuje i szkoda...ano :) walka wyglądała z punktu obserwującego interesująco oby więcej takich gdzie wynik potrafi zaskoczyć :)
 

DeletedUser27057

Gość
Gość
też Kasiu widziałem tą walkę i myślę że gdyby parę osób więcej online w V i NN bitwa skończyła by się zupełnie inaczej :D dc i i mają problem z uzbieraniem kompletu na średniaka nawet hahaha :p więc to był po prostu przypadek :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
no to akurat ja wiem że przypadek...znaczy nie wiem zdaje mi się że to wiem :p ale walkę sie oglądało milusio :p

a poruszając inną kwestię to Ty wiesz co sie przypadkiem robi też :p
 

DeletedUser27057

Gość
Gość
wiem Kasiu że przypadkiem to się dzieci robi :D i większość tych PRZYPADKOWYCH dzieci można teraz w dc spotkać :D :D :D a na bitwę tak milusio się nie patrzyło ;( słaba była :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
wiem Kasiu że przypadkiem to się dzieci robi :D i większość tych PRZYPADKOWYCH dzieci można teraz w dc spotkać :D :D :D a na bitwę tak milusio się nie patrzyło ;( słaba była :D

Nowy troll na forum:I:. Czy tylko wazeliniarz panujących?
 

DeletedUser27057

Gość
Gość
żaden wazeliniarz panujących :p tylko osoba która nie lubi dc :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
no owszem Jimboo nie pała przyjaźnią do DC...on nie pała przyjaźnią chyba do nikogo na tym świecie jeśli chodzi o sojusze :D może kilka pojedynczych osób lubi :p i są to chyba osoby z róznych koalicji, panującej, DC itp. itd.charakteryzujące się róznymi cechami osobowości :D także o wazelnie to nie ma mowy w tym przypadku, a co do bitwy Tobie tam się mogła jimbuś nie podobać mnie się ją miło oglądało może dlatego że dawno żadnej nie widziałam nawet jako obserwator :D


uzupełnienie...oglądałam sobie bitwę i byłam nawet na pewnym czacie dziś posłuchać :) łezka się w oku zakęciła...oj coś chyba czuje będzie come back :) tylko skąd ja czas wieczorem wynajdę żeby czasem posiedzieć przed bitwą...<myśli>

Crisu miło było Cię znowu słyszeć :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27057

Gość
Gość
oooooooo Kasia wielki powrót na forty się szykuje ? ale nie opuścisz mnie ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
póki co Jimbuś to na razie mi się takie coś w głowie roi, zobaczymy co z tego wyjdzie bo jak wiemy u mnie wieczorami z czasem krucho,a bitwy są kiedy wieczorami bo wtedy ogól ma czas:) poza tym nawet jakby co to zostaje w kredkach najwyżej trza będzie dołączyć miasto do jakiegoś sojusza :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zima przewidujesz przyszłość?? We wróżkę się widzę bawisz ;) może mi 6 w totka przepowiesz gotówka zawsze mi się przyda :D
 

DeletedUser27057

Gość
Gość
Kasiu ale mogła byś być odrobinę milsza :p najlepsze nr na totka to 1,2,3,4,5,6 :p na 100% wygrasz :p

a tak po za tym do dc się nie wybieram i nie mam nawet takiego zamiaru ::DD:
 

DeletedUser

Gość
Gość
przecież jestem miła jak zawsze :) nie wiem gdzie Ty tam widzisz coś niemiłego :D co do DC Jimbuś Ty nie musisz nikt Ciebie nie zmusza, mnie zresztą też nie, :mel:
 

DeletedUser24766

Gość
Gość
WZ < ----- > DC :eek:j:
co to za SYtUacja? :gwizd:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23283

Gość
Gość
W momencie jak pisałem posta jeszcze było;) Ale cris szczerze to nikt się nie zdziwił. Minęło kolejne 3 miesiące no i cóż reorganizacja. To już chyba 5 cykl:) A teraz Jimboo już nie musi się bać skoro nazwa inna to napewno chętnie do was dołączy.
 

DeletedUser27057

Gość
Gość
o_O no Nab już nas przyzwyczaiło do reorganizacji :D za 3 miechy pewnie znowu nazwę zmienia xD ::DD:

Ja się nigdy nie bałem pif paf do wz też nie mam zamiaru dołączać :)

A ty Zima dlaczego bez miasta ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23283

Gość
Gość
A tak pojawiam się i znikam, pora poszukać w końcu klucza bo go jeszcze nie znalazłem na tym świecie. A że czasu mało to mam okazję tylko w weekendy się w jakimś mieście pojawiam. Może w ten wpadnę do was na herbatkę?
 
Status
Zamknięty.
Do góry