obligacje za staż - 5 urodziny

Status
Zamknięty.

DeletedUser16467

Gość
Gość
Ooo właśnie dokładnie tak.
Nie liczy się aktywność gracza, nie liczy się ilość wydanych przez niego bryłek (jak będziemy dawać obli za bryłki wydane to myślę że na 100% dostaniesz najwięcej :p)

Równie dobrze ktoś mógł nie grać przez 4 lata, wszedł 3 dni temu i wbił 20 lvl i dostanie więcej niż Ty, bo miał konto od dawna, tylko bez postaci bo mu się w 2009 skasowały za nieaktywność i 3 dni temu mu się zachciało zagrać ponownie w TW.



1000

To super zostają potraktowani aktywni gracze :D

Z drugiej strony jak wytłumaczycie że gracz który zrobił nową postać nowy nick itd na świecie w tym roku dostał 1k obligacji ??
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
Nic nam się nie skopało, podajesz daty rejestracji na świecie a one nie są brane pod uwagę. Przeczytaj uważnie przykłady które podałem.

To proszę mi tylko wytłumaczyć na chłopski rozum i daję spokój. konto zarejestrowałem w 2009 roku, dostałem 2x 250 obli. Inny gracz zarejestrował ( stworzył świeże nowe konto) w 2013 roku i dostał tyle samo co ja. Głupi chyba jestem, ale coś nie pasuje.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
1000, nick i ID się nie zmienia więc i data założenia konta jako konta.

Jeżeli ktoś liczył, że sobie weźmie stare 5 letnie konto na którym od dawna nie grał, pozakłada dzisiaj na wszystkich światach postacie lvl 1 i na każdym świecie dostanie 1000 obligacji, potem kupi skrzynie, sprzeda itemy i przewali kasę na konto główne na innym świecie, to oczywiście się przeliczył. To są nagrody za wspólną długoletnią grę. Postacie poniżej 20 lvl nie dostały obligacji.


To napisał Onufry więc kto am racje ty czy On :D
 

DeletedUser14762

Gość
Gość
mówisz onufry że sie nie dostaje poniżej 20lvl to dlaczego kolega z miasta dostał na s11 tyle samo obligacji na 4 lvlu co na innym świecie :D?
 
Jeżeli ktoś liczył, że sobie weźmie stare 5 letnie konto na którym od dawna nie grał, pozakłada dzisiaj na wszystkich światach postacie lvl 1 i na każdym świecie dostanie 1000 obligacji, potem kupi skrzynie, sprzeda itemy i przewali kasę na konto główne na innym świecie, to oczywiście się przeliczył. To są nagrody za wspólną długoletnią grę. Postacie poniżej 20 lvl nie dostały obligacji.


To napisał Onufry więc kto am racje ty czy On :D

Myślę, że to się tyczy sytuacji, gdzie ktoś pousuwał wszystkie postaci ze starego konta i grał sobie na nowym nicku, teraz sobie przypomniał o starym koncie i pozakładał na wszystkich światach postaci z 1lvl - nie dostanie obli, musiałby mieć 20 lvl.
 

DeletedUser12173

Gość
Gość
Heh , a ja dostałem 1000 obligacji ;p Czyli jednak staż się na coś przydał ;p
 

DeletedUser182

Gość
Gość
I jeszcze malutko prośbą, bo może dzięki temu będę w stanie zrozumieć to co się dzieje.

Czy może ktoś zdefiniować owe osławione KONTO GŁÓWNE? Czy dobrze rozumiem, że jest to konto pod którym zarejestrowałem się do gry po raz pierwszy? Zgadza się?

Gra składa się z konta głównego i poniekąd kont postaci na każdym świecie.
Konto główne powstaje w momencie pierwszego założenia konta do gry, czyli w momencie kiedy sobie wybierzesz login, hasło i podasz e-mail.
Nie musisz nawet wybierać na jakim chcesz grać świecie, będziesz wtedy miał puste konto główne bez postaci. Założyłeś już więc konto główne, pora kliknąć na jakim chcesz grać świecie. Klikasz powiedzmy s1. Tworzy Ci się konto postaci na s1. Za rok klikasz sobie na Huron, tworzy Ci się konto postaci na Huronie, ale konto główne masz datowane na dziś, bo dziś pierwszy raz "zapisałeś się do gry". Nie ma znaczenia na jakim świecie utworzysz, skasujesz postać, migrujesz. Te daty nie będą miały żadnego znaczenia. Liczyć się będzie jedna jedyna data, czyli dzisiejsza bo dzisiaj po raz pierwszy założyłeś konto w grze (nawet jeżeli nie wybrałeś dziś żadnego świata, tylko wybierzesz go dopiero za dwa lata).

Myślę, że to się tyczy sytuacji, gdzie ktoś pousuwał wszystkie postaci ze starego konta i grał sobie na nowym nicku, teraz sobie przypomniał o starym koncie i pozakładał na wszystkich światach postaci z 1lvl - nie dostanie obli, musiałby mieć 20 lvl.

Dokładnie tak.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Myślę, że to się tyczy sytuacji, gdzie ktoś pousuwał wszystkie postaci ze starego konta i grał sobie na nowym nicku, teraz sobie przypomniał o starym koncie i pozakładał na wszystkich światach postaci z 1lvl - nie dostanie obli, musiałby mieć 20 lvl.

To teraz to w ogóle chora sytuacja :D

To ja też zaraz założe stare konto któe pwostało w czasei rozpoczęcia TW i wbije 20 lvl :D Dostane po 1000 obligacji na światach ??
 

DeletedUser28692

Gość
Gość
Gra składa się z konta głównego i poniekąd kont postaci na każdym świecie.
Konto główne powstaje w momencie pierwszego założenia konta do gry, czyli w momencie kiedy sobie wybierzesz login, hasło i podasz e-mail.
Nie musisz nawet wybierać na jakim chcesz grać świecie, będziesz wtedy miał puste konto główne bez postaci. Założyłeś już więc konto główne, pora kliknąć na jakim chcesz grać świecie. Klikasz powiedzmy s1. Tworzy Ci się konto postaci na s1. Za rok klikasz sobie na Huron, tworzy Ci się konto postaci na Huronie, ale konto główne masz datowane na dziś, bo dziś pierwszy raz "zapisałeś się do gry". Nie ma znaczenia na jakim świecie utworzysz, skasujesz postać, migrujesz. Te daty nie będą miały żadnego znaczenia. Liczyć się będzie jedna jedyna data, czyli dzisiejsza bo dzisiaj po raz pierwszy założyłeś konto w grze (nawet jeżeli nie wybrałeś dziś żadnego świata, tylko wybierzesz go dopiero za dwa lata).

Dzięki za definicję. W takim razie coś jest z tym skryptem jednak nie tak. Mam pewność że kilka osób które założyły konta główne później ode mnie dostały tyle samo lub więcej obligacji. Jak zrozumiałem nie istnieje możliwość, że ktoś założył konto wcześniej i przez przypadek użył tego samego nicku, bo e-mail musi się zgadzać i hasło też. W takim przypadku jest to po prostu błąd w grze.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
To super zostają potraktowani aktywni gracze :D

Z drugiej strony jak wytłumaczycie że gracz który zrobił nową postać nowy nick itd na świecie w tym roku dostał 1k obligacji ??

A spytaj się tego gracza, kiedy było zakładane jego konto (nie postać na świecie). W tym roku zrobił postać na świecie, OK, ale może miał postać od 2008 na s1 a może w ogóle zalogował się raz w 2008 na s1 i dopiero rok temu zaczął grać na innym świecie a może w ogóle w 2008 roku założył konto a nie wybrał żadnego świata gry, zgasił przeglądarkę i przypomniał sobie o swoim koncie i The West w zeszłym roku dopiero.
Możliwości jest wiele.


Mam pewność że kilka osób które założyły konta główne później ode mnie dostały tyle samo lub więcej obligacji.

Tyle samo, całkiem możliwe, więcej nie.
Przedziały są roczne, więc jak ktoś założył konto 30 maja 2009 a inny 1 kwietnia 2010 to dostaną tyle samo, mimo że jest prawie rok różnicy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
zestaw

BOLKA i LOLKA co jeszcze można zaproponować na wielka noc za kasę pojedynki to tylko gra dla dzieci których jest dużo- dziś obligacje -dam ci panie Onufry więcej jak dostałem i ten śmieszny zestaw.Zepsuć można wszystko to stało się z tą grą....
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
A spytaj się tego gracza, kiedy było zakładane jego konto (nie postać na świecie). W tym roku zrobił postać na świecie, OK, ale może miał postać od 2008 na s1 a może w ogóle zalogował się raz w 2008 na s1 i dopiero rok temu zaczął grać na innym świecie a może w ogóle w 2008 roku założył konto a nie wybrał żadnego świata gry, zgasił przeglądarkę i przypomniał sobie o swoim koncie i The West w zeszłym roku dopiero.
Możliwości jest wiele.

To super :D

Nagle każdy sobie przypomni o starych kontach zrobi postacie wbije ten 20 lvl i ma więcej obligacji niz osoba grająca pzrez 4 lata bez przerwy na danym świecie :D

Buhaha kpina kolejna w wykonaniu INNO czy tam was.


Jeżeli ktoś liczył, że sobie weźmie stare 5 letnie konto na którym od dawna nie grał, pozakłada dzisiaj na wszystkich światach postacie lvl 1 i na każdym świecie dostanie 1000 obligacji, potem kupi skrzynie, sprzeda itemy i przewali kasę na konto główne na innym świecie, to oczywiście się przeliczył. To są nagrody za wspólną długoletnią grę. Postacie poniżej 20 lvl nie dostały obligacji.

twoje słowa :D Czyli ktoś się mija z prawdą :D

To są nagrody za wspólną długoletnią grę

ta ta a świstak siedzi i zawija je w sreberka
 
- Kolejność zakładania kont przez graczy wpływa na numer iD konta (widoczny po najechaniu na nick w rankingu).
- wg moich obserwacji id < 600 000 dostały 1000 obligacji - taki numer oznacza założenie konta najpóźniej w kwietniu 2009
- gracze, którzy założyli konta przy okazji powstania s10 nie dostaną 1000, za to gracze którzy użyli starszych kont do zalogowania się na s10 i kolejnych światach, mają szansę na 1000 obli, jeśli spełniają warunek id < 600 000

Onufry, poprawnie szacuję granicę?

edit: Doczytałem o rocznych przedziałach. Czyli od 1 maja 2009 już tylko 500 up.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser18715

Gość
Gość
A spytaj się tego gracza, kiedy było zakładane jego konto (nie postać na świecie). W tym roku zrobił postać na świecie, OK, ale może miał postać od 2008 na s1 a może w ogóle zalogował się raz w 2008 na s1 i dopiero rok temu zaczął grać na innym świecie a może w ogóle w 2008 roku założył konto a nie wybrał żadnego świata gry, zgasił przeglądarkę i przypomniał sobie o swoim koncie i The West w zeszłym roku dopiero.
Możliwości jest wiele.




Tyle samo, całkiem możliwe, więcej nie.
Przedziały są roczne, więc jak ktoś założył konto 30 maja 2009 a inny 1 kwietnia 2010 to dostaną tyle samo, mimo że jest prawie rok różnicy.

przecież napisałem, że założył świeże konto, czyli podawał adres email login i hasło tak jak to jest przy rejestracji. Chyba, że wlicza się to, że wcześniej miał bana permamentnego i go skasowało?? teraz ma inne konto . Jeśli się wlicza to może się zgadzać...
 

DeletedUser28692

Gość
Gość
Tyle samo, całkiem możliwe, więcej nie.
Przedziały są roczne, więc jak ktoś założył konto 30 maja 2009 a inny 1 kwietnia 2010 to dostaną tyle samo, mimo że jest prawie rok różnicy.

Osoba o której głównie myślę dostała 4 razy więcej obligacji niż ja :)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
To super :D

Nagle każdy sobie przypomni o starych kontach zrobi postacie wbije ten 20 lvl i ma więcej obligacji niz osoba grająca pzrez 4 lata bez przerwy na danym świecie :D

Buhaha kpina kolejna w wykonaniu INNO czy tam was.

Już sobie nie zrobi, bo obligacje już zostały rozdane.

twoje słowa :D Czyli ktoś się mija z prawdą :D

Jeżeli ktoś sobie założył konto 2 dni temu i wbił 20 lvl to przecież nie mógł wiedzieć, że będzie taki limit, natomiast wszyscy kombinatorzy, którzy w nocy pozakładali sobie postacie lvl 1 na starych kontach odeszli z kwitkiem (a takich było sporo)
Teraz rozumiesz?

Ja wiem, że musisz narzekać nawet na darmowe obligacje bo byś nie był starym dobrym Muminem :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry