List do Innogames.

Status
Zamknięty.

Wojcieszy

Papatki bobaski
Pisałem tu kiedyś, co zostało przyjęte z wielkim oburzeniem, że jeśli chcecie naprawdę coś zmienić to możecie zorganizować graczy i napisać list otwarty do Innogames. Wtedy proponowałem list w sprawie migracji. Podtrzymuję to co pisałem. Zamiast pisać o odwołanie CM [...] napiszcie list otwarty w sprawie migracji czy jakiegoś innego palącego problemu polskiego TW. Zbierzcie pod tym podpisy, załóżmy, tysiąca graczy. Jeśli list będzie brzmiał dobrze, my Was poprzemy. Wtedy siła przebicia będzie większa niż w przypadku uwag przesłanych przez etriel. Jeśli Wam się nie chce i uważacie, że walka o wszelkie zmiany w grze jest tylko naszą działką to z łaski swojej nie wylewajcie swojej frustracji na każdym kroku, bo tylko utrudniacie nam pracę.

To tyle, jeśli ktoś chce nam pomóc, niech pisze śmiało, niekoniecznie trzeba być w administracji żeby wspierać nas w ogarnianiu polskiej wersji gry. Skąd wiem, że sensownych zgłoszeń prawdopodobnie nie będzie?

Co wy na to by wysłać taki list ? Co nam na początku będzie potrzebne ? Co trzeba ustalić ?

♥ Tłumacz
♥ Ktoś kto będzie umiał napisać to schludnie i przejrzyście (nie wiem czy do tego się nadam, ale jak nikt nie będzie chciał to mogę się tym zająć).
♥ I chyba najważniejsze... Co chcemy by tam się znajdowało ?

Ja proponuję w liście znajdował się tylko jeden temat. Osobiście proponuję odpalenie migracji z dwóch naszych światów czyli Cheyenne oraz Dakoty.
Jeśli macie jakieś inne propozycje co do tematów, formy i innych rzeczy to piszcie śmiało tutaj (a jeśli boicie się ,,pewnych osób" to możecie pisać tutaj ;) tylko proszę bez przekleństw itp....).

Także ten... Oto są propozycje jakie warto uwzględnić przy pisaniu/tworzeniu listu-
♥ Propozycja wannkal czyli zamiast migracji łączyć światy (co do tego to trzeba dokładnie przedyskutować)
♥ player698: spotkanie przedstawicieli światów. Co do tego to potrzebowałbym pomocy.
♥ KyNiuXD: pytania co do poj. i fortów, prośba o zwiększenie reklamy.

Gdy zamierzałem napisać ten post miałem wszystko ładnie poukładane w głowie... A teraz chaos :/
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser27499

Gość
Gość
Pomogę jak tylko potrafię!
Po niemiecku nie umiem [sami93 pytaj], natomiast pomóc Ci to złożyć merytorycznie dobrze jak najbardziej.


-> migracja z upadających światów to priorytet.
-> inne sprawy? niestety moje skargi dot. pracy i rozpatrywania ticketów i karania przez administrację wracają do Etriel. Także migracja zostaje.


ps: świetny pomysł!
 
Jeśli CM nie ma mocy do wnioskowania o migracje, to my, gracze, również jej nie mamy. Chyba że list zakończymy przetłumaczonym zwrotem "W załączniku znajduje się potwierdzenie przelewu"
 

DeletedUser4691

Gość
Gość
formuła migracji jest bezsensowna otworzą migrację i większość graczy poleci do tych bardziej aktywnych światów s1, s10 ewentualnie huron zamiast migracji zaproponował bym posklejanie światów bo co z resztą serwerów takich jak blackfoot ,iroquis,arizona czy inne na których też się nie wiele dzieje, rozumiem że zespolenie wszystkich światów full premium stanowi problem w postaci jakiś rankingów na nowszych światach ale myślę że arizonę ,dakotę ,blackfoot i iro można by połączyć bez jakiś opcji migracyjnych cheyenne i dogorywające s11 można by też na siłę wtedy dołączyć do s10
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
formuła migracji jest bezsensowna otworzą migrację i większość graczy poleci do tych bardziej aktywnych światów s1, s10 ewentualnie huron zamiast migracji zaproponował bym posklejanie światów bo co z resztą serwerów takich jak blackfoot ,iroquis,arizona czy inne na których też się nie wiele dzieje, rozumiem że zespolenie wszystkich światów full premium stanowi problem w postaci jakiś rankingów na nowszych światach ale myślę że arizonę ,dakotę ,blackfoot i iro można by połączyć bez jakiś opcji migracyjnych cheyenne i dogorywające s11 można by też na siłę wtedy dołączyć do s10

I oto mi chodziło ;) Każdy pomysł się liczy, jeśli ma jakiś sens ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja także mogę pomóc w stworzeniu listu po polsku, a jeżeli nie znajdzie się nikt lepszy to mogę go przetłumaczyć na niemiecki.
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Po pierwsze: powinniśmy zorganizować zebranie przedstawicieli światów. Nie każdy ze światów ma takie same potrzeby. (Nawet, jeśli nie przedstawicieli światów, to w takim wypadku zorganizować co poszczególne osoby, którym zależy na jakichkolwiek zmianach i to z nimi przedyskutować całą sytuację. Nawet rozbić to na kilka spotkań, byleby dojść do kompromisu, bowiem rzucanie pomysłami jest niezobowiązujące).

Po drugie: wybrać najważniejsze punkty, które byśmy zawarli w takim liście, aby nie było, że to jest litania skarg i zażaleń. Konkrety.

Po trzecie: zamiast jednego tematu, poruszyć kilka tematów jednocześnie, najlepiej tych, na które mamy realny wpływ, a nie tylko wirtualny. Przykładowo: na odpalenie migracji nie mamy realnego wpływu, bowiem to zależy od centrali IG, a konkretniej od liczby wydanych bryłek na danym świecie.

Póki co tyle ode mnie, może dodam komentarz w Twojej gazetce, co konkretnie chciałbym. Ponadto oferuję swoją pomoc zarówno przy tworzeniu listu w edycji polskiej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wojcieszy

Papatki bobaski
Proponuję:
-zostawić tylko s1, s10, hurona, jicarillę klona.
-ograniczyć możliwość migracji np. z arizony na s1
-zapytać o zmiany w pojedynkach i fortach
-zapytać o zabronienie wymian między światami
-poprosić o reklamę tw nawet jako komunikat w innych grach ig
-inne

Dziękuje za propozycje... Ale co do zabronienie wymian między światami to hmm... według mnie to nic nie zrobią, i też nie ma sensu się o to pytać (mi osobiście to nie przeszkadza, że sobie $ wymieniam). Ale jeśli podasz jakiś sensowny powód, i inni go potwierdzą to zobaczymy ;)
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Tobie osobiście nie przeszkadza, że wymieniasz kasę, mi osobiście przeszkadza wymiana kasy, dlatego też logicznym jest, że proponuję w pierwszej kolejności zebranie, aby uściślić, co jest ważniejsze: czy sprawa wymian, czy sprawa migracji (etc.)
 

DeletedUser19611

Gość
Gość
to ja od siebie też coś dorzucę ;)

1. Zmniejszenie ilości nowych setów , oraz eventów
2. Zrobienie ciekawych nowych serii zadań które były by dłuższe od obecnych ponieważ taka tematyka jak dziki zachód pozwala na wymyślenie jeszcze ogromnej ich liczby.
3. Spytanie o możliwość otwarcia serwera klasycznego tzw . przed aktualizacją 2.0 bez tych nowych zestawów wspomagaczy itp.
4. Zrobienie nowego system pojedynków
5. Zrobienie reklamy o the west nie tylko w innych grach inno ale także na popularnych stronach internetowych , oraz w telewizji.
6. Przydały by się nowe mapki do przygód oraz mapa 3D bitew fortowych , oraz miast.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Po pierwsze: powinniśmy zorganizować zebranie przedstawicieli światów. Nie każdy ze światów ma takie same potrzeby. (Nawet, jeśli nie przedstawicieli światów, to w takim wypadku zorganizować co poszczególne osoby, którym zależy na jakichkolwiek zmianach i to z nimi przedyskutować całą sytuację. Nawet rozbić to na kilka spotkań, byleby dojść do kompromisu, bowiem rzucanie pomysłami jest niezobowiązujące).

Trafna sugestia. Za czasów byłego CM odbyło się jedno z takich spotkań, lecz teraz potrzebna mi jest do tego wasza pomoc.
Co do spotkania z przedstawicielami to po pierwsze nikt nie będzie zawsze zadowolony z przedstawiciela. Dlatego ja proponuje zorganizować ogólne spotkanie z graczami na TS (kanał załatwię)... Tylko to chyba będzie problem dla was i dla mnie bo chyba w czerwcu będzie spotkanie z CM, więc jeśli się administracja zgodzi to byśmy podczepili się pod to i omówili też sprawę tego listu.

I taka prośba do TWT ;) Czy możecie przypiąć ten temat, dać ogłoszenie w grze, na forum w sprawie tego listu ? Chodzi o to by więcej ludzi się o tym dowiedziało.

//połączono posty - lubrzan

Powodów na zakaz wymian między światami jest kilka.

Teraz wszyscy się wymieniają, jest super, mamy sety, hajs i upadające światy. Po zakazie cześć graczy pewnie by sobie powiedziala: mam tu dość duży lvl i nie opłaca się kasować postaci. Oznaczałoby to, że pewnie zaczęli by grać na fortach czy też pojedynkach co zwiększyłoby atrakcyjność niektórych światów. Gracze nie mając pieniędzy na sety będą kupować bryłki przez co IG nie musiałoby dodawać (tak znów) świecących mieczy nie mających nic wspólnego z Dzikim Zachodem.

Pozdrawiam: KyNiuXD

No nie wiem czy mimo dużego lvl ludzie by zostali i grali aktywnie na kilku światach. No ale tak jak player698 ja nie widzę w tym problemu, ale inni mogą mnie do tego przekonać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19932

Gość
Gość
Niekoniecznie. Pisząc tego posta, miałem w głowie pomysł, aby zaprosić przedstawiciela każdego z 3-5 największych sojuszy, który aktywnie działa na konkretnym świecie, przy czym główne spotkanie miałoby zostać poprzedzone spotkaniami graczy na konkretnych światach. Ponadto, jeśli ma już takie spotkanie się odbyć, kategorycznie się nie zgadzam na kontakt z administracją. Jest to list do INNOGAMES, nie do TWT, tak więc TWT raczej nie będzie zainteresowane współpracą w tej sprawie. W związku z tym, póki co niech to wszystko zostanie tak, jak jest, ew. można napisać ogłoszenie na każdym forum międzyświatowym wewnątrz gry.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Niekoniecznie. Pisząc tego posta, miałem w głowie pomysł, aby zaprosić przedstawiciela każdego z 3-5 największych sojuszy, który aktywnie działa na konkretnym świecie, przy czym główne spotkanie miałoby zostać poprzedzone spotkaniami graczy na konkretnych światach. Ponadto, jeśli ma już takie spotkanie się odbyć, kategorycznie się nie zgadzam na kontakt z administracją. Jest to list do INNOGAMES, nie do TWT, tak więc TWT raczej nie będzie zainteresowane współpracą w tej sprawie. W związku z tym, póki co niech to wszystko zostanie tak, jak jest, ew. można napisać ogłoszenie na każdym forum międzyświatowym wewnątrz gry.

Hmm... Ja niestety nie jestem w stanie zorganizować spotkania z przedstawicielami (no chyba, że ktoś zajmie się ich zapraszaniem itp.). A z rozmową podczas spotkania nie chodziło mi o jakiś duży kontakt z TWT tylko o to by nie robić dwóch terminów spotkań.... Jeśli wolicie to możemy zrobić tak, że przed albo po spotkaniu z TWT zrobimy własne.

TWT to też gracze, i oni mimo tego, że pracują dla IG to też widzą problemy tej gry i pewnie chcą zmienić to (tylko proszę mi bez kłótni związanych z tym tematem... Dostateczny dom publiczny jest zrobiony w temacie o spotkaniu z CM). Więc w czym problem, by zrobili malutkie ogłoszenie w stylu ,,henry oznajmia" lub wiadomości takiej jak kiedyś o bitwach na środkowy fort.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Trafna sugestia. Za czasów byłego CM odbyło się jedno z takich spotkań, lecz teraz potrzebna mi jest do tego wasza pomoc.
Co do spotkania z przedstawicielami to po pierwsze nikt nie będzie zawsze zadowolony z przedstawiciela. Dlatego ja proponuje zorganizować ogólne spotkanie z graczami na TS (kanał załatwię)... Tylko to chyba będzie problem dla was i dla mnie bo chyba w czerwcu będzie spotkanie z CM, więc jeśli się administracja zgodzi to byśmy podczepili się pod to i omówili też sprawę tego listu.

I taka prośba do TWT ;) Czy możecie przypiąć ten temat, dać ogłoszenie w grze, na forum w sprawie tego listu ? Chodzi o to by więcej ludzi się o tym dowiedziało.

Ja proponuję, żeby najpierw chęć napisania tego listu ogłosić na światach, zachęcić graczy, żeby na pw do kogoś przesłali swoje pomysły, sugestie itp. Następnie wybrać pomysły, które mają realną szansę na realizację, a na końcu zorganizować serię spotkań na TSie i omówić kwestie, które zostaną poruszone w tym liście.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Ja proponuję, żeby najpierw chęć napisania tego listu ogłosić na światach, zachęcić graczy, żeby na pw do kogoś przesłali swoje pomysły, sugestie itp. Następnie wybrać pomysły, które mają realną szansę na realizację, a na końcu zorganizować serię spotkań na TSie i omówić kwestie, które zostaną poruszone w tym liście.

I kolejna dobra sugestia ;)
Teraz postaram się użyć moich kontaktów na światach i rozesłać wiadomość. Jeśli nie dojdzie taka wiadomość na twój świat/sojusz/miasto proszę o wysłanie tego innym graczom :p
Witam.
Powstała inicjatywa napisania listu do InnoGames w którym to my GRACZE zaproponujemy prosto do studia nowości, rozważymy dotychczasowe działanie firmy, będziemy nalegać na spełnienie postulatów (liczmy, że też tam są ludzie i ugną się pod ,,masą").
Oczywiste jest to, że IG nie spełni wszystkiego, lecz nawet zrobienie 10% propozycji jest SUKCESEM !
Teraz ty jesteś potrzebny ! Wypowiedz się na forum w temacie http://forum.the-west.pl/showthread.php?p=511925#post511925 lub jeśli boisz się magicznego przycisku ,,usuń komentarz" to tutaj https://dzikitw.wordpress.com/2015/06/02/mistrzostwa-pvp-oraz-list/
Czekamy na twoje propozycje co do zmiany w grze, co do pisania listu i wszystko może się przydać do tej akcji.
Tylko proszę to potraktować poważnie i nie robić z tych tematów domu publicznego.
Pozdrawiam
Wojcieszy
 

DeletedUser18801

Gość
Gość
Taka mała sugestia.
1) technicznie nie ma możliwości "łączenia", więc szkoda pisania.
Ręcznie przenoszenia graczy, nie wchodzi w rachubę :p
2) migracje z Ari na s1 czy s10, też nie wchodzą w rachubę. Arizona to świat "full premium", można tam kupować umiejętności. Na s1 już nie, nie wyobrażam sobie "takich migracji.

PS List może być również w j.ang.
// na upartego też w j.pol. bo taki list i tak trafi najpierw do LCM, a to Polka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wojcieszy

Papatki bobaski
Taka mała sugestia.
1) technicznie nie ma możliwości "łączenia", więc szkoda pisania.
Ręcznie przenoszenia graczy, nie wchodzi w rachubę :p
2) migracje z Ari na s1 czy s10, też nie wchodzą w rachubę. Arizona to świat "full premium", można tam kupować umiejętności. Na s1 już nie, nie wyobrażam sobie "takich migracji.

PS List może być również w j.ang.

1. To my płacimy więc możemy czegoś wymagać... I nie wiem czy te postaci musiały by ręcznie być przenoszone... Według mnie jest jakiś sposób na to ;)
2. Z połączeniem/migracją ari i s10 to sugestia była. Oczywiście, że nie chce(my?) łączyć światów premium ze zwykłymi...
3. Język angielski czy niemiecki... Co to za różnica ? Ważne by zrozumieli :p
 

DeletedUser18801

Gość
Gość
1. To my płacimy więc możemy czegoś wymagać... I nie wiem czy te postaci musiały by ręcznie być przenoszone... Według mnie jest jakiś sposób na to ;)
...
Wierz mi, szkoda czasu na pisanie :)
Nie chodzi mi o złą wolę, jednak na ten moment. "NIE MA SZANS na łączenie światów". Nie ma takich narzędzi, a ręcznie żaden administrator tego nie będzie robił i nie których rzeczy nawet nie ma jak zrobić.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Dobra trochę organizacji...

W liście będą zamieszczone tematy:
♥ Świat <2.0 - Przynajmniej jeden świat classic na którym będzie zachowana zachowana gra z lipca 2012r
♥ Migracja/łączenie światów - świat premium z premium i tak samo dla niepełnego
♥ Informacje co do nowości w pojedynkach/fortach
♥ Więcej reklam The-West'a w grach IG, serwisach z grami, banerach itp.

Czekam na więcej z waszej strony...

//połączono posty. Proszę o stosowanie opcji Edytuj zamiast pisania postów bezpośrednio pod sobą - lubrzan

Wierz mi, szkoda czasu na pisanie :)
W takim razie to szkoda też czytać to forum, pisanie do TWT itp.

Nie chodzi mi o złą wolę, jednak na ten moment. "NIE MA SZANS na łączenie światów". Nie ma takich narzędzi, a ręcznie żaden administrator tego nie będzie robił i nie których rzeczy nawet nie ma jak zrobić.

Matka potrzebą wynalazków jak to powiadają... A nawet nie łączenie tylko migracja...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry