List do Innogames.

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Wspaniała inicjatywa.

Moim zdaniem warto by było zapytać o aplikacje na androida czy IOS by można było sprawdzić co się dzieje, gdy nie ma nas przy kompie. Ja np muszę być na bitwach często off a chciałoby się powalczyć. Można by też zapytać o rozbudowę systemu pojedynków i bitew fortowych. Pozdrawiam :D pif paf::DD::gwizd:
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Żeby to miało większy wydźwięk to na każdym świecie powinno się pojawić coś na wzór ankiety z tym że tam w opcjach by było Wspieramy inicjatywę lub nie. Do tego ankiety te musiały by być jawne aby widoczne były nicki osób. Wtedy screeny i dołączyć do listu.

Choć sam list i tak nic nie zmieni bo po prostu ludki zajmujące się TW dostały opieprz zapewne z góry za spadek wpływów i teraz to nadrabiają wypuszczając co chwile coś żeby tylko kupić bryły.
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
Chcesz zmienić budżet firmy InnoGames, chcesz zmienić ich projekt oraz fundusze przeznaczane na promocję? (spójrz na Nickeleodon jako budynek regeneracji, brak licencji = brak budynku). a co tu się niby zmieni? wydadzą kasę która wpłynęła na konto TW żeby poprawić jego formę działania, co w późniejszym rozrachunku przyniesie tylko korzyści. Więcej osób zacznie grać, więcej $ zacznie wpływać na konto IG. Projekt TW się nie zmieni, TW dalej będzie TW tylko trochę bardziej przypominający TW sprzed lat, gdzie wszystko działało jak należy. Czy to źle? nie sądzę. Nick został wyłączony, bo reklamodawca - a zresztą poczytaj sobie sam dlaczego został wyłączony, bo na pewno nie dlatego, że nie było licencji.

Dlaczego mnie obrażasz? Racjonalnie piszę o tym, co firma jest w stanie zmienić a co nie. Dla mnie administracja działa zdrowiej niż za czasów Onu, dla mnie jest neutralna, to dlaczego mam ich krytykować, tak jak Wy? Nie jestem populistą. Tak jak mówiłem, poprzez populizm pewne światy przestały/przestaną istnieć. Otóż zmiany, które są tu wymieniane IG jest w stanie zmienić/wprowadzić z palcem w nosie, że tak sobie powiem, wystarczy, że wezmą się w końcu za obrabianie TW, a nie biernemu przyglądaniu się mu i odpaleniu coraz to nowych zbędnych loterii, żeby wyciągnąć jeszcze więcej kasy. Ta kasa, która wpływa na TW powinna być wykorzystywana właśnie do ulepszeń, modernizacji TW, a nie nie wiadomo do czego innego.
o TWT nie mam zamiaru pisać - każdy ma swoje zdanie na ten temat.
Co do migracji, znowu się mylisz...Pierwsze zamykane światy nie miały prawa głosu. "Albo migrujesz, alby my cie przeniesiemy." Ciekawy wybór, naprawdę. I wg Ciebie jest to wina graczy? W którym pkcie, wskaż mi, bo ja tego nie widzę. Późniejsze migracje (2013 i 14) przeoczyłem, więc może tam masz rację. Ale z tego co wiem, to na s2 nikt nie płakał, że chce migracji na inny świat, zostaliśmy do tego zmuszeni. A jak dla mnie s2 nie był wcale umierający, bitwy przebiegały podobnie jak teraz na s1, więc sam sobie oceń.


Ale co ja tam będę tłumaczyć ;) Spalcie InnoGames skoro tego chcecie, a Etriel wyprowadzcie jak Ceaușescu. Może i będzie lepiej, ale to zdecydowanie wątpię. Kto tu mówi o rujnowaniu IG? My po prostu chcemy, żeby właśnie to IG, które tak bronisz, zaczęło w końcu zwracać uwagę na swój twór, jakim jest TW. Żeby w końcu zaczęło liczyć się z potrzebami graczy, a nie swoimi. Bo bez graczy tej gry by nie było i nie było by IG. A dzięki poprawie wydajności TW i zwerbowaniu większej ilości graczy, IG raczej nie spłonie..nie sądzisz?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale chwila, co do łącznia Arizony z np. s1 to można było by zrobić tak jak na innych świata, możliwość wyboru pomiędzy przynajmniej dwoma.
Kto chce zrezygnować z świata premium idzie na s1, a kto dalej chce iść z tym systemem idzie na świat xx i po kłopocie.
Wtedy było by 100% zadowolenia :)
Ale oczywiście muszą być znowu robione nie potrzebne problemy .
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
nie da się tak. arizona to full premium, ktoś kupił tam sobie umiejętności, teraz zrezygnuje i pójdzie na s1 - będzie miał przewagę umiejętności - i nie będzie 100% zadowolenia :p

można by mu zabrać dokupione umiejętności i oddać bryłki, ale jakoś nie wierzę, żeby tak się stało o_O

premium powinno łączyć się z premium, nie inaczej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No niestety nie wziąłem pod uwagę umiejętności za bryłki. . .
W takim bycie, to nie ma opcji.
 

DeletedUser32251

Gość
Gość
IMHO nie ma szans na spełnienie postulatów typu ograniczenie liczby nowych setów czy loterii. Inno Games dostarcza produkt i musi na nim zarabiać, w ich interesie leży wyciągnięcie od nas jak największej kasy za bryłki :).

Proponowałbym też nie pomijać naszych lokalnych adminów. Jako osoby z wewnątrz być może mają rozeznanie jakie zmiany były już rozważane i zostały definitywnie odrzucone. Jeśli skonsultuje się z nimi treść listu możemy dostać info co realnie możemy ugrać.

Pozdrawiam,

SSS
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
tak, tylko jak zauważyłeś TWT milczy...
wszelkie prośby o odp są zlewane - ciężko z takim podejściem cokolwiek zmienić... ;x
 

DeletedUser

Gość
Gość
A wziąłeś pod uwagę, że członkowie TWT też są tylko ludźmi, którzy mają swoje życie prywatne i nie mają czasu siedzieć na forum 24h na dobę?
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
A wziąłeś pod uwagę, że aktualnie jest blisko 20 członków TWT?
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
@Adrianix oczywiście, że wziąłem, i nie trzeba tu siedzieć 24h, żeby napisać jakiś krótki komentarz. to nie jest aż takie trudne.
a TWT spędza tu kilka godzin dziennie, więc nie wierzę, że nie mogą wydysponować chociażby 15 minut, żeby zainteresować się tym tematem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wierz mi na słowo, że interesujemy się tym tematem. Ale nie widzę pytań na które moglibyśmy Wam odpowiedzieć. Najpierw zapytajcie, a potem mówcie, że nie odpowiadamy. Nie na odwrót.
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
wydaje mi się, że temat mówi sam za siebie i sami z siebie powinniście skierować tu Waszą uwagę i bezstronną chęć pomocy.
Sami z siebie powinniście dać rady, jak najlepiej ubrać ten list w słowa, jakie kwestie w nim poruszyć.
A nie czekacie na specjalne zaproszenie od graczy.

Jesteście głową Polskiego TW, weźcie się w końcu do roboty, pokażcie, że TW Was obchodzi, że zasłużyliście na wyróżnienia do TWT...
Bo jak na razie nie robicie NIC, ABSOLUTNIE NIC.

//wycięto wulgaryzm - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24472

Gość
Gość
wydaje mi się, że temat mówi sam za siebie i sami z siebie powinniście skierować tu Waszą uwagę i bezstronną chęć pomocy.
Sami z siebie powinniście dać rady, jak najlepiej ubrać ten list w słowa, jakie kwestie w nim poruszyć.
A nie czekacie na specjalne zaproszenie od graczy.

O czym Ty piszesz ? Oni mogą ci pomóc w kwestii problemów z grą a i to też nie zawsze.

Zadajesz pytanie do nich jakby oni byli jakimiś autorytetami w tej kwestii a zapominasz że pewnie większość jest w Twoim wieku albo i młodsi.
Oczywiście są też starsi ale chyba nie oczekujesz że będą Ci tu pisać jak napisać list ?

Ich pomoc już była bo podali linka do emaila.
 

DeletedUser30088

Gość
Gość
- Powrotu STARYCH AVATARÓW, gdyż nowe przyprawiają mnie o wrzód żołądka - jedyna propozycja godna spełnienia, i na tą jedyną reformę liczę.

Strasznie mnie to irytuje, gdy ktoś co jakiś czas chce przywrócić możliwość wyboru starych avatarów.

Aktualnie wszyscy lub znaczna większość narzeka na te nowe avatary, nie dziwię się mi też strasznie się nie podobają, dlatego zostawiłem sobie starego trapera.
Rzadko bronię IG, ale w tej kwestii dali nam jasny wybór - stary lub nowy avatar i według mnie zachowali się fair.
Propozycja miałaby sens, gdyby nie było wyboru, a nowe avatary byłyby narzucane odgórnie bez możliwości ich edycji.
Teraz można zmienić prawie wszystko, dostosować tło, ubranie, nakrycie głowy etc.
Skoro większość z Was miała wybór i postawiła na nowe avki to dlaczego teraz narzekacie? Przecież chyba każdy z Was wiedział co robi.

Rozumiem oburzenie nowych graczy, ale Cherry?
No kurde, wszystkiego mieć nie można.
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
wydaje mi się, że temat mówi sam za siebie i sami z siebie powinniście skierować tu Waszą uwagę i bezstronną chęć pomocy.
Sami z siebie powinniście dać rady, jak najlepiej ubrać ten list w słowa, jakie kwestie w nim poruszyć.
A nie czekacie na specjalne zaproszenie od graczy.

Jesteście głową Polskiego TW, weźcie się w końcu do roboty, pokażcie, że TW Was obchodzi, że zasłużyliście na wyróżnienia do TWT...
Bo jak na razie nie robicie NIC, ABSOLUTNIE NIC.

Zacznijmy od tego, że mic222 dał wam pomysł i jako gracze chcecie go wykorzystać. Otworzyliście temat i została rzucona propozycja oraz prośba o pisanie własnych pomysłów. Jest to wasza inicjatywa, a my jako team obserwujemy ten temat od początku.
Szczerze powiem, że bardzo mi się to podoba co chcecie zrobić.
Tylko proszę nie mów nam, że musimy wytłumaczyć wam jak pisze się list - to chyba na etapie podstawówki było.
Oczywiście, że możemy wam doradzić, ale dopiero jak już zostanie taki list napisany lub stworzona lista co się w nim znajdzie. Czas na pomoc jeszcze będzie.

Oczywiście, że my jak zwykle nic nie robimy. :I: Forum moderuje się automatycznie, bot rozpatruje affronty. W supporcie oczywiście nikt nie odpowiada, a na dzienniku kopiowany jest artykuł lub wywiad z graczami ze strony z gotowcami. ::)):
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście, że my jak zwykle nic nie robimy. :I: Forum moderuje się automatycznie, bot rozpatruje affronty. W supporcie oczywiście nikt nie odpowiada, a na dzienniku kopiowany jest artykuł lub wywiad z graczami ze strony z gotowcami. ::)):

- rzeczywiście na forum jest tyle postów, ze aby to moderować potrzeba tydzień
- każdy świat ma niby swojego szeryfa i zastępcę a nie uważam iż tych afrontów jest po milion dziennie
-dziennik to Wasz pomysł, więc nie podawaj tego za przykład.
- nie wiem jak na innych światach, ale na Arizonie zawsze czas przyjęcia zgłoszenia to średnio 2 dni


Wracając do tematu, moim zdaniem list można napisać, ale na 99% będzie to strata czasu.

Ja już czekam ponad 3 miesiące na odpowiedź, którą w moim imieniu podobno została wysłana przez Etriel do Inno i nic, cicho sza. Więc myślę, że z tym litem będzie to samo.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
naprawdę nie kumam czemu się tak spinacie, twórcy działają na zasadzie im więcej krzyczycie tym oni mnij robią. odetchnijcie, może zagrajcie w wspaniałą gre elvenar, gdzie możecie zdecydować czy będziecie elfem czy człowiekiem. Dopóki nie skumacie że póki płacicie w tej grze to twórcy będą was mieli gdzieś i tyle, przestańce wykuować premium, nie płaćcie za loterie i zaraz zaczną się ruchy, najpierw góra ochrzani polską scenę westa czemu przychody spadły a później zaczną was słuchać. Zaden list wam nie pomoże bo jak było napisane wszystko najpierw trafia do polskiego cm, a później z biurka prosto do kosza. oczywiście powiedzą że się zapoznali i co? czy jakiś pomysł graczy wsedł w życie? narzekaie na forty, na pojedynki i co? coś się zmieniło? NIE bo płacicie czyli wam to odpowiada.

//wycięto wulgaryzmy - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
ustalmy jedno, zarabianie na projekcie i wychodzenie na "0" to dwie różne rzeczy

serwery rocznie kosztują grosze, chodzi o to żeby pozbawić inno zarobku, bo jak poczują że coś jest nie tak to zacznądziałać, a tak jak powiedziałem wasze pisanie listów zbieranie podpisów itp itd to zawracanie d...
 

DeletedUser

Gość
Gość
jeśli west nie zarabia to tylko dzięki ich pazerności, bo jak ja zaczynałem grę w 2008 to pełno było reklam w necie a teraz wielkie *****

nawet ta opcja że dostajemy nagrody za zapraszanie przyjaciół jest typowym skokiem na kasę i próbą zaoszczędzenia. Sorka ale proszek persil nie sprzedaje się świetnie bo jest dobry, ale dlatego że ma dobrą reklamę, jakbyś reklamy nie widział to w sklepie przeszedłbyś obok niego obojętnie, tak jest ze wszystkim: cola, mcdonald i inne marki. Aględzenie że mają grafików itp itd to wiać mały efekt bo west nic się nie zmienił, a zasada jest jedna jeśli stoisz w miejscu to się cofa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry