List do Innogames.

Status
Zamknięty.

Wojcieszy

Papatki bobaski
Nie o setach, a o secie. ;)
Set ten jest imienny z tego co widziałem ;) Parę osób, w tym chyba i Ty, przez przypadek wstukali id jakiegoś przedmiotu i wyskoczył. Każdy set jest chyba taki sam, tylko nazwa sie zmienia w zależności od nicku ;)

Nie wiem... Nie zdobyłem tylu pkt. to nie znam się :p
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Wszyscy się mylicie! Setów jest tyle, że nawet IG ich nie zliczy... Pamiętajcie o setach za ostatni poziom przy zbieraniu pkt. przyjaźni ;)

Z tego co pamiętam to ma się do wyboru jeden z trzech zestawów, który ma tylko unikalną nazwę np. fusek77's set.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiesz co Kyniu... dokładna ilość nie jest potrzebna, równie dobrze można napisać że setów jest masa, a gracze nie potrafią się wśród nich odnaleźć.

no ja się odnaleźć nie mogę szczególnie że 90% z nich to to samo tylko jeden dodaje np: 0.02 charyzmy i 0.4 handlu na lvl, a inny handlu 0.5 na lvl s,miech an sali. Nie wiem co mam zakładać, pod forty 5 setów, pod pojedynki następne 5.

pod handel z 10.

na klonie jeszcze to ogarniam ale na jir to już tragedia. Zaraz będzą znowu 2 loterie i kolejne 6 setów, a na boże narodzenie kupowanie starych za $

nikt tego nie ogarnia, jest to robione chaotycvznie

a etriel nadal olewa graczy zero odpowiedzi na pytania, byle tak dalej
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Z tego co pamiętam to ma się do wyboru jeden z trzech zestawów, który ma tylko unikalną nazwę np. fusek77's set.

Bardzo możliwe, nie wiem, strzelałem, pewnie masz rację, gracze w końcu muszą mieć jakieś pole do wyboru.

no ja się odnaleźć nie mogę szczególnie że 90% z nich to to samo tylko jeden dodaje np: 0.02 charyzmy i 0.4 handlu na lvl, a inny handlu 0.5 na lvl s,miech an sali. Nie wiem co mam zakładać, pod forty 5 setów, pod pojedynki następne 5.

pod handel z 10.

na klonie jeszcze to ogarniam ale na jir to już tragedia. Zaraz będą znowu 2 loterie i kolejne 6 setów, a na boże narodzenie kupowanie starych za $

nikt tego nie ogarnia, jest to robione chaotycznnie

a etriel nadal olewa graczy zero odpowiedzi na pytania, byle tak dalej

Dlatego warto testować, pytać się innych graczy co do setów. A czy etriel w sprawie ilości setów może coś zrobić? Nie wydaję mi się. A co do innych rzeczy... Nie żebym bronił TWT i CM, sam ostatnio pisałem sporo do supportu ws. zadania z plecionkami i z kinem, bo go nadal nie mam, otrzymałem tylko odpowiedź że jak zrobią to przy jakimś update wrzucą łatkę... nie podoba mi się to, ale nic innego nie mogę zrobić prócz czekania.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wojcieszy

Papatki bobaski
List wygląda następująco... Teraz czas by go przetłumaczyć. To zadanie dla Was !



Polska XX.XX.2015​
Pracownicy InnoGames!​
List jest pisany przez Polską społeczność graczy The-West. Zawiera on parę propozycji, które mogą ożywić rozgrywkę, a także przyciągnąć większe grono graczy.
Zacznijmy od reklamy Państwa, ale też naszej gry. W grze jest prawdziwy potencjał, ponieważ nie ma innej gry przeglądarkowej o podobnej tematyce i formie. Obecnie The-West nie jest reklamowany nigdzie, przez co nie ma nowych graczy. Rozumiemy, że gra nie należy do najmłodszych, lecz jeszcze nie upadła, więc warto zachęcać do niej graczy. Gry nowsze takie jak ,,Elvenar” reklamowane są z rozmachem. Proponujemy by przynajmniej w połowie jak wcześniej wymieniona gra, był reklamowany The-West. Co do formy tych reklam, to tak jak jest z innymi projektami Państwa firmy: informacja/banery w grach od InnoGames oraz informacja na serwisach z grami.
Dobrym pomysłem na początek reklamowania gry, byłoby stworzenie nowego traileru The-West'a, który przyciągnie nowych graczy i zaprezentuje grę w najnowszej wersji, razem z jej wszystkimi możliwościami.

Niestety z powodu braku nowych graczy oraz odchodzeniem tych starszych, serwery/światy gry obumierają. Na świecie w którym jest niska ilość graczy, w dodatku wielu jest mało aktywnych, gra nie jest tak przyjemna i ekscytująca jak kiedyś. Otwieranie nowych światów nic nie daje ponieważ nie ma nowych graczy, a starzy porzucają swe dotychczasowe serwery z myślą, że na nowym będzie lepiej (i często się mylą) lub są pod wymianę $.
Dlatego powinna zostać włączona migracja na światach z małą ilością graczy (Cheyenne, Dakota, Blackfoot/Arizona). Dobrym sposobem, aby gracze mogli zdecydować o migracji byłoby wprowadzenie ankiety, w której sami opowiedzieliby się czy chcą migrować czy też nie. Dzięki temu gracze będą mogli przyjść na liczniejszy świat, i tam z przyjemnością zakupić bryłki by rywalizować z liczniejszą grupą.

Kolejną sprawą która dotyczy gry są pojedynki. Pojedynki są od początku The-West'a, a niestety źle się z nimi dzieje. Kiedyś by wygrać pojedynek trzeba było przebierać w ekwipunku, rozsądnie rozdawać umiejętności i często zmieniać cele. Dzisiaj niestety wygląda to przeważnie tak, że kupujemy najlepszy set i wybieramy jeden trzech sposobów rozdania umiejętności i bijemy wszystkich jak leci. Rozumiemy, że gra powinna być prosta lecz też przyjemna, a po pewnym czasie nie ma już przyjemności w robieniu czegoś ciągle tak samo.
W mapie drogowej 2015 informowali nas Państwo o zmianach w pojedynkach. Ten plan ma w sobie wiele aspektów, lecz My pragniemy by u nas wprowadzony był tylko jeden z nich, czyli zmniejszenia poziomu pojedynków do 450.

Wraz z aktualizacją 1.20 zostały do gry wprowadzone forty. To był milowy krok dla The-West’a, lecz został chyba zapomniany przez InnoGames. Bitwy przez 6 lat na tej samej mapie robią się już nudne. Dlatego prosimy Państwa o wprowadzenie nowych map do fortów. Na samym Polskim forum gry jest mnóstwo propozycji map, więc jest w czym wybierać.
Wraz z wprowadzeniem aktualizacji która wniosła do gry ulepszanie przedmiotów, ucierpiały forty. Precyzyjny jednostrzałowiec na 5 poziomie zadaje 300-600 obrażeń. W rękach zawadiaki ta broń jest naprawdę niebezpieczna . Dlatego jeśli InnoGames wprowadziło możliwość zdobycia takiej broni to powinno wprowadzić możliwość skutecznej obrony przed tą ,,maszyną zagłady” w postaci dodatkowej absorpcji.
W dzisiejszych czasach coraz trudniej jest obronić fort przed atakującymi nad tym też Państwo powinno się zastanowić

W 24.12.2012 wprowadzono do gry pierwszą loterię (Bożonarodzeniową), to był świetny ruch, który ciekawił graczy, oraz przynosił zyski dla InnoGames. Niestety firma nie zna umiaru więc dzisiaj prawie co miesiąc mamy kolejne loterie w których możemy wygrać coraz to nowsze sety. Na dzień dzisiejszy jest masa zestawów ubrań, a gracze nie potrafią się wśród nich odnaleźć. Wiedzą, że firma musi zarabiać, ale nie trzeba tworzyć z każdą loterią nowych setów. W przyszłych loteriach proponujemy dać przedmioty z tamtego roku. Dzięki temu nowi gracze będą mogli zdobyć ten set, a starsi ulepszyć poprzedni oraz firma będzie miała zyski.
Dziękujemy za uwagę. Mamy nadzieje, że propozycje nie pójdą do kosza, a twórcy gry zaczną coś wreszcie zmieniać na dobre, i to szybko, bo co do prędkości prac to mamy zastrzeżenia.
Pozdrawiamy
Polska społeczność gry The-West​
 
Ostatnia edycja:
Macie tu pierwszy "akapit". Swoją drogą temu kto to pisał stawiam pałę za stylistykę :D

List jest pisany przez Polską społeczność graczy The-West. Zawiera on parę propozycji, które mogą ożywić rozgrywkę, a także przyciągnąć większe grono graczy.
Zacznijmy od reklamy Państwa, ale też naszej gry. W grze jest prawdziwy potencjał, ponieważ nie ma innej gry przeglądarkowej o podobnej tematyce i formie. Obecnie The-West nie jest reklamowany nigdzie, przez co nie ma nowych graczy. Rozumiemy, że gra nie należy do najmłodszych, lecz jeszcze nie upadła, więc warto zachęcać do niej graczy. Gry nowsze takie jak ,,Elvenar” reklamowane są z rozmachem. Proponujemy by przynajmniej w połowie jak wcześniej wymieniona gra, był reklamowany The-West. Co do formy tych reklam, to tak jak jest z innymi projektami Państwa firmy: informacja/banery w grach od InnoGames oraz informacja na serwisach z grami.
Dobrym pomysłem na początek reklamowania gry, byłoby stworzenie nowego traileru The-West'a, który przyciągnie nowych graczy i zaprezentuje grę w najnowszej wersji, razem z jej wszystkimi możliwościami.

This letter is from Polish community of The West.
It contains a few proposals that may revive the game
and also attract a larger group of players.
First thing is the advertisement our common game.
It has a huge potential. No other browser game does have
such an original idea. The West is currently advertised
nowhere so there is no new players. We understand that
the game is not the youngest one but it is not fallen yet,
so we have to invite players to play it.
The latest games like "Elvenar" are advertised with
a vigor. You try to advertise The West with the same renown
please.
The Form of advertising could be such like in the
rest of your projects: Banners and information on game
websites.
A good way to start advertising the game could be creation
a new trailer of it which will attract new players and will
present the game in the latest version together with all its possibilities.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
Jest pora wakacji i urlopów, a część teamu wybiera się na zlot do Giżycka.

Wracając do listu to kiedy zamierzasz go wysłać?

nie no sorry zapomniałem dodać że to olewanie ciągnoie się od maja, czyli wakacje już się zaczynają w maju? tak samo jak spotkania, ile ich juz zostało przełożonych?

sorry ale to totalna olewka, związane jest to z tym że wiedzą że my nic nie możemy. i to na zasadzie mały siedzącej na drzewie, gdy na dole chodzi lew, małpa wie że lew na drzewo ni wejdzie bo się gałaź pod nim zarwie. I tu jest tak samo. Nie do ciera do nich, ani prośbą, ani groźbą.

myślę że wsztskie zmiany, albo chociaż duża ich część mogła by zostać przeforsowana, gdyby tylko wymienić nasz wspaniały polski supp, który nie przekazuje żadnych info dalej i wszytsko zlewa.
 

DeletedUser18469

Gość
Gość
Info jest przekazywane dalej. Moim zdaniem problem stanowi sam stosunek Innogames do The Westa.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
nie no sorry zapomniałem dodać że to olewanie ciągnie się od maja, czyli wakacje już się zaczynają w maju? tak samo jak spotkania, ile ich już zostało przełożonych?

sorry ale to totalna olewka, związane jest to z tym że wiedzą że my nic nie możemy. i to na zasadzie mały siedzącej na drzewie, gdy na dole chodzi lew, małpa wie że lew na drzewo ni wejdzie bo się gałąź pod nim zarwie. I tu jest tak samo. Nie do ciera do nich, ani prośbą, ani groźbą.

myślę że wszystkie zmiany, albo chociaż duża ich część mogła by zostać przeforsowana, gdyby tylko wymienić nasz wspaniały polski supp, który nie przekazuje żadnych info dalej i wszystko zlewa.

No to proszę przedstawić dowody na to, że polski support nie przekazuje informacji dalej. Jeśli napiszesz, że "No przecież nic z naszych postulatów jest nie spełniane, nic się do przodu nie rusza", to dla mnie argument nie jest. Ja nie mam dowodów na to, że przekazuje, a także na to, że nie przekazuję, więc nie wiem jak jest. Sytuacja na TW nie jest kolorowa, to widzi praktycznie każdy, co nie znaczy, że naszych propozycji polski support nie przekazuje.
Są trzy wyjścia, podałem je w jakimś temacie:
1)albo polski support przekazuje informacje, a IG nic z tego nie robi
2)polski support nie przekazuje informacji od nas, mając nasze pomysły w głębokim poważaniu.
3)polski support przekazuje informacje, a IG coś kombinuje, ale niewiele z tego wychodzi
Która jest prawdziwa? Nie jestem pracownikiem IG więc nie wiem. Chciałbym by IG nasze pomysły, skargi itd. brało do serca, ale po ostatnich problemach błędach itd. nie wiem czy cokolwiek z tym robią. Możemy snuć jedynie domysły, niektóre z nich przedstawiałem w innych tematach, ale jaka sytuacja jest naprawdę? Tego nie wie żaden z graczy (no chyba że macie wtyki w IG).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Moim zdaniem nawet jak ten list zostanie wysłany to niemiaszki i tak to oleją
Swoją drogą nie rozumiem powodu dla którego IG (boże jak mi się ten skrót kojarzy
z IG-Farben :D ) zaniedbuje TW. Wg mnie jest to najlepsze "dziecko" jakie dotychczas "spłodzili"
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Przynajmniej nie będziemy sobie mówili, że nie próbowaliśmy. A jak oleją, znaczy to jaki mają do graczy- nota bene ludzi, którzy dają im hajs i w sumie zatrudnienie, bo chyba na każdy projekt IG ma przeznaczonych odpowiednich programistów itd. Nasze przywiązanie do gry, to że coś w tej grze lubimy, sprawia że IG ma z tego kasę, a z kasą można wiele zrobić.
 
Biznes jest biznes a IG-"Farben" to firma, która ma zarabiać a nie dokładać do interesu
Moim zdaniem oni nasz sentymentalizm i przywiązanie do gry mają sam wiesz gdzie :)

Po co otwierają nowe światy? Ano po to, żeby napędzić do nowej zagrody bandę niedoświadczonych dzieciaków, którzy będą wydawać pieniądze rodziców na bryłeczki myśląc, że to da im przewagę

My starzy gracze umiemy kombinować, znamy dobrze mechanikę gry, mamy bezpieczne kanały przerzutowe, znajomości, renomę.

Nam bryłki nie są aż tak do szczęścia potrzebne dlatego o nas nikt nie dba :) To jest proste jak świński ogon :)

A polski support? Nie bedę się wypowiadał na temat ich kompetencji lub ich braku, ale jestem raczej pewien, że biorą eurasy i siedzą cicho, bez przesadnego sentymentalizmu. Polak na widok euro robi w gacie ze szczęścia, jeszcze długo tak będzie.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Masz po części rację. Z tego co wiem CM dostaję hajs, a reszta dostaje bryłki. Więc nie pracują za darmo.

Tak samo na plemionach było lub jest wiele serwerów. Choć nie wiem jak to działa na ich popularność i przychody, gra istnieje od paru ładnych lat.

Co do listu, trzeba pomóc Wojtkowi do końca go przetłumaczyć, spróbować im to wysłać, naprawdę, przynajmniej byłaby to jedna z nielicznych inicjatyw graczy, która by się powiodła. Czy wezmą nasz list i postulaty w nim zawarte do serca? Nie potrafię odpowiedzieć, ale spróbować trzeba.
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Osądzać będziecie mogli dopiero po wysłaniu listu (oczywiście musimy im dać czas na odpowiedź).

I to nie jest tak, że support dostaje €€€. Etriel jako CM dostaje kasę, a reszta trochę darmowych bryłek.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Tak będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość i dać im czas na odpowiedź. To nie jest tak, że chce odpowiedzi od nich teraz, już natychmiast. Tak jak z kinem, dawałem czas, ale wiesz Kyniu, wg mnie tydzień na naprawienie takiego błędu to chyba zbyt dużo, ale co ja mogę wiedzieć. Na odpowiedź od nich mogę czekać nawet miesiąc.
 
Co do listu....

Tu znowu muszę pomarudzić (nie byłbym sobą gdybym nie marudził) :)
Inicjatywa? Całkiem w porządku. Ale czy to nie polski TWT powinien być pośrednikiem między nami a szwabami? Nie powinien nas wspierać w takich inicjatywach? (support z ang. "wsparcie") Z tego co widzę jest to inicjatywa całkiem prywatna a moim zdaniem tak być nie powinno

Co do listu, trzeba pomóc Wojtkowi do końca go przetłumaczyć
Ok ja mogę to w wolnej chwili zrobić bo nic mnie to nie kosztuje ale nie będę się do tego zbytnio przykładał bo obawiam się, że IG-"Farben" potraktuje ten list jak list rozpaczy :D

a reszta trochę darmowych bryłek.
Gdzie Wasz honor Polacy? Och przepraszam.... "polaczki" :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser29065

Gość
Gość
Tak będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość i dać im czas na odpowiedź. To nie jest tak, że chce odpowiedzi od nich teraz, już natychmiast. Tak jak z kinem, dawałem czas, ale wiesz Kyniu, wg mnie tydzień na naprawienie takiego błędu to chyba zbyt dużo, ale co ja mogę wiedzieć. Na odpowiedź od nich mogę czekać nawet miesiąc.

Problemy narastają już od jakiegoś czasu bo programiści się gubią. Potrzebna jest nam jedna wielka aktualizacja (niech serwery wywali nawet na tydzień), która wszystko naprawi i zapobiegnie kolejnym błędą.

P.S Ostatnio na Huronie po zdobyciu fortu ujrzałem zakładkę "manewy". Ktoś tego używa? Mysłałem, że już je dawno wywalili.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Tak widać, że się gubią. Cóż zrobić? Nie wiem. Musieliby się zagłębić w kod i to tak bardzo dokładnie. PRzecież gra ma już parę ładnych lat, a wersja 2.0 ma niecałe 3 lata (chyba weszła jakoś w listopadzie jak byłem na 1 roku studiów)
Tu znowu muszę pomarudzić (nie byłbym sobą gdybym nie marudził)
Inicjatywa? Całkiem w porządku. Ale czy to nie polski TWT powinien być pośrednikiem między nami a szwabami? Nie powinien nas wspierać w takich inicjatywach? (support z ang. "wsparcie") Z tego co widzę jest to inicjatywa całkiem prywatna a moim zdaniem tak być nie powinno

Dlatego gdzieś pisałem, że cały polski support, a przede wszystkim Etriel powinna się "podpisać" pod tą inicjatywę.

Manewry... tez już nie używam, w sumie tak na serio to nie używałem tego wcale ;) Uczyłem się dowodzić siedząc na bitwach słuchając dowodzących i obserwując ruchy ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry