List do Innogames.

Status
Zamknięty.

DeletedUser6549

Gość
Gość
Spróbujmy jednak wrócić do tematyki listu. Wojcieszy ma pomysły by ten list przeszedł do rąk ludzi "wyżej" może mu się to uda więc skupmy się na tych postulatach. Spróbować zawsze można, a jak widzicie nasza wymiana zdań z TWT nie zawsze kończy się tak jak byśmy chcieli. Są jednak inne sposoby by przekazać IG informacje.
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Zamiast dyskutować weźmy się do konkretnej roboty. Fajnie by było wysłać ten list do końca miesiąca. Jak coś mam pomóc zrobić to piszcie śmiało:
-pw na forum
-s1 staszek1984
-arizona KyNiuXD
-huron KyNiuXD
-w tym temacie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6549

Gość
Gość
A czemu nie tutaj? W temacie specjalnie do tego stworzonym.
 

DeletedUser18469

Gość
Gość
Ja mam dwa postulaty:

-Włączenie migracji na Dakocie
-Wprowadzenie ograniczenia poziomu pojedynków do 450, tak jak było zapowiadane.
plusy: zwiększona liczba przeciwników dla graczy z topki; ograniczenie poziomu umożliwi prowadzenie konkursów pojedynkowych

Pracę administracji oceniam pozytywnie. W szczególności na pochwałę zasługują arne (jeśli przekręciłem nick to przepraszam :p ) i Jimmy Kane.
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Ja mam dwa postulaty:

-Włączenie migracji na Dakocie
-Wprowadzenie ograniczenia poziomu pojedynków do 450, tak jak było zapowiadane.
plusy: zwiększona liczba przeciwników dla graczy z topki; ograniczenie poziomu umożliwi prowadzenie konkursów pojedynkowych

Pracę administracji oceniam pozytywnie. W szczególności na pochwałę zasługują arne (jeśli przekręciłem nick to przepraszam :p ) i Jimmy Kane.

Nie tylko dakota cierpi. A ja bardzo sobie chwalę prace makaroniarza.
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
niech włączą migracje na wszystkich światach
dlaczego mamy być zakładnikami na światach ?

gra ma być zabawą ..a tu sie trzeba dusić w towarzystwie z którym nie chce sie grać .

co to za zabawa ?

aa i wspomnijcie niemcom że w polsce średnia zarobków to kieszonkowe ich dzieci i jakby coś to cena bryłek jest wygórowana
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29065

Gość
Gość
Dziękuje za propozycje... Ale co do zabronienie wymian między światami to hmm... według mnie to nic nie zrobią, i też nie ma sensu się o to pytać (mi osobiście to nie przeszkadza, że sobie $ wymieniam). Ale jeśli podasz jakiś sensowny powód, i inni go potwierdzą to zobaczymy ;)

Odniesienie do mojego ś.p postu (o dziwo na temat).

A teraz co z tym listem? Macie dane kontaktowe? Jak nie to zapraszam na priv.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Proszę... Teraz pałeczka przechodzi w wasze dłonie, ponieważ trzeba wyłapać ewentualne błędy, i zaproponować poprawki. Na początku było tle chętnych do pisania listu... A teraz gdy nie było mnie przez dłuższy czas to temat staną w miejscu :/

Polska XX.XX.2015​
Pracownicy InnoGames!​
List jest pisany przez Polską społeczność graczy The-West. zawiera on parę propozycji, które mogą ożywić rozgrywkę, a także przyciągnąć większe grono graczy.
Zacznijmy od reklamy Państwa, ale też naszej gry. W grze jest prawdziwy potencjał, ponieważ nie ma innej gry przeglądarkowej o podobnej tematyce i formie. Obecnie The-West nie jest reklamowany nigdzie, przez co nie ma nowych graczy. Rozumiemy, że gra nie należy do najmłodszych, lecz jeszcze nie upadła, więc warto zachęcać do niej graczy. Gry nowsze takie jak ,,Elvenar” reklamowane są z rozmachem. Proponujemy by przynajmniej w połowie jak wcześniej wymieniona gra, był reklamowany The-West. Co do formy tych reklam, to tak jak jest z innymi projektami Państwa firmy: informacja/banery w grach od InnoGames oraz informacja na serwisach z grami.

Niestety z powodu braku nowych graczy oraz odchodzeniem tych starszych, serwery/światy gry obumierają. Na świecie w którym jest niska ilość graczy, w dodatku wielu jest mało aktywnych, gra nie jest tak przyjemna i ekscytująca jak kiedyś. Otwieranie nowych światów nic nie daje ponieważ nie ma nowych graczy, a starzy porzucają swe dotychczasowe serwery z myślą, że na nowym będzie lepiej (i często się mylą) lub są pod wymianę $.
Dlatego powinna zostać włączona migracja na światach z małą ilością graczy (Cheyenne, Dakota, Blackfoot/Arizona). Dobrym sposobem, aby gracze mogli zdecydować o migracji byłoby wprowadzenie ankiety, w której sami opowiedzieliby się czy chcą migrować czy też nie. Dzięki temu gracze będą mogli przyjść na liczniejszy świat, i tam z przyjemnością zakupić bryłki by rywalizować z liczniejszą grupą.

Kolejną sprawą która dotyczy gry są pojedynki. Pojedynki są od początku The-West'a, a niestety źle się z nimi dzieje. Kiedyś by wygrać pojedynek trzeba było przebierać w ekwipunku, rozsądnie rozdawać umiejętności i często zmieniać cele. Dzisiaj niestety wygląda to przeważnie tak, że kupujemy najlepszy set i wybieramy jeden trzech sposobów rozdania umiejętności i bijemy wszystkich jak leci. Rozumiemy, że gra powinna być prosta lecz też przyjemna, a po pewnym czasie nie ma już przyjemności w robieniu czegoś ciągle tak samo.
W mapie drogowej 2015 informowali nas Państwo o zmianach w pojedynkach. Ten plan ma w sobie wiele aspektów, lecz My pragniemy by u nas wprowadzony był tylko jeden z nich, czyli zmniejszenia poziomu pojedynków do 450.

Wraz z aktualizacją 1.20 zostały do gry wprowadzone forty. To był milowy krok dla The-West’a, lecz został chyba zapomniany przez InnoGames. Bitwy przez 6 lat na tej samej mapie robią się już nudne. Dlatego prosimy Państwa o wprowadzenie nowych map do fortów. Na samym Polskim forum gry jest mnóstwo propozycji map, więc jest w czym wybierać.
Wraz z wprowadzeniem aktualizacji która wniosła do gry ulepszanie przedmiotów, ucierpiały forty. Precyzyjny jednostrzałowiec na 5 poziomie zadaje 300-600 obrażeń. W rękach zawadiaki ta broń jest naprawdę niebezpieczna . Dlatego jeśli InnoGames wprowadziło możliwość zdobycia takiej broni to powinno wprowadzić możliwość skutecznej obrony przed tą ,,maszyną zagłady” w postaci dodatkowej absorpcji.
W dzisiejszych czasach coraz trudniej jest obronić fort przed atakującymi nad tym też Państwo powinno się zastanowić

W 24.12.2012 wprowadzono do gry pierwszą loterię (Bożonarodzeniową), to był świetny ruch, który ciekawił graczy, oraz przynosił zyski dla InnoGames. Niestety firma nie zna umiaru więc dzisiaj prawie co miesiąc mamy kolejne loterie w których możemy wygrać coraz to nowsze sety. Na dzień dzisiejszy jest masa zestawów ubrań, a gracze nie potrafią się wśród nich odnaleźć. Wiedzą, że firma musi zarabiać, ale nie trzeba tworzyć z każdą loterią nowych setów. W przyszłych loteriach proponujemy dać przedmioty z tamtego roku. Dzięki temu nowi gracze będą mogli zdobyć ten set, a starsi ulepszyć poprzedni oraz firma będzie miała zyski.
Dziękujemy za uwagę. Mamy nadzieje, że propozycje nie pójdą do kosza, a twórcy gry zaczną coś wreszcie zmieniać na dobre, i to szybko, bo co do prędkości prac to mamy zastrzeżenia.
Pozdrawiamy
Polska społeczność gry The-West​
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser6549

Gość
Gość
"List jest pisany przez Polską społeczność graczy The-West, w celu przypomnienia Państwu czym powinna kierować się gra oraz przedstawieniem Wam propozycji co do niej." Ten zwrot "W celu przypomnienia Państwu" nie powinien się w tym liście znaleźć. Przez ten zwrot mogą przestać czytać. To tak jakbyśmy my podawali im warunki i oni muszą je spełnić. A tak nie jest. Ten list jest apelem do IG.
Zbyt dużo wykrzykników. Powoduje to tryb rozkazujący, wręcz nie prośba, nie wskazówka, a rozkaz.
Tyle zauważyłem. Z błędów językowych itd. parę rzeczy by się znalazło, jednak tym nawet nie trzeba się zajmować, jeśli będzie on tłumaczony. W języku angielskim stosuje się chyba nieco inną interpunkcję.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6549

Gość
Gość
Wiesz co Kyniu... dokładna ilość nie jest potrzebna, równie dobrze można napisać że setów jest masa, a gracze nie potrafią się wśród nich odnaleźć.
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Wiesz co Kyniu... dokładna ilość nie jest potrzebna, równie dobrze można napisać że setów jest masa, a gracze nie potrafią się wśród nich odnaleźć.

Wiem, ale głupio w tak ważnym liście podawać błędne liczby.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Tak, masz rację, dlatego podałem alternatywę. Poza tym sądzisz, że oni wiedzą ile dokładnie jest setów? Sądzisz, że sprawdziliby tą liczbę? Nie jestem tego taki pewny ;)
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Tak, masz rację, dlatego podałem alternatywę. Poza tym sądzisz, że oni wiedzą ile dokładnie jest setów? Sądzisz, że sprawdziliby tą liczbę? Nie jestem tego taki pewny ;)

Też w to wątpię, ale jak sprawdzą to lipa. Lepiej wszystko dokładnie sprawdzić przed wysłaniem.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
116 setów jeśli liczyć odrębnie zaprzęgi i bronie. Lub 90 setów jeśli wliczyć bronie i zaprzęgi do setów z ciuchami. Sprawdziłem specjalnie :D
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
116 setów jeśli liczyć odrębnie zaprzęgi i bronie. Lub 90 setów jeśli wliczyć bronie i zaprzęgi do setów z ciuchami. Sprawdziłem specjalnie :D

Wszyscy się mylicie! Setów jest tyle, że nawet IG ich nie zliczy... Pamiętajcie o setach za ostatni poziom przy zbieraniu pkt. przyjaźni ;)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie o setach, a o secie. ;)
Set ten jest imienny z tego co widziałem ;) Parę osób, w tym chyba i Ty, przez przypadek wstukali id jakiegoś przedmiotu i wyskoczył element tego setu. Każdy set jest chyba taki sam, tylko nazwa się zmienia w zależności od nicku ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry