List do Innogames.

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Biznes jest biznes a IG-"Farben" to firma, która ma zarabiać a nie dokładać do interesu
Moim zdaniem oni nasz sentymentalizm i przywiązanie do gry mają sam wiesz gdzie :)

Po co otwierają nowe światy? Ano po to, żeby napędzić do nowej zagrody bandę niedoświadczonych dzieciaków, którzy będą wydawać pieniądze rodziców na bryłeczki myśląc, że to da im przewagę

My starzy gracze umiemy kombinować, znamy dobrze mechanikę gry, mamy bezpieczne kanały przerzutowe, znajomości, renomę.

Nam bryłki nie są aż tak do szczęścia potrzebne dlatego o nas nikt nie dba :) To jest proste jak świński ogon :)

A polski support? Nie bedę się wypowiadał na temat ich kompetencji lub ich braku, ale jestem raczej pewien, że biorą eurasy i siedzą cicho, bez przesadnego sentymentalizmu. Polak na widok euro robi w gacie ze szczęścia, jeszcze długo tak będzie.

sorka ale nie masz kompletnie racji, inno samo zniszczyło westa, nie rozwijając go. Jakby poswięcali na niego normalny czas to gra by była miodna jak diabli. Sorka ale powąznie jeśli zechcę pograć coś jak plemiona odpalę sobie cossach, albo EU nawet online. Jeśli zechcę pograć w elevara to też znajdzie się jakaś gra fantasy.

a klimatów westa nie ma, znaczy są jakieś tam gry o dzikim zachodzie ale skupiają się na innych tematyckach większość to strzelanki.

więc jeśli west upadnie to można powiedzieć że sami zabili kurę znoszącą złote jajka. Bo wielu graczy z gry odchodzi bo nie ma co już robić, ma 150lvl i co ma robić dalej, zarabiać kolejne miliony i kupować 1 ze 100setów?
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Skoro mamy tłumaczenie to zbieraj też podpisy na forum angielskim i bety.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Ni... To ma być napisane i zrobione przez nas a nie np. anglików. Przynajmniej ja tak sądzę, jeśli większość będzie chciała to można też na inne fora to przenieść.
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Ni... To ma być napisane i zrobione przez nas a nie np. anglików. Przynajmniej ja tak sądzę, jeśli większość będzie chciała to można też na inne fora to przenieść.

Chodzi mi o zbieranie podpisów do tego co już napisałeś. Im więcej typa tym większę będzie "łał" w IG jeśli ten list tam dotrze.

<---------- 666+
 

DeletedUser28403

Gość
Gość
I want you to sing this letter in a certain way:
Literówka? sign powinno być :D
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Fragment o pojedynkach jest chyba już mało aktualny :p Rzemioślnik też na chwilę znajdzie dla siebie zajęcie.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Fragment o pojedynkach jest chyba już mało aktualny :p Rzemioślnik też na chwilę znajdzie dla siebie zajęcie.

Wszystko nadal jest aktualne... My chcemy w zmianie pojedynków tylko 450lvl, a nie braku omdleń itp. Ten fragment będzie pogrubiony w liście.

Co do rzemiosła... Te nowe przepisy są nic niewarte... Nie zostaje zwiększony max. lvl więc nic nie zmienili...
 
przeczytalem sobie ten list(taaak, wiem ze szybko) i stwierdzam, ze fragment o precyzyjnym jednostrzalowcu na zwadiace jest kompletnie chybiony, przeciez to nie ma kompletnie znaczenia jaka klasa postaci bedzie go miala poza tym, ze oczywiscie kryt z takiej broni wyglada bardziej okazale, ale nic poza tym

jesli po 2 stronach bitwy bedzie po 5 jednostrzalowcow to od strony teoretycznej(no wiadomo ze jednym moze wylosowac blizej 600 dmg, a innym 300) nie zmieni sie NIC niezaleznie od klasy jaka go nosi, gdyz wartosc obrazen wynikajaca z samego krytyka jest zawsze taka sama i niezalezna od broni

ba, powiem nawet ze jednostrzalowiec moze nieco oslabic zawadiake gdyz nie daje on zadnych bonusow do napadu/ubrony oraz statystyk fortowych, wiec owy zawadiaka moze w bitwie stracic 2-3 celne strzaly. a jesli bylyby to niefortunnym trafem tylko kryty?

reszta ok, ale ww przeze mnie fragment gwalci logike ::)):
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
wiki.the-west.pl napisał:
W bitwie o fort masz 10% szans na zadanie trafienia krytycznego. Takie trafienie zadaje dodatkowe obrażenia w postaci 10% maksymalnej liczby punktów życia.

Jak widać posiadanie precyzyjnego jednostrzałowca lvl5 ma znaczenie.
 
co ma posiadana bron do szansy zadania krytyka?

albo moze do jego rozmiarow? zawsze jest 10%, a ten dodatkowy dmg ktory sprawia ze kryt wyglada na wiekszego jest z broni. wiec jak zolnierz zamieni zlotko na jednostrzalowca to tez bedzie mial wzrost dmg. tylko bez kryta

//wycięto nieodpowiednie treści - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29065

Gość
Gość
co ma posiadana bron do szansy zadania krytyka?

albo moze do jego rozmiarow? zawsze jest 10%, a ten dodatkowy dmg ktory sprawia ze kryt wyglada na wiekszego jest z broni. wiec jak zolnierz zamieni zlotko na jednostrzalowca to tez bedzie mial wzrost dmg. tylko bez kryta

Wojtkowi kochany KsFie chodziło o połączenie krytyka z precyzyjnym jednostrzałowcem lul5 co czyni z zawadiaki jeszcze groźniejszego przeciwnika. Tak wiem, że inna klasa może też mieć taką broń, ale często wybierają oni ulepszanie swoich setowych strzelb bo zależy im na bonusie i umiejętnościach.

//edycja cytatu - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
taaaak zawadiacy sa bardzo groznymi przeciwnikami, co udowodnily bitwy klasowe gdzie niemal na kazdym serwerze zebrali ciegi jakich malo

roznica max 250dmg w przypadku zawadiaki z hp oraz ok 650dmg w przypadku zawadiaki full dowo nie ma zbyt duzego wpl;ywu na walke, chyba ze ktos zostawia na baszcie ludzi liczac, ze uchowa sie z 100 hp, wle raczej zaden dowodca tak nie postepuje gdyz jaka ma gwarancje ze akurat w tej turze nie wpadnie kryt od bylejakiego zawadiaki?

z reszta, hp rosnie jak szalone, juz sie i po 25k zdarzalo na zolnierzach, a jak dmg wzrosnie to takie be? amatorzy ::DD:
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
taaaak zawadiacy sa bardzo groznymi przeciwnikami, co udowodnily bitwy klasowe gdzie niemal na kazdym serwerze zebrali ciegi jakich malo

roznica max 250dmg w przypadku zawadiaki z hp oraz ok 650dmg w przypadku zawadiaki full dowo nie ma zbyt duzego wpl;ywu na walke, chyba ze ktos zostawia na baszcie ludzi liczac, ze uchowa sie z 100 hp, wle raczej zaden dowodca tak nie postepuje gdyz jaka ma gwarancje ze akurat w tej turze nie wpadnie kryt od bylejakiego zawadiaki?

z reszta, hp rosnie jak szalone, juz sie i po 25k zdarzalo na zolnierzach, a jak dmg wzrosnie to takie be? amatorzy ::DD:

Dostawali na mistrzostwach bo też trzeba przyjąć trochę ołowiu na klatę. Śmieszy mnie tylko sytuacja, gdy dowodzący pyta kto zbloczy basztę i zgłasza się jakiś ochotnik, a po rundzie pisze, że dostał trzy krytyki i chce rotkę
 

DeletedUser30622

Gość
Gość
Mnie wcale to nie śmieszy. Całkiem logiczne jest, że jak się dostaje obrażenia i ma się mało hp to się chce zrotować. Krytyki kwestia przypadku więc każdy może dostać. Jeśli Cię to śmieszy to zrezygnuj z fortów :p
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
To i ja się włączę w dyskusję.

Jak dla mnie list jest dość słaby dlaczego ?? Bo niema tam żadnych argumentów które by przekonały do zrobienia czegokolwiek pzrez IG.

Napisanie że otwieranie światów nowych nic nie daje oni wybuchną śmiechem bo dla nich to tzw,, wyścig szczurów" w którym idzie mnóstwo bryłek żeby być tym PIERWSZYM w ranku w osiągnięciach itp.

Tam raz zostało użyte słowo ,,bryłki" w momencie kiedy gracze by migrowali , to prawda że pewnie jakiś % by więcej wydawało bryłek po migracji niż na pustym świecie, ale to trzeba im rozwinąć itd.

1 argumentem to zarobek i tym musicie ich zachęcić. Uświadomić ich że gdy zrobią migrację ( w sumie Andreas Rikk i CM za to odpowiadają), ożywiają świat, forty /pojhedynki gracze w rywalizacji z nowymi graczami wywalą bryłki, kolejna sprawa jak zostawią z 4 światy ( pod nowymi nazwami) mają możliwośc po jakimś czasie otworzyć nowy świat a za tym idzie kasa, inny argument w jak najmniejszej ilości swiatów to brak wymiany dolców pzrez graczy więc mniej eq z eventów do wymiany a to może wymusić wydanie bryłek żeby coś zdobyć ( zamiast wydawać dolce wydadza bryłki, mniej światów mniej dolców :p)


Jeśli chodzi o te bronie fortowe Precyzyjny jednostrzałowiec to bez jaj zawadiaka bob czy PP ten sam rezultat , zawadiaka jak ma walnąc krytyka to walnie ba nawet lepiej, bo jak chcecie to zmienić to obrażenia się zmneijszą a co z atym idzie przy ogromnej ilości hp z setów i um któych jest wiecej to bitwy by musieli zrobić na 100 rund żeby wybić przeciwnika.

Absorpcja to powinien być bonus dla klas postaci szczególnie dla boba.

Tu 1 zarzut że nic o bonusach klas postaci nie napisaliście, dali opór nową um nikt jej niema, są Przygody nikt bonusów nie posiada do Przygód, PP,bob w pojach też pokrzywdzeni więc taki Bob nie odpala premkii bo p[o co ?? Niech dadza bonusy a zwiększy im się dochód z wykupowaniu premek ( mniej medali za free niech daja).


Loterii delikatny temat, oni na tym zarabiają, dają nowe sety, wiadomo mogą dac stare a my ulepszamy. Niech ogranicza póki co ilośc setów do 1-2 różnorodnych np pod speeda, do regeneracji itp. a Nie tylko forty/handek/poje.

Trzeba było też poruszyć kwestie questów nie raz na rok nowy quest trawajacy kilka godz z exp na poziomie 10 lvl graczy.

Na questach można wiele zarobić np na reskillach pod dana prace poje forty, teraz na minusie prac mozna pracowac co jest ich błędem powinni do znieść , dowalić questa który wymaga np 20 pojów, 400k obrażeń w bitwie o fort, coś z przygodami, tak żeby gracz musiał zrobić reska, wiadomo jeden zrobi za bryłki, drugi z czasem sobie zrobi takiego questa jak uzbiera bryłki darmowe lub obligacje. Nagrody też powinny byc zachecajace, kiedyś złotko, potem szalik marii.


Używajcie argumentów zarobkowych to na pewno coś zrobią, a nie tego Polacy nie chcą to nam się nie podoba itd bez jaj :D
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Dostawali na mistrzostwach bo też trzeba przyjąć trochę ołowiu na klatę. Śmieszy mnie tylko sytuacja, gdy dowodzący pyta kto zbloczy basztę i zgłasza się jakiś ochotnik, a po rundzie pisze, że dostał trzy krytyki i chce rotkę

Chłopie, KsF ma racje. Co jak co, ale nie mogę mu odmówić zmysłu dowodzącego, a on go posiada jak mało kto na TW.
Czy to naprawdę ma znaczenie, jaką broń ma zawadiaka? Jak dla mnie to może mieć i zbutwiałą kuszę. To, jaką ma broń, nie wpływa w jakikolwiek sposób na szansę na krytyka. Jedyny wpływ na krytyki ma to, o czym wspomniał KsF, czyli statystyki na fortach.
Jeżeli Ciebie bawi taka sytuacja, to zrób sobie żołnierza +20k. Krytyk ze zbutwiałej kuszy zadaje wtedy min. 1700 HP (jeżeli masz Daltony i inne absorpcje), zaś max 2100. Jednostrzałowiec może podwyższyć takie obrażenie średnio o 400, o połowę więcej, co bonusy z sektorów pod obrażenia (złotko, Black Bart, Will Munny dają łącznie 155 do obrażeń do sektora, jak dobrze liczę). Krytyk to krytyk, każdego boli strata 10% HP. Czasem zdarzy się i 5 krytyków w jednej turze, i żadnego doświadczonego fortowca (a tenże post na 100% wskazuje, że nie jesteś takim) nie zdziwi prośba o rotację.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Kyniu napisze Ci tak. Nie masz pojęcia o bitwach fortowych a już zapewne żadnego pojęcia o dowodzeniu więc daruj sobie akurat dyskusję o tym.

Ps. Popieram to co Mumin napisał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry