List do Innogames.

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Pamiętajcie, że problemem nie jest co ma się w liście znaleźć, ale problemem będzie zebranie wystarczającej liczby podpisów od graczy.
 

DeletedUser31401

Gość
Gość
Ja mam propozycję aby:
-móc sprzedawać wszyskie rzeczy których teraz nie można np.set kupidyna
 

DeletedUser31986

Gość
Gość
Ja pod listem się z chęcią podpiszę. Co do zmian :
- jakieś informacje odnośnie przygód - czy będą coś dodawać czy nie?
- co do fortów i pojedynków - też by jakieś nowości się przydały
- reklama w TV, albo na jakichś forach czy w innych grach by się przydały :D
Ode mnie to tyle jak mi coś wpadnie jeszcze do głowy to napiszę :D

PS: Co do podpisów to można rozesłać po sojuszach massa żeby chętni się wpisywali.
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
Powodów na zakaz wymian między światami jest kilka.

Teraz wszyscy się wymieniają, jest super, mamy sety, hajs i upadające światy. Po zakazie cześć graczy pewnie by sobie powiedziala: mam tu dość duży lvl i nie opłaca się kasować postaci. Oznaczałoby to, że pewnie zaczęli by grać na fortach czy też pojedynkach co zwiększyłoby atrakcyjność niektórych światów. Gracze nie mając pieniędzy na sety będą kupować bryłki przez co IG nie musiałoby dodawać (tak znów) świecących mieczy nie mających nic wspólnego z Dzikim Zachodem.

Pozdrawiam: KyNiuXD

nie popieram tej teorii.
wymiany między światowe nie są złe, nikt nikomu nie broni się wymieniać - tylko w Twoim interesie jest to, czy będziesz się wymieniał, czy nie.
[i o takich duperelach nie ma nawet sensu wspominać w takim liście.]

trafniejsza myśl gracza byłaby taka:
"mam tu duży/max lvl - nie mam co robić, kasy nie mam, nic fajnego sobie nie kupie. forty są nudne i monotonne, zrobię sobie build pod orka i niech sobie atakują, a co mi tam, czasem wygram. a na postać wejdę sobie raz na tydzień lub rzadziej. a skoro nie będę już grał to i nie będę kupował bryłek, bo po co mi one - na kolejną loterię, w której nie zbiorę całego seta, a na pozostałe części znów nie będzie mnie stać.
na kolejnym/nowym świecie nie chce mi się zaczynać, raz, że nudno, dwa, że znów wyjdzie na to samo - nie będę miał na nic kasy, i po pewnym czasie mi się znudzi - i świat w odstawkę."


ważniejszymi kwestiami są migracje z wymierających światów,
zmiany w fortach i pojedynkach i przygodach,
REKLAMA THE WESTA!! - to jest absolutny priorytet
zmiany w systemie ulepszania przedmiotów - możliwość ich rozkładania / sprzedawania - i kilka innych pomysłów z działu propozycje - trzeba przejrzeć i wybrać samemu, skoro TWT nie potrafi/nie chce tego zrobić
 

DeletedUser30622

Gość
Gość
Jeśli już byśmy pisali taki list to według mnie powinien zawierać to co najbardziej potrzebne jest na serwerach, a nie wszelkie pomysły. To co się przewija to głównie temat migracji, wzór pojedynkowy, duża ilość loterii i jakieś przygody. Wydaje mi sie że na tym powinniśmy się skupić, bo jak walniemy im list 30-40 pomysłów to mogą nie wziąć nas na poważnie czy też zrobić z tej listy to co łatwiejsze.
 

DeletedUser13128

Gość
Gość
Jak dla mnie najważniejsze to :

-Forty ( nowe mapy )
-Pojedynki
-Zadania
-Migracja
-Reklama TW

Ja bym zrobił ankietę czy jesteśmy za, następnie ze 4-5 najważniejszych pomysłów, też ankietę, i następnie zbieranie podpisów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4691

Gość
Gość
Pamiętajcie, że problemem nie jest co ma się w liście znaleźć, ale problemem będzie zebranie wystarczającej liczby podpisów od graczy.

problemem nie są podpisy, problemem jest że gdzieś po drodze od pomysłu do decyzji i realizacji ktoś ma to serdecznie w dupie, być może o ile te wszystkie pomysły są przekazywane do celu na końcu spotyka się to z kliknięciem klawisza delete albo delete spam
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli już byśmy pisali taki list to według mnie powinien zawierać to co najbardziej potrzebne jest na serwerach, a nie wszelkie pomysły. To co się przewija to głównie temat migracji, wzór pojedynkowy, duża ilość loterii i jakieś przygody. Wydaje mi sie że na tym powinniśmy się skupić, bo jak walniemy im list 30-40 pomysłów to mogą nie wziąć nas na poważnie czy też zrobić z tej listy to co łatwiejsze.


Zgadza się, ale teraz pozbieramy pomysły i wybierzemy najważniejsze. Jeżeli list przyniesie jakiś pozytywny skutek to można ewentualnie pisać kolejne i w tym momencie już nie będzie potrzeba zbierać ponownie pomysłów.
 

DeletedUser23194

Gość
Gość
Ludzie zrozumcie ta gra już upada !!!!
Większość graczy i to tych z doświadczeniem powoli kasuje konta i żadne listy nic nie dadzą . To opinia polskiego CM może dać im do myślenia a nasze -wasze listy nic nie dadzą,bo jeśli CM im mówi-pisze że u nas jest ok to oni nic nie zrobią, oprócz następnej loterii gdzie znów ktoś powalczy i będą wpływy dla nich
 

DeletedUser30072

Gość
Gość
szkoda czasu na pisanie listu i tak nic z tego nie bedzie
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
problemem nie są podpisy, problemem jest że gdzieś po drodze od pomysłu do decyzji i realizacji ktoś ma to serdecznie w dupie, być może o ile te wszystkie pomysły są przekazywane do celu na końcu spotyka się to z kliknięciem klawisza delete albo delete spam

Kupą tu waszmościowie, kupą!

szkoda czasu na pisanie listu i tak nic z tego nie bedzie

Sir-olek z takim podejściem to tak jak wspominałem, nie warto zaglądać ani nawet grać w TW.... W miesięcznych rachunkach za dom wystarczy dołączyć przelew na XX.XXzł na numer IG i po sprawie ;)

Co do ilości tych pomysłów... Zbierzmy je na razie... Potem zrobimy w weekend (może 19.06 ?) spotkanie na TS i tam porozmawiamy o ty i przedstawimy innym.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser28513

Gość
Gość
ze tez wam sie chce w to bawic....

podstawowe poparcie waszych ządan ( bo tak to mozna nazwac ) to kwestie ekonomiczne i opłacalność pomysłu dla IG , wiec sugestie typu ... brak wymian miedzyswiatowych , mniej setow , darmowych premek , czy setu kupidyna itp. itd sobie mozna darować , nikt sie nawet tym nie zajmie , bo poprostu nie ma to zadnego sensu ... czy sa mozliwosci techniczne czy tez nie radze wysluchac osoby kompetentnej > Darius , co do pomyslow nie sądzę by nawet one zostaly wysłuchane , skoro nawet na poprawki ewidentnych błedow trzeba czekac tygodniami ...


Pozdrawiam i zyczę uporu w dązeniu do celu :I:
 
Taka mała sugestia.
1) technicznie nie ma możliwości "łączenia", więc szkoda pisania.
Ręcznie przenoszenia graczy, nie wchodzi w rachubę :p
2) migracje z Ari na s1 czy s10, też nie wchodzą w rachubę. Arizona to świat "full premium", można tam kupować umiejętności. Na s1 już nie, nie wyobrażam sobie "takich migracji.

PS List może być również w j.ang.
// na upartego też w j.pol. bo taki list i tak trafi najpierw do LCM, a to Polka.

Wreszcie głos rozsądku. Bardzo miło, że wygłoszony ze strony TWT. Nie chcę głośno mówić, kto doprowadził do upadku s12, a w następstwie tego s10. Nie chcę mówić, kto doprowadził do zniszczenia dobrze działającego świata s11.

Kolejne migracje pogłębią PATOLOGIĘ migracji z kolejnych światów. Migrację zniszczyły wiele nieźle prosperujących światów, niszcząc przychody InnoGames ;) Życzę sobie tylko tego, aby Nasza Etriel zapanowała nad tym burdelem, który Wy, gracze polskiego TW, najlepszego TW na całym świecie, sami sobie gotujecie.

Należy zrozumieć w tym momencie dwie kwestie:

1) Zarobek InnoGames
2) Radość populistycznych ludzi.

Wniosek Wam, drodzy gracze, pozostawiam raczej jednoznaczny.

Pozdrawiam.

Btw. Pod żadnymi listami nie mam zamiaru złożyć podpisu!
 

DeletedUser30079

Gość
Gość
Listy, tyle zachodu o nic. Przed kolejnym wspaniałym pomysłem radzę się zapoznać z poruszanym tematem, wysyłając list do IG jest on przekazywany z automatu do najwyżej usytuowanej w hierarchii osoby polskiego teamu, toż łatwiej napisać panel, pw, ba! odpowiedź szybsza :p I z doświadczenia wiem że odpowiedzi na formę papierową nie będzie, chyba że jak to było w jednym przypadku z którym się spotkałem, nie odpuścicie i pójdziecie z tym jeszcze wyżej, do samego źródła :)
 
Bartek, w tym przypadku co Ty pisałeś to i ja brałem aktywnie udział i czuję się zwycięski tej całej kwestii (jeszcze jak Nami rządził pan O.). Ale myślisz, że ktokolwiek wysili się na taką akcję? Dla mnie działania firmy są w porządku - działania pani admin są w porządku, do obecnego TWT również nie mam zastrzeżeń.

Obecnie nasz polski TW działa najlepiej na całym świecie. Dlaczego Wam ciągle mało? Ta gra dogorywa, a my mamy najlepsze wyniki na całym świecie. To jest czas na krytykę władz TWT? Proszę... :)
 

DeletedUser30079

Gość
Gość
Działania w normie, nie możemy się dziwić że Team nie jest lubiany, w każdej grze wielojęzycznej tak jest, przekazują nam informacje od głównodowodzącego z kraju gdzie gra powstała, wiedzą tyle co my, czasem my wiemy to szybciej, przekazują nam informacje które otrzymują z góry, na pytania o migracje, przyszłe aktualizacje czy mapę drogową odpowiadają: Gdy będą takie informacje zostaniecie poinformowani, lecz co mogą innego odpowiedzieć ? to nie ich wina że niemcy nie wprowadzili połowy założeń z mapy drogowej, oni tylko trzymają rodzimą wersję w kupie i przekazują informacje, zbierają baty za szefostwo. Także nie liczcie że ten list coś da, to statystyki decydują o migracjach (podobno...s11 a czajnik, teraz pusty bf, haha.) Możemy czekać i grać dla rozrywki, bez całkowitego zatracenia.
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
@Cherry panie och i ach, skoroś taki och i ach, to czemuś taki tchórz i nie chcesz zrobić czegoś, co pomoże tej grze dłużej nie dogorywać?
jedyne w czymś dobry to w podlizywaniu się i sianiu fermentu.

nie chcesz nic zmieniać - to wyjazd, zamknij papę jeden z drugim i się nie wtrącajcie.
 
@Cherry panie och i ach, skoroś taki och i ach, to czemuś taki tchórz i nie chcesz zrobić czegoś, co pomoże tej grze dłużej nie dogorywać?
jedyne w czymś dobry to w podlizywaniu się i sianiu fermentu.

nie chcesz nic zmieniać - to wyjazd, zamknij papę jeden z drugim i się nie wtrącajcie.

Chcesz zmienić budżet firmy InnoGames, chcesz zmienić ich projekt oraz fundusze przeznaczane na promocję? (spójrz na Nickeleodon jako budynek regeneracji, brak licencji = brak budynku).

Dlaczego mnie obrażasz? Racjonalnie piszę o tym, co firma jest w stanie zmienić a co nie. Dla mnie administracja działa zdrowiej niż za czasów Onu, dla mnie jest neutralna, to dlaczego mam ich krytykować, tak jak Wy? Nie jestem populistą. Tak jak mówiłem, poprzez populizm pewne światy przestały/przestaną istnieć.

Ale co ja tam będę tłumaczyć ;) Spalcie InnoGames skoro tego chcecie, a Etriel wyprowadzcie jak Ceaușescu. Może i będzie lepiej, ale to zdecydowanie wątpię.

//połączono posty - lubrzan

Będąc populistą bez zważania na pewne racjonalne kwestie (tj. budżet firmy), chciałbym zmienić:

- Zaniechanie "produkcji" nowych setów i zmniejszenie obecnych "nowych setów" bonusu ich działania.
- Powrót do kalkulatora bitew fortowych z epoki TW 1.XX, gdzie obrona miała jakiekolwiek szanse walk obronnych, gdzie dowodzący nie miał IQ mojej deski klozetowej
- Powrotu zbilansowania pojedynków z epoki 1.XX, gdzie taktykant z 180 strzelania lał orka 300 refleksu do omdlenia.
- Powrotu STARYCH AVATARÓW, gdyż nowe przyprawiają mnie o wrzód żołądka - jedyna propozycja godna spełnienia, i na tą jedyną reformę liczę.

Pozdrawiam ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wojcieszy

Papatki bobaski
- Powrotu STARYCH AVATARÓW, gdyż nowe przyprawiają mnie o wrzód żołądka - jedyna propozycja godna spełnienia, i na tą jedyną reformę liczę.

Pozdrawiam ;)

I o to chodzi... Co do migracji z dakoty i cheyenne to nie jestem tak super aktywny ale z rozmów, handlu, czytania forum itp. wiem, że ze światem nie jest lepiej... Po prostu są ludzie którzy kupują bryłki na tych światach (w porównaniu do s11). Wiem, że nie wszystko jest możliwe (zmniejszenie loterii), ale takie rzeczy nawet jak zmiana avatarów, jakaś sensowna odpowiedz co do fortów i poj, nawet cieszy...
 

DeletedUser30622

Gość
Gość
Wydaje mi się, ze mimo wszystko warto spróbować napisać taki list. Jeśli będzie to miało jakiś efekt to super - wielki plus dla nas. Jeśli oleją i nic nie zrobią to przecież i tak się nic nie zmieni. Poza tym jak się coś takiego napisze to zobaczą że graczom zależy i całkiem możliwe że podejmą jakieś kroki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry